Зайканалужайке• 14 августа в 12:11
Як зекономити на проїзді в Будапешті?
Відправляємо батьків на місяць в Будапешт, прогулянки і лікування в термах.
Активно користуватимуться громадським транспортом. Чи є там проїздний, по типу нашої картки, щоб не купувати постійно квитки? Як його придбати онлайн?Житимуть на стороні Буди, основні терми Палатинус, там дешевше і менше народу.
Вік до 65, під безкоштовний проїзд не підлягають.
Дякую!
Ms. Скромность• 14 августа в 12:27
Для українців безкоштовно за наявності паспорту. Продовжено до 31 грудня
Зайканалужайке
• 14 августа в 12:28
Ответ дляMs. Скромность
Дякую, але ні, лише до 14 і після 65 років
КоролеВешна• 14 августа в 12:43
Скачайте батькам додаток BudapestGo, там вся інфо по квиткам. Через нього можна купувати квитки (є одноразові, є добові і т.д.)