Мишка-шалунишка• 14 августа 2025
Кто пил магний от головных болей, он помогает?
В какой форме пили? Или лучше усваивается просто в еде?
дожену і ощасливлю• 14 августа 2025
Он помогает от головных болей напряжения, особенно вместе с остеопатом. Лучше хелат. Из еды вы его столько не добудете
Эт вернячОк• 14 августа 2025
от магния еще больше голова у меня болела, магний не от головной боли.
Червона рута• 14 августа 2025
Я приймаю магній постійно, на мої мігрені ніяк не впливає. Ще приймала вітамін В2 400 мг /день протягом декількох місяців. Мені не допоміг, але у двох знайомих повністю пройшли головні болі після курсу
Мишка-шалунишка
• 14 августа 2025
Ответ дляКопуша
Ну начнутся срачки, про головные боли забудете😁
не начнутся)
Мишка-шалунишка
• 14 августа 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
извините за глупый вопрос, а что остеопат делает?
дожену і ощасливлю• 14 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Расслабляет напряжение везде, в том числе и в голове.
Тут пишут про мигрени- я писала не про мигрени, а именно головные боли напряжения
Хочу на Балі• 14 августа 2025
Моя подруга вважає, що в неї мігрені і їй допомогає магній, вона його випиває в високому дозуванні при мігрені. Але коли я почала з нею говорити про її мігрені, то виявилося, що голова в неї при цьому не болить
Тобто, хто зна, що люди мають на увазі під мігренню і їм при цьому допомогає.
В мене мігрені з´явилися після пологів, тобто природа в них гормональна. До чого тут магній і як він може допомогти , гадки не маю.
Тобто, хто зна, що люди мають на увазі під мігренню і їм при цьому допомогає. В мене мігрені з´явилися після пологів, тобто природа в них гормональна. До чого тут магній і як він може допомогти , гадки не маю.
Глас_Народа• 14 августа 2025
Ответ дляКопуша
С чего вы взяли? Нормальные формы магния- цитрат, например, не вызывает понос.
Глас_Народа• 14 августа 2025
Автор, сходите к невропатологу.
Выясните причину головных болей.
Они же бывают на фоне тревожного расстройства, например, и тогда терапия срециальная.
Если это не просто головная боль, а мигрень, то спецпрепараты от мигрени.
Выясните причину головных болей.
Мудробаба• 14 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Остеопат це масажист експериментатор. ’Вставляє’ хребет. За наслідки паралізації вони не відповідають.
Мудробаба• 14 августа 2025
Магній допомагає тільки якщо природа головної болі це спазми, викликані дефіцитом Магнію. Мені допомагає. Але разом з головним болем є і інші ознаки спазмів в інших органах. Вони також проходять. Якщо природа головной болі інша, то магній не допоможе. Краще до невролога.
дожену і ощасливлю• 14 августа 2025
Ответ дляМудробаба
Что за бред вы пишете? Какой экспериментатор? Какой хребет он куда вставляет?
Остеопат это вообще не про вставляние, вы перепутали с мануальным массажистом.
Чтоб вы понимали, остеопатия - это отдельная область медицины во многих странах Европы и сша
И только у нас некоторые тёмные как вы наговаривают про вставляние и паралич
Мудробаба• 14 августа 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
На рівні з гадалками. Це не медицина.
дожену і ощасливлю• 14 августа 2025
Ответ дляМудробаба
На рівні з гадалками. Це не медицина.
Удалено администрацией...
Мудробаба• 14 августа 2025
Остеопатія це не медицина. Це альтернативна медицина. Для тих кому лінь ходити до спортзалу розробляти м`язи.
Не плутайте ортопеда і реабілітолога що є медичними працівниками з освітою і з остеопат, людина без медичної освіти що просуває антимедицину.
Пишна молодиця• 14 августа 2025
Ответ дляМудробаба
На рівні з гадалками. Це не медицина.
