Пуки-куки• 14 августа в 11:36

Виплати дитини з інвалідністю

Доброго дня! Скажіть будь ласка, дитини зняли інвалідність (16 років хлопець), а виплати продовжують приходити, ми знаходимося закордоном, що робити в такій ситуації?
Я Вас не боюся• 14 августа в 11:45
Я дзвонила в собес в платний відділ і говорила
КвартираЧья• 14 августа в 11:48
Будь ласка підкажіть як знаєте що зняли?
автор Пуки-куки • 14 августа в 11:54
Ответ дляКвартираЧья
Лікар не подав на МСЄК, сказав що по результатам обстеження інвалідність не подовжують.
КвартираЧья• 14 августа в 11:56
Ответ дляПуки-куки
Зрозуміла. У нас нема контакту з лікарем. Зайшла тільки що в ПФУ і побачила що мені перестав нараховуватись страховий стаж. Це виходить зараз всі, хто не пройшов перекомісію, з липня втратили статус?
автор Пуки-куки • 14 августа в 11:59
Ответ дляКвартираЧья
Не знаю, як у дорослих, нічого не можу сказати.
КвартираЧья• 14 августа в 12:00
Ответ дляПуки-куки
Інвалідність у дитини. Але я була оформлена по догляду за дитиною і мені йшов страховий стаж.
маминаБубочка• 14 августа в 12:01
Позвонить в соцстрах (вроде так ща собес называют ) поговорить с инспектором к которому вы прилеплены
автор Пуки-куки • 14 августа в 12:04
Ответ дляКвартираЧья
Зрозуміло, у нас догляду не було, я працювала весь час
автор Пуки-куки • 14 августа в 12:09
Ответ длямаминаБубочка
Спасибо, позвонила, сказали в Пенсионный фонд (там одни хамки), сказали написать письмо, чтобы сняли выплаты и отправить им на почту!
ЛолитаНеРазлита• 14 августа в 12:16
так до 18 выплаты
маминаБубочка• 14 августа в 12:28
Ответ дляПуки-куки
Довольно странно. Обычно они автоматом сами прекращаются ,а тут ещё просить нужно ..бардак
автор Пуки-куки • 14 августа в 12:33
Ответ дляЛолитаНеРазлита
так до 18 выплаты
Перекомиссия была в этом году, и наверное так как мальчик, все сняли(
автор Пуки-куки • 14 августа в 12:33
Ответ длямаминаБубочка
Сама в шоке!