Чудо в декрете• 14 августа 2025

Девочки, у кого на зубах есть коронки? Сколько они простояли?

Мне почему-то кажется, что коронка это начало конца. Деньги в никуда, все равно зуб развалится вскоре
А_мій_самий_самий• 14 августа 2025
У мене повний рот коронок. Найстаршій 22, в цьому році спала, то поставили назад. Металокераміка. Було дві коронки на живих зубах, бо через 18 років довелося зняти і депульпувати зуби. Якщо нормально зроблені і встановлені, і якщо нормальний стан зубів під ними, то 20 років простоять. А якось мені на передні зуби поставили погано, то вони через 5 років оголилася шийки зубів. Інший лікар зробив нові, то вже 14 років стоять. Аст десь рік тому почалися проблеми з зубами під коротками

Мама Чели• 14 августа 2025
Ответ дляЧудо в декрете
маталлокерамика токсичная или что-то такое
ее сейчас не рекомендуют вообще
у меня 4 металлокерамики, на переднем в том числе
Мальчун-задирун• 14 августа 2025
Ответ дляМама Чели
Оно ж не красиво. Я сняла металокерамику даже на 6-7 зубах и поставила циркон. А на передних мк вообще мрак. Очень видно, что зубы не свои
Сяду на шию, дорого!• 14 августа 2025
23 роки місток . Але треба буде скоро певно міняти оскільки ясна опустились. Хоча... місток і досі стоїть намертво і при посмішці цих зубів не видно тому тягнуууу чааас
ФсеСама• 14 августа 2025
Ответ дляротцвеники
А посміхатись ви не плануєте? 4,5 зуби видно аж бігом.
І ніт, металокераміка не міцніша за циркон. В неї свої недоліки.
Мені є з чим порівняти. Є і циркон і м/к, на багатьох зубах (вроджені проблеми). Вже 15+ років.
Тётушка Лошадь• 14 августа 2025
Ответ дляФсеСама
Циркон має сенс тільки на передні зуби що видні. На жувальні металокераміка і міцніше і дешевше.
У меня металлокерамика, послетали. И как сказал ортодонт из другой клиники - металл со временем сжимается, от нажатия зубов, и металлркерамика поэтрму слетает
ФсеСама• 14 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Не уявляю як може злетіти саме коронка... Її ’молотком’ знімають. Вилітає доволі легко культьова вкладка, але то зрозуміло і до матеріалу коронки то не стосується...

mamadoma• 14 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
вообще не видно, я б вам сфоткала, но на работе
Чумачечая Весна• 14 августа 2025
28 років стоять 6 шт передні і 12-15 років 3шт на шістках
Джага-джага• 14 августа 2025
Років 19-22 простояла..спочатку втратила колір, потім зовсім відпала ось недавно.. (( грошей хватає лише на виживання, так що ходжу як баба яга беззуба
ротцвеники• 14 августа 2025
Ответ дляФсеСама
Та повірте, хвалитись нема чим, але теж у цьому пеклі 30 років.
Закінчила тим, що поставила 19 цирконієвих коронок.
Єдиний недолік - ціна.
Тётушка Лошадь• 14 августа 2025
Ответ дляФсеСама
Да, у меня были вкладки, а сверху металлокерамическая коронка. Но даже без вкладок и так на коронку же давление. Мне так сказали в клинике, что металлокерамика деформируется.
Alex_Kri• 14 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Качественно сделанная не деформируется. А основным признаком деформации будут сколы керамики, а не расцементировка
Задираю носа• 14 августа 2025
Лет тридцать. Вроде ттт
Україна понад усе!• 14 августа 2025
У вас якийсь складний випадок? Бо пролікувати канали - 4000, вкладка під коронку -1000, коронка ціркон 6000.
Звожу з розуму• 14 августа 2025
Первую коронку поставили в 13 лет. Поменяла её лет в 26-27. До сих пор со мной, мне 50. Есть ещё один зуб с коронкой, лет в 30 поставили, не меняла.
ГейТуда• 14 августа 2025
Ответ дляAlex_Kri
Циркон прочнее будет, чем металлокерамика
у меня в циркониевой между зубами щель больше стала,как после кариеса,в металлокерамике такого не было
Alex_Kri• 14 августа 2025
Ответ дляГейТуда
это не зависит от вида коронки
ГейТуда• 14 августа 2025
Ответ дляAlex_Kri
это не зависит от вида коронки
а от чего?

Alex_Kri• 14 августа 2025
Ответ дляГейТуда
а от чего?
Если это сразу после изготовления коронки, то так сделали коронки. Если позже - двигаются зубы
ГейТуда• 14 августа 2025
Ответ дляAlex_Kri
нет,там щель именно как после кариеса
Alex_Kri• 14 августа 2025
Ответ дляГейТуда
нет,там щель именно как после кариеса
Тогда я не совсем понимаю. Но в любом случае это не от материала коронок
Сизоока бестія• 14 августа 2025
Ответ дляФсеСама
За один зуб 25 тис????? Коронка з платини?
Якщо лікування каналів з мікроскопом,а один приблизно тис 4,то так воно десь і буде.а лікувати в наш час без мікроскопу,тим паче під коронку-то можна влетіти потім в більшу суму
Сизоока бестія• 14 августа 2025
Ответ дляВ кого тако було
Что за бред
Не токсична,а через короткий проміжок часу почне від неї чорніти десна,і це видно.да і цирконій краще і міцніше
Але зрозуміло,що кожний підбирає під свій бюджет