Продавчиня кіз• 13 августа в 10:46
Порадьте ресторан в Києві
Дівчата, порадьте ресторан в Києві, щось незвичайне, молодіжне. Дуже давно нікуди не ходила, лише доставки. Треба компанією посидіти (6-9 дівчат). Бюджет щоб 2000 з особи за все
вентиляторная• 13 августа в 10:47
Зайдите в тикток, забейте в поиск рестораны Киев, и выбирайте что душа пожелает.
Продавчиня кіз
• 13 августа в 10:50
Ответ длявентиляторная
Вы можете не поверить, но у меня нет тикток. То, что чат гпт посоветовал, так половина из них не работают на сегодня. Хотелось послушать тех, хто лично ходит, и есть с чем сравнить
вентиляторная• 13 августа в 10:52
Ответ дляПродавчиня кіз
Чтоб воспользоваться поиском там не нужно регистрироваться. А заведений куча, на любой вкус. Я не в курсе какая вам кухня нравится.
Луноходик_Ик• 13 августа в 11:31
Остання барикада, Мусафір, Мама Манана, Гага, Дублін, Хот Пот, Чорноморка
Меряю линейкой• 13 августа в 12:07
Мама Манана, Мусафир, Мама Фокача & Папа Чача, Мимоза, Автостанция Подол
Забула що?• 13 августа в 12:39
Ну вам тут здебільшого радять кафе... Деякі непогані, але це не ресторани.
DOM №10 гарний ресторан, з історією, чудовою кухнею, висококласними кухарями, багатою винотекою та затишною атмосферою.
Іdillio - видовий, з краєвидом на Дніпро, затишний для зустрічі подруг. Є дуууже смачні страви.
Vero Vero - це вже така класика серед ресторанів) В теплий сезон якраз працює зона тераси з ліхтариками біля фонтану - дуже приємна атмосфера, страви є дуже смачні і цікаві. Буває жива музика.
Under Wonder - гарне співвідношення ціни до якості як для ресторану. Зручна локація, затишно коли не переповнено, смачно.
Забула що?• 13 августа в 12:40
Якщо любите піццу і в цілому італійську кухню, то також гарно і смачно в Napule)
Забула що?• 13 августа в 12:42
Якщо любите азійську кухню, то гарний ресторан NAM.
Страви дуже смачні, там якісні продукти, суші - одні з моїх улюблених в Києві, атмосфера та стиль - чудові, по персоналу іноді трохи є питання, але не критично:)
Зубачистка• 13 августа в 16:43
Ответ дляЗабула що?
Там тільки один рол 800 грн
Vita_Nikolaeva• 13 августа в 17:13
Ответ дляІнно4каа
Dellini , Mon Cher
вітаю! а Мон Шер - де саме вони знаходяться? мені радили його друзі якраз цього тижня
і що саме саме вам подобається там - якісь певні страви чи атмосфера?
Ответ дляVita_Nikolaeva
Є 2 в Києві,біля м. Позняки(вул.Гришка,4 і на вул. Жилянська,124. Подобається атмосфера, подача блюд,коктейлів.Все меню не пробувала, а от що дійсно дуже люблю в них, це брускети, манговий чізкейк і дуже смачно готують мясо і овочі на грилі
Vita_Nikolaeva• 14 августа в 12:20
Ответ дляІнно4каа
дякую за відповідь
хочу знайти можливісь завітати до них саме на мясо - ви не перша хто дає гарний відгук
по ідеї немає різниці куди з 2 закладів піти? а саме ви на Познаках відвідували?
Ответ дляVita_Nikolaeva
дякую за відповідь
я була саме на Позняках, ще хочу пійти на Жилянську,щоб порівняти,але по місцезнаходженню не зручно
Vita_Nikolaeva• 14 августа в 13:02
Ответ дляІнно4каа
ще майте на увазі-порції у них не малі)
це мене як раз дуже влаштовує)))
дякую вам дуже за діалог
Vita_Nikolaeva• 14 августа в 13:04
Ответ дляІнно4каа
якщо не забудете,напишіть мені, які у вас залишаться враження від ресторану
домовились