Крию матом страшно• 13 августа 2025

Як стерилізувати кришки?

В мене такі, що ключем закручувати треба)

Підкажіть, чи правильно я розумію, бо вперше буду закрутки робити)
Я кип’ятку кришки, потім висушую їх, потім накриваю ними банки, банки з огірками кип’ятку в каструлі і тоді вже закручує ключем?

Найбільше цікавить, чи потрібно кришки висушувати після кип‘ятіння
Поторописька• 13 августа 2025
Я не сушу
Ряженка• 13 августа 2025
Я кидаю в ковшик, кипячу, зливаю, нічого не висушую.
Просто красавица• 13 августа 2025
Не надо сушить. А, вообще, полно видео на Ютюб, как это делать.
автор Крию матом страшно • 13 августа 2025
Ответ дляРяженка
Відразу накриваєте банку і закручуєте, так?
Ряженка• 13 августа 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Все так. Воно ж постерилізувалося все одно.
Лиса Патрикевна• 13 августа 2025
Не сушити. З кип´ятка накидуєте відразу на банку.
Безпорадна Кроко• 13 августа 2025
Берете хирургический длинный пинцет и вынимаете из кипящей воды и одним быстрым движением одеваете на банку. Не елозить пальцем по внутренней поверхности крышки, и будет все ок.
Злюка бобер• 13 августа 2025
якщо ви стерилізуєте банки з їх вмістом в каструлі то кришки не потрібно взагалі стерилізувати, ви накриваєте ними банки і вони разом стерилізуються. Якщо ошпарюєте вміст окропом а потім заливаєте розсолом то теж не потрібно, вони стерилізуються разом з усім. Кришки стерилізують лише коли накладають в стерильну банку щось, що вариться в окремому посуді. Я зазвичай дістаю їх прямо з киплячої води, накидую на банку і відразу закручую.
Попа как у Кардашьян• 13 августа 2025
Автор, и по банкам. Стерилизовать нужно только те, в которых кладете готовые продукты (варенье, салаты, икру). Если кладете свежие (огурцы, помидопы), достаточно лишь вымыть и стерилизовать не нужно. Крышки да, кипятить минут 5 все.
ЧукИГеки• 13 августа 2025
Навіщо висушувати?
Ленивица-красавица• 13 августа 2025
А банки з огірками навіщо кипʼятити, залили кипʼятком разом з огірками пару разів і все.
Борщик• 13 августа 2025
Моя подруга ніколи нові кришки не стер лізує, з упаковки відразу ними закатує
Ms. Анонимная• 14 августа 2025
Сушу, тільки коли варення закриваю