Руда ліса• 13 августа 2025
Як врятувати петунії, які після дощів виглядають, ніби їх переїхав трактор?
Вчителька з мікрорайону• 13 августа 2025
Тому я надають перевагу зональній пеларгонії, єдине не з білим колором квітів . Червоні, рожеві, лососеві відтінки квітів виглядають не такими потрьопаними після дощів
Все і одразу• 13 августа 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А покажіть приклади будь ласка квітів. Чи ваші як зараз? Вона тримається довше ,ніж пеуніі?
Вбигудях• 13 августа 2025
1. обрізать по краю горщика. Все щоб квітів майже не залишилось. Обробити по поверхні фунгіцидом. Грунт полити, підкормити добривами 20:20:20 N-P-K, або азотним. Чрез десять днів коли відновиться листя і з`являться бутони повертаєтесь до попередніх підкормок 10-20-20, або 15-20-25.
Ответ дляВсе і одразу
Якщо знайду, в архіві фотки треба пошукати/ релокувалося, треба було цим сезоном зрозуміти що з квітів тут ростиме/ . Рональда пеларгонія до жовтня цвіте при догляді і на сонці і в тіні, а петунії в цей час вже ніякі, то дощем поб´є, то мучниста роса нападее
Ответ дляВсе і одразу
Ось тут видно, що біла зональна пеларгонія після дощу не естетична
Света С Приветом• 13 августа 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Красиво у вас)
Все і одразу• 13 августа 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дякую. Біколор дуже сподобалася:)