Крихітка на всі• 13 августа в 21:00
Цього літа я ні разу не була на пляжі, бо немає з ким піти
Я вже докотилась до дна
ЗабежАЛОЧКА• 13 августа в 21:27
я обожаю ходить одна, каждый день на море. Если кто-то из семьи увязывается за мной - уже не то пальтоАвтор, наслаждайтесь
Просто красавица• 13 августа в 21:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Не знаю чому тут стільки синіх морд
Потому что мы все мыслим по-разному) и они прочитали моё сообщение совершенно иначе, чем я или вы
Без комплексів• 13 августа в 21:28
Ответ дляЖиттє Бентежне
Цього літа не було літа, тож не засмучуйтеся, наступного підете на пляж
як це не було лiта? а 35-40 кожен день то зима?
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:28
Ответ дляЯ только за!
Тобто мої сподівання на знайомство на цьому ресурсі не марні?
Хто зна... Я познайомилась на одній специфічній темі)
А ви давно тут намагаєтесь знайомитись?
Життє Бентежне• 13 августа в 21:29
Ответ дляБез комплексів
Де 40?
Просто красавица• 13 августа в 21:29
Ответ дляКарусель-весель
Кіно і концерти можна зимою відвідувати, а пляж тільки літом
Интересно, сколько раз там автор зимой была...
Я только за!• 13 августа в 21:31
Ответ дляА_мій_самий_самий
А ви давно тут намагаєтесь знайомитись?
Ні не так давно, цікавить спілкування, нові знайомства…
А що за тема у Вас була така специфічна?
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:31
Ответ дляЯ только за!
З розділу ’Для дорослих’)
Самоучка• 13 августа в 21:32
Ответ дляПросто красавица
А вы?
Нет. И я не в курсе, что она не делала этим летом
Я только за!• 13 августа в 21:32
Ответ дляА_мій_самий_самий
З розділу ’Для дорослих’)
То у вас був секс? Невже тут не лише тролі?
Карусель-весель• 13 августа в 21:33
Ответ дляБез комплексів
давайте я вас научу ходить бесплатно на море)))
а любимый коктейльчик со льдом берете с собой в термочашку)
На морі скоро буду ходити на пляж, але цей пляж у Києві - це моє місце сили
Просто красавица• 13 августа в 21:33
Ответ дляСамоучка
Я тоже. Просто мы с вами рассуждаем на разных уровнях примитивизма
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:33
Ответ дляЯ только за!
Це тема була тут про секс і в ній ми познайомились.
І звісно, я не троль. Звичайна людина) яка теж не проти цікавих знайомств
Самоучка• 13 августа в 21:33
Ответ дляПросто красавица
Однозначно. Мне до вашего примитивизма далеко.
Просто красавица• 13 августа в 21:34
Ответ дляСамоучка
Абсолютно согласна
Я только за!• 13 августа в 21:34
Ответ дляА_мій_самий_самий
Тобто до реальної зустрічі так діло і не дійшло?
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:35
Ответ дляЯ только за!
До зустрічі дійшло, до сексу не встигло)
Може пізніше дійде
Я только за!• 13 августа в 21:38
Ответ дляА_мій_самий_самий
Може пізніше дійде
Цікаво, а що завадило? Чому до сексу не дійшло? Дійсно цікаво, бо мав уяву, що тут народ лише в переписці розважається
Карусель-весель• 13 августа в 21:39
Ответ дляДиректор Пляжу
Навіщо гроші на пляжі? Йдіть на безкоштовний, рушничок, водичку з собою. Можливо, якийсь перекус. Про які гроші ви пишете?
Ви не зрозуміли. Цей пляж не знаходиться в пішій доступності. Мені він подобається тим, що там є цивілізація і мало відвідувачів, класне місце. Зазвичай ми їздимо туди з подругами, беремо вино, фрукти і спілкуємося. Є ресторан, сапи, красиві альтанки, басейн, туалет, душові, пісок і травичка. Там закрита територія і мало хто туди їздить, тому що громадський транспорт туди не ходить. І все в комплексі приносить неймовірне задоволення. Ти далеко від міста, але всі зручності, гарні краєвиди, спілкування, релакс - усе є. Просто пляж аби який заради пляжу мені не цікавий.
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:40
Ответ дляЯ только за!
Завадили обставини, але бачились кілька разів, поки була можливість
Я только за!• 13 августа в 21:42
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ого, навіть кілька разів? Не просто на каву сходили?
Цікаво, чому коли я запрошую дівчат на побачення, стільки негативу ллється, мовляв неадекват на жіночому ресурсі
До речі, в не бажаєте на пляж, допоки цьому сприяє погода?
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:44
Ответ дляЯ только за!
Так, кілька разів, виявилося цікаво.
Про пляж - я не в Києві)
постою_послушаю• 13 августа в 21:46
Ответ дляКарусель-весель
Тому що компанія дуже багато значить. Сам на пляжі і з класною компанією - це два різних пляжі. Але ви не зрозумієте, якщо у вас немає класної компанії
Так и у автора нет, что ж теперь, на пляж вообще не ходить?
Зліпок ступні• 13 августа в 21:46
Ответ дляКрихітка на всі
Чому
Я після пляжу як варена, голова може боліти. Ну і просто валятись на сонці вже не тягне, вода така собі не викликає бажання в неї заходити, до того ж кацапня десь в 30 км, якось не розслабляє така обстановка під час тривог, а вони в нас часто. Коротше кажучи не мій формат відпочинку на зараз.
Я только за!• 13 августа в 21:48
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так, кілька разів, виявилося цікаво.
Про пляж - я не в Києві)
Я з Дніпра, тому, якщо неподалік, можемо зустрітися. Можливо, після нашої зустрічі ви розвієте міф, що тут лише неадеквати ))
постою_послушаю• 13 августа в 21:49
Ответ дляКарусель-весель
Так. Той пляж, що мені подобається, де я відчуваю себе класно, мені зараз недоступний,на жаль
Я за довоенную Кириловку полцарства бы отдала сейчас
Но это не в нашей власти. Наслаждаемся тем, что есть, холодный Атлантический океан и местные озёра
постою_послушаю• 13 августа в 21:51
Ответ дляСпасу мир
Ви праві,пляж це безкоштовна розвага
Вы забыли, что многим до пляжа на самолёте лететь приходится, а бесплатных самолётов, увы, нет