Крихітка на всі• 13 августа в 21:00

Цього літа я ні разу не була на пляжі, бо немає з ким піти

Я вже докотилась до дна
Без комплексів• 13 августа в 21:15
Ответ дляА_мій_самий_самий
Саша?)
Саша Б? уточню)
Полонянка SexShop-а!• 13 августа в 21:15
Ответ дляКрихітка на всі
Я не хочу йти одна 😢
Вам треба нянька? Мамка? В чому проблема зібратись і піти одні і відпочити?
Love_Love_Love_• 13 августа в 21:15
Ответ дляПросто красавица
А ещё вы ни разу не были в кино или на концерте этим летом, не ели устрицы, не пили шампанское, не плавали на лодке, не катались на каруселях
Не знаю чому тут стільки синіх морд
Без комплексів• 13 августа в 21:15
Ответ дляСамоучка
С собакой
особенно если у автора нет собаки.
Самоучка• 13 августа в 21:16
Ответ дляБез комплексів
особенно если у автора нет собаки.
Можно соседскую взять))
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:16
Ответ дляБез комплексів
Саша Б? уточню)
Мені прізвище не сказав, у вас, видно, ближчі стосунки)
Теж тут познайомились?
Без комплексів• 13 августа в 21:17
Ответ дляА_мій_самий_самий
Теж тут познайомились?
я думала то про девочку)
Карусель-весель• 13 августа в 21:17
Ответ дляпицунда
зачем на пляж компания...пиво выпить?? бутылку воды в сумку и пошла плавать
Тому що компанія дуже багато значить. Сам на пляжі і з класною компанією - це два різних пляжі. Але ви не зрозумієте, якщо у вас немає класної компанії
Спасу мир• 13 августа в 21:17
Ответ дляКарусель-весель
А я этого літа ні разу не була на пляжі, бо не а за що. Перший рік такий . Обожнюю тусить на пляжі, є мій улюблений, є з ким, але маємо те, що маємо. Життя проходить повз((((
Не має за що піти на пляж? Не зрозуміло трохи
Я только за!• 13 августа в 21:17
Ответ дляА_мій_самий_самий
Саша?)
Ні. А хто це?
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:17
Ответ дляБез комплексів
я думала то про девочку)
Там мужчина предлагает свою компанию на пляж)
Приму в дар• 13 августа в 21:18
а я б с удовольствием сходила одна, но неусыпное око сына бдит за моими передвижениями и падает мне на хвост)))
Без комплексів• 13 августа в 21:18
Ответ дляА_мій_самий_самий
я почему-то подумала,что то не мужчина, а девочка) лесби. я одну такую знаю, Сашу)
короче,это меня не туда понесло) охрана отмена
Карусель-весель• 13 августа в 21:18
Ответ дляСпасу мир
Так. Той пляж, що мені подобається, де я відчуваю себе класно, мені зараз недоступний,на жаль
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:18
Ответ дляЯ только за!
Ні. А хто це?
Один веселий чоловік, буває пасеться тут. Як і ви)
Спасу мир• 13 августа в 21:19
Ответ дляКарусель-весель
Він платний?
Без комплексів• 13 августа в 21:19
Ответ дляКарусель-весель
давайте я вас научу ходить бесплатно на море)))
а любимый коктейльчик со льдом берете с собой в термочашку)
Фіфачка• 13 августа в 21:20
Ответ дляКрихітка на всі
Я не хочу йти одна 😢
У вас невірна фіксація. Ви зосереджуєтесь та тому що ви одна, а вам треба зосередитися на тому куди ви йдете (на пляж), що ви хочете відчути (відпочити, погрітися на сонці, поплавати тощо). Якщо є можливість, то придбайте новий купальник, доречі на газ вже знижки, та шляпу або окуляри і йдіть отримуйте задоволення. Головне не зациклюйтеся, що ви без компанії
пицунда• 13 августа в 21:20
Ответ дляКарусель-весель
у меня есть компания муж подруга с мужем но собрать их в будний день не реально. поэтому я хожу купаться по утрам иногда просто плавать иногда +хожу загорать по желанию живу рядом 15мин ходьбы и вода
Директор Пляжу• 13 августа в 21:20
Ответ дляКарусель-весель
Навіщо гроші на пляжі? Йдіть на безкоштовний, рушничок, водичку з собою. Можливо, якийсь перекус. Про які гроші ви пишете?
Я только за!• 13 августа в 21:21
Ответ дляА_мій_самий_самий
Пасеться? )))
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:22
Ответ дляЯ только за!
Пасеться? )))
А як це назвати?) як тільки шукаєте привід когось склеїти)
Спасу мир• 13 августа в 21:22
Ответ дляДиректор Пляжу
Ви праві,пляж це безкоштовна розвага
західний_діалект• 13 августа в 21:22
Я навпаки не люблю сумісні вилазки,,це ж треба щоб час вільний співпав, бажання, настрій. Замість телефону можна журнальчік взять, можна не боятись що його стирять пока льопаєшся. І ще сємкі і мінералку.
Крошка Енот• 13 августа в 21:23
я сама ходжу
бутилка води
пару снеків улюблених
наушники в уши і засмагаю
Фіфачка• 13 августа в 21:25
Ответ дляПриму в дар
Я б навіть з донькою ходила, але живу не на морі. А в Дніпрі купатися не хочу, не люблю річки, навіть не знаю чому. Цього літа купалась в Скадарському озері, заповідна зона і то не сподобалось. Як не крути, а море це зовсім інше задоволення
Я только за!• 13 августа в 21:25
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ооо то ви навіть особисто знайомі з місцевими чоловіками? )
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:25
Ответ дляЯ только за!
З одним)
Життє Бентежне• 13 августа в 21:26
Цього літа не було літа, тож не засмучуйтеся, наступного підете на пляж
Я только за!• 13 августа в 21:27
Ответ дляА_мій_самий_самий
З одним)
Тобто мої сподівання на знайомство на цьому ресурсі не марні?