А поговорить?• 12 августа в 21:50
Дівчата, чи є пивоварня в Києві?
Хочу привезти другу подарунок, крафтове пиво. Потрібно щось таке, що в інших містах не купиш. Може є якась приватна пивоварня? Пляшки тільки скло, не пластик. Дякую за поради!
КохайтесьЧорнобровi• 12 августа в 21:54
Вам тільки пиво? Я ось такий крафтовий сидр хочу спробувати. Колега на вихідних була на дегустації
А поговорить?
• 12 августа в 21:55
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ще б ковбаски) було б прикольно разом. А з напоїв краще пиво, він хлопець сидр не дуже
А поговорить?
• 12 августа в 22:31
Ответ дляФиона Шрековна
В ресторані космополіт на шулявці є пиво власної пивоварні
Дякую за підказку