Вареничніца• 14 августа в 16:30

Не змогла закатати банку з огірками

Проварила огірки в банках з накритою кришкою.Дійшло до катання, зрозуміла що щось з ключем.
Можу взяти в подруги інший, але чи є сенс?Чи вже просто викинути і більше не займатись цими дурницями?
ЛЮБА• 14 августа в 16:32
Давно закручиваю крышками самокрутками . Огурцы оставьте на окне , затем в холодильник , отличные маринованные огурчики будут
Аноним_1859• 14 августа в 16:35
1 Якщо можете взяти інший - підіть візьміть, а краще хай подруга чи хтось прийде закатає.
2.Знайдіть банку з кришкою, що закручується і перекладіть в неї ( тільки банку простерелізуйте).
3. нічого не робіть. накрийте звичайною пластиковою кришкою, як охолонуть поставте в холодильник і потроху підїдайте.
автор Вареничніца • 14 августа в 16:37
Ответ дляАноним_1859
Але чи потрібно знову прокип‘ятити цю банку з огірками, тоді гарячою закручувати?Чи немає різниці?Просто замінити кришку на нову і закатати?
Аноним_1859• 14 августа в 16:38
Ответ дляВареничніца
хай зараз стоїть просто накрита кришкою металевою, яку ви не змогли закатати. як нову кришку візьмите, то її в окроп вмочіть і закатайте. банку не треба знову переварювати.
Чумацький Шлях• 14 августа в 16:43
Ответ дляВареничніца
Розсол злийте,закип´ятіть , залийте і закатайте.