Ну так, колоти блокаду постійно і не вирівнювати хребет - ото медицина
Сегодня сержусь• 14 августа 2025
Ответ дляХочу на Балі
А ви здавали аналізи на гормони, щоб розуміти, що мігрені гормональні? Просто у мене десь три роки на КД всі п´ять днів боліла голова, навіть пігулки не допомагали. Мігреню я це не називала, бо інших скарг не було. Проходили КД і біль зникав. Але потім нарешті я почала приймати ліки від тиску (я 48-річний гіпертонік) і той біль при КД зник. Зараз буває тільки біль ’напряжения’ і курс магнія дійсно допомагає (але п´ю його не від того)
Хочу на Балі• 14 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Навіщо їх здавати,якщо я народила дитину в 35. , перестав боліти живіт і почала боліти голова,саме в перші дні. Після 40 років вже і на погоду,стрес і т. Тобто трігером може бути що завгодно. У мами також таке було, пока не почався клімакс. Тобто впливає зміна гормонального фону, це не означає, що вони не в нормі. Для того віку вони в нормі, мені зараз 49 і я здаю всі необхідні з 48 рокіа. Але така реакція організму. При чому на тиск мігрені не впливають. Але голова болить 2-3 дні, з однієї сторони, нічого не допомогає,якщо не прийняти одразу Ну і плюс аура. Якщо не допомогає сильні знеболюючі, то який магній, це смішно. Я його до речі приймаю, тому що від стресу пагано спала ,його ще для цього рекомендують і як м´яке заспокійливе, він впливає трошки на нервову систему. Приймаю постійно з 22 року. Тому впевнено можу сказати, що мігрені не зникають від нього.
Мишка-шалунишка
• 14 августа 2025
Ответ дляМудробаба
к сожалению это невролог магний и прописал, и поставил диагноз головная боль напряжения. у меня как мне кажется, не она, а вот какая - не могу понять пока что. и денег нет постоянно по врачам ходить((
Мудробаба• 14 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Заспокійливі виписав?
Спати по ночах можете? Чи часто бувають судоми? Як працює кішківник, часто скручує, гази?
Мишка-шалунишка
• 14 августа 2025
Ответ дляМудробаба
Заспокійливі виписав?
нет, выписали миарелаксант и магний. сплю нормально, бывает мышцу на ноге тянет ночью, пару раз за месяц, больше судорог нет. газы есть постоянно, в остальном с жкт все нормально
Мудробаба• 14 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Вітаю. Вам попався гарний лікар. Міорелаксанти знімуть ваш головний біль. Дефіцит магнію симптоматично підтверджений. Згодом повинно стати краще. Проходьте курс що вона вам виписала. Скоріше за все вам цього буде достатньо. Якщо не допоможе, то лікар поміняє схему лікування.
Мишка-шалунишка
• 14 августа 2025
Ответ дляМудробаба
я пила прописанный миорелаксант, толку ноль. то есть он вырубает, я отключаюсь даже если не хочу этого, прямо на работе от половинки вырубалась. но толку? просыпаюсь, голова снова болит, то есть он не снял боль, он просто вырубил мозг в сон
Мишка-шалунишка
• 14 августа 2025
Ответ дляМудробаба
курс магния пропила, боли никуда не делись. миорелаксант был не курсом, а если болит голова. ни разу он не снял боль, только вырубал в сон
Мишка-шалунишка
• 14 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
Автор, сходите к невропатологу.
Выясните причину головных болей.
я ходила, врач сходу сказал, что это головная боль напряжения. тревожного расстройства у меня вроде как нет, а боли есть очень долго, лет 15 так точно. на мигрень вроде тоже не похоже, пробовала разок пить от мигрени, боль не ушла и стало хуже состояние. я думаю нужна консультация другого врача, но это дорого, и не факт, что врач попадется с правильной постановкой диагноза)) я думаю возможно связано с сосудами шеи, или же с гормонами...
Мишка-шалунишка
• 14 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
подскажите пожалуйста, какие именно анализы на гормоны нужно сдавать?
Мудробаба• 14 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Якщо б це було пов`язано з судинами шиї то міорелаксант і магній вам би допоміг. Якщо біль викликаний гормонами то це або гінеколог (якщо у вас спіраль), або ендокринолог щитовидка, наднирники.
Якщо головний біль викликаний високим тиском то це сімейник або кардіолог.
А опишіть періодичність болю, який характер і як довго і де саме формується.