Барабасиха• Изменено 13 августа 2025

4 людини їде на море - 1 валіза 20 кг- норм чи замало?

Рушники з собою не беру на пляж
Надіюсь в Іспанії продають
Продавчиня кіз• 13 августа 2025
У вас должна быть ещё у каждого ручная кладь
Эскиз бесконечности• 13 августа 2025
Ответ дляЧукИГеки
Такі
Класний рюкзак.
Я Головна• 14 августа 2025
ми машиною подорожуємо, у нас тільки з пляжних речей величезна валіза (покривало, рушники для всіх, надувні іграшки, взуття для кам´янистого пляжу, купальники, плавки, пляжні халати (парео), кофти з UV-захистом для дітей + відро, лопатки) + парасоля, палатка пляжна (ми світлошкірі, нам категорично не можна згорати), а цього року ще й стілець брали для комфорту))
я не розумію, як з дітьми малими літати без валіз))) нам машини мало
Вмію заміряти найкраще• 14 августа 2025
Вдвоем с сыном летели на 7 дней, брала чемодан (общий вес с весом чемодана был 13 кг). И в итоге ни разу не одела почти половину вещей. В следующий раз возьму меньше
20 кг на 4 чел нормально. Плюс ручная кладь будет
Печальки.нет• 14 августа 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Креми для засмаги та від комарів там теж продають, навіщо таскати, якщо там купив і весь використав також там?)
точно, я приїхала щоб купувати найнеобхідніше
Медсестричка• 14 августа 2025
Нам мало, 20 - это на двоих-троих. А если что-то купите там - куда это? Мы с подругой вдвоем из Испании возвращались с перевесом, пришлось перетасовывать и отбирать вещи в ручную кладь.
Медсестричка• 14 августа 2025
Ответ дляАкукарача
повернулись з Греції, були 11 днів - батьки і троє підлітків 16-18 років, у кожного рюкзак і одна валіза на 20 кг - було норм.
А подростки какого пола?
Огірок та Помідорчик• 14 августа 2025
У меня подруга и ее взрослый сын ездят только с ручной кладью и у них ещё место в рюкзаке лишнее есть. Я всегда переживаю чтобы мой чемодан вписался в 20 кг допустимых и это на меня одну.
Акукарача• 14 августа 2025
Ответ дляМедсестричка
А подростки какого пола?
два хлопця, одна дівчина
Прагматик флегма• 15 августа 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Та нормально ! Нещодавно повернулись , на 4 людей була одна 20 кг валіза + в кожного рюкзак , 2 плаття так і не одягнула , це означає що навіть лишній одяг
У нас на 3 взр. и 1 реб. было 4 рюкзака 30*20*20 и 2 чемодана маленьких (те которые можно проносить в салон), всем вещей хватило, даже подстилка на пляж и пляжное полотенце 1 влезло. Некоторые вещи так и не одели
АфродитаПетровна• 15 августа 2025
Ответ дляПрагматик флегма
А що можна і рюкзак і маленький чемодан одночасно ? Я думала ручна поклажа це і є рюкзак або маленький чемодан , розміром рюкзака
Чи ви брали пріоріті ?