Ищу-брожу• 13 августа в 11:50

Чи потрібен техогляд на власне авто у Польщу

Добрий день. Планую на власному авто поїхати у Польщу. Знайомі починають лякати, що потрібен техогляд. Читаю, що це стосується Молдови та Румунії. За Польщу не бачу вимог. Дівчатка, напишіть, будь ласка, хто їздив останнім часом у Польщу - чи вимагали сертифікат проходження ТО? Всім вдячна за відповідь.
Смурфетта• 13 августа в 11:52
в Польшу вроде не требуют пока
автор Ищу-брожу • 13 августа в 11:54
Ответ дляСмурфетта
в Польшу вроде не требуют пока
Також читаю, що нема вимог. Але знайомі всі твердять, що треба. І жоден з них не їздив))) їхали в Угорщину - вимагали. В Румунію - зрозуміло, що треба.
Тектологиня 80lv• 13 августа в 11:56
Нет. Тільки приїхали.
Курочка• 13 августа в 11:57
Ответ дляИщу-брожу
постійно їжджу, причому машиною, котра на українській реєстрації в Польщі з березня 2022 року. Нема такої вимоги. Обов’язкова ’зелена карта’ на транспортний засіб на період перебування на території Польщі
В гости звали?• 13 августа в 12:54
Наверное без техогляда страховка будет не действует, к так да ненадо
автор Ищу-брожу • 13 августа в 13:06
Дякую! Зателефоную ще на кордон польської сторони, щоб спати спокійно))) оце мене заплутали знайомі)
Бегущаяпо• 13 августа в 14:25
две недели назад ехала, не просили. но если вы стремаетесь - техосмотр естоит недорого, проще сделать
автор Ищу-брожу • 13 августа в 18:41
Подзвонила - таки потрібно((( просто перевіряють вибірково( буду робити.
Дякую усім за відповідь
автор Ищу-брожу • 13 августа в 23:44
Ответ дляБегущаяпо
4 тис грн.
Бегущаяпо• 14 августа в 13:22
Ответ дляИщу-брожу
4 тис грн.
я узнавала, 1200 насчитали...
автор Ищу-брожу • 03 сентября в 19:50
Ответ дляБегущаяпо
я узнавала, 1200 насчитали...
Це стандартний техогляд - ціна в межах 3500-4000 грн. За 1200 мабуть сто, що не входить в акредитований перелік робить
Меряю линейкой• 13 сентября в 03:56
Ответ дляИщу-брожу
Я в липні уточнювала за сертифікат мсто -в районі 1500 грн.було в Києві
Додекаэдр• 30 сентября в 10:01
Ответ дляМеряю линейкой
Сейчас самый дешевый 1700 грн. Остальные от 2400. Киев