Крихітка на всі• 13 августа в 21:00
Цього літа я ні разу не була на пляжі, бо немає з ким піти
Я вже докотилась до дна
А_мій_самий_самий• 13 августа в 21:53
Ответ дляЯ только за!
Я з Дніпра, тому, якщо неподалік, можемо зустрітися. Можливо, після нашої зустрічі ви розвієте міф, що тут лише неадеквати ))
Я досить далеко)
Ви в Дніпрі живете чи тимчасово там?
Марьянка-1fe9• 13 августа в 21:54
Ответ дляКарусель-весель
На морі скоро буду ходити на пляж, але цей пляж у Києві - це моє місце сили
Де цей крутий пляж?
Я только за!• 13 августа в 21:55
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я досить далеко)
Ви в Дніпрі живете чи тимчасово там?
Живу тут. Шкода, мали б ще одне знайомство з порадниці ))))
Шаманю второпях• 13 августа в 22:02
Ответ дляКарусель-весель
Ну кому подобається, то так, главноє. Вам, мабуть, главноє інше - банки закатувать
Не судите по себе,я и консервация это несовместимые вещи)
Малая еще та• 13 августа в 23:33
И я такая и автора понимаю
Только приехала родственница с ней ездили в отпуске постоянно, сейчас надеюсь мужа уже на пляж вытянуть, не люблю сама к водоёму, боюсь
Диви яка я пава!• 14 августа в 00:37
11 лет хожу на пляж одна, мне так комфортнее, не надо поддерживать беседу, лежу сколько хочу и ухожу когда хочу. В этом году редко бывала, так как лето не очень теплое, а в жару 36 тоже не хотелось.
Кстати,плаваю всегда, сумку спокойно оставляю.
MacOS-ница• 14 августа в 01:29
Ответ дляКарусель-весель
Вам же написали - не а з ким. Причому тут дорога?
Значит кто-то знает и отведет. Иной причины не вижу.
Крихітка на всі
• 14 августа в 06:36
Ответ дляКарусель-весель
А я этого літа ні разу не була на пляжі, бо не а за що. Перший рік такий
. Обожнюю тусить на пляжі, є мій улюблений, є з ким, але маємо те, що маємо. Життя проходить повз((((
Є безкоштовні?
Крихітка на всі
• 14 августа в 06:37
Ответ дляБез комплексів
я в этом году психанула и хожу одна! и хожу 5 дней в неделю. хоть на часик. потому что лето скоро закончится и я опять буду сожалеть, что не ходила. вода в этом году волшебная! красивейшая, чистейшая, столько рыбы, крабов! ни одной медузы или водоросли. кайф.
Ухти, а ви де живете? У мене немає моря поруч
Крихітка на всі
• 14 августа в 06:38
Ответ дляКарусель-весель
Тому що компанія дуже багато значить. Сам на пляжі і з класною компанією - це два різних пляжі. Але ви не зрозумієте, якщо у вас немає класної компанії
🤝
Крихітка на всі
• 14 августа в 12:19
Ответ дляМалая еще та
И я такая и автора понимаю