ГугелП@лАмался• Изменено 15 августа в 12:04
Родичі продають машину, чи варто купляти?
Дівчата, поговоріть зі мною.
Племінник продає машину. Деу форца, механіка, купляли ще в салоні. Його дід їздив дуже обережно, дім-робота, після його смерті стояла в гаражі десь 5 років. Вже роки два їздить мій племінник, користується активно, але і на ТО регулярно возить, дуже відповідально до цього ставиться. Салон шкіряний. Продає, бо хоче універсал.
Хоче 4000. У мене є 1500. Решту або позичу, або в кредит візьму. Права є, але навичок катма. Гроші на інструктора є позайматися.
Я взагалі хотіла шкоду фабію, це прям любов-любов. Але тут свої плюси: нескручений лічильник, відповідальні і дбайливі власники. Машинка реально в дуже хорошому стані.
Накидайте мені мінусів. Ну або плюсів))
Відірву та викину• 15 августа в 13:08
Автор, ще взяти 2,5 тис в кредит і віддавати? Ну це брєд. Сьогодні малий їздить на ній, а завтра ви купили її і щось гавкнуло в двигуні і ремонт вам обійдеться в 500 баксів. А у вас ще борг до того всього. А масло замінити, а шини є зима/літо? Бачу родичі вас не сильно люблять, на авториа такі +- ті ж роки 3-3,5 тис. Зараз ринок авто в опі, пропозицій валом, покупця нема, буде він її за 4 тис продавати роками, якщо фартовий то знайде лоха якому теж натрусить що не бита не крашена, 5 років в гаражі стояла. То ще потрібно знати чи гараж сухий чи сирий, бо машина в гаражі може зогнити скоріше чим на вулиці просто неба.
Ні грама• 15 августа в 13:09
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую.
Правда.
З машинами до 5000$ будете мати багато проблем і вкладете за 2 роки стабільно 3000$ на ремонт і заміну рідин та запчастин, але і геморою буде купа, то ж краще позбирати ще гроші
Ашолюдискажуть• 15 августа в 13:11
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я за 4 взяла отличный гольф. Не бит не крашен, сервисная книжка со всеми телодвижениями чеками с подтвержденным сервисами на сайте сто в Германии.
розтаможка буде ще 4тис
Файна пані• 15 августа в 13:11
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні, шкіра 100%, шиті на замовлення. Тітчина сестра працювала на меблевій фабриці, звідти й шкіра спеціальна меблева.
О, ну, це вже пішли казки троля, можна виходити з теми
Губки-уточкой• 15 августа в 13:16
Божа кульбабка• 15 августа в 13:25
Ответ дляКарамбОлька
Нет. Особенно у родственников. Знаем, плавали ((
Я брала у знакомого. Все отлично
Лупаю цю скелю• 15 августа в 13:28
Ответ дляНаучительница
Затем, что бюджет ограничен. И в принципе ничего страшного на механике нет, я 10 лет отъездила. Ну не инстаграмно разве что)))
Заработать не?
Лупаю цю скелю• 15 августа в 13:28
Ответ дляДресса
Навіщо ви автора зі мною обговорюєте? Це просто некрасиво. Вона створила тему порадитись і зробить сама собі висновки. А не для того від вас образи вислуховувати. Заспокойтеся вже
Это правдиво
Сиренькая• 15 августа в 13:33
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую. Я оце після вашої відповіді пішла на авторіа і подивилася ціни на форцу.
А що ви скажете про шкоду? Фабія чи октавія, 2014-15
Автор, по шкоді, продала цього року свою шкоду Фабію універсал чорного кольору, 2007 року. Кузов ідеальний, салон новий, користувала лише в чехлах, які шила на замовлення. Продала за тиждень 4400 і стояла черга у два покупці, чекали, може зірветься продаж. Тобто део за 400 це явно не те. По шкоді фабія - моделі від 2008 до 2014 жахлива оцинковка кузова, крила не оцинковували вже в тій серії, дивилася від 2014 - дуже багато рижиків по крилу. Дивіться шкоду до 2007 року серію від єдиного власника, загоняйте на сто і перевіряйте. В керуванні легка та дуже зручна, легко паркувати. За механіку не слухайте - там відмінна коробка передач, буквально пальчиком перемикала. Дуже не хотіла продавати, але дітям вже мало місця було вдвох на задніх сидіннях. Зараз взяла форд s-max в керуванні такий точно легкий, як шкода, але більш вмісткий) Для родини те що треба.
ГугелП@лАмался
• 15 августа в 13:34
Ответ дляСиренькая
Дуже дякую за такі цікаві подробиці.
ГугелП@лАмался
• 15 августа в 13:37
Дякую за коментарі усім!
Було неочікувано, але поради і зауваження реально слушні.
Значить, я правильно хотіла шкодік і буду в ту сторону дивитися.
ДелиВерка• 15 августа в 14:10
Ответ дляЗавжди недо...
автор ..если покупать машину но хотя бы 5 летнюю.... то что старше , есть риск не вылазить из ремонтов
У автора обмежений бюджет, у неї і 4 т немає , а ви про авто 5 років
ДелиВерка• 15 августа в 14:13
Ответ дляГугелП@лАмался
Це я розумію. Але після того на ній вже 2 роки їздять. І ТО роблять.
Але я всіх почула в темі, для того і створювала. Мені і треба сторонній погляд. Бо я прям загорілася. Я ж на цій машині майже щовихідних їжджу в село з дітьми. Племінник возить.
Єдине що скажу, 4000 це дорого, зайдіть на олх, там максимальна комплектація 2500-3000. Вам скоріш за все як родичці зі знижкою 4000
ДелиВерка• 15 августа в 14:17
Ответ дляГугелП@лАмался
Октивія 2015 з наявними 1500 дол? Там цінник буде виший, а фарбі я як для мене дивна
Завжди недо...• 15 августа в 14:18
Ответ дляДелиВерка
да .. мч тоже предлагал зять свою лачетти за 6000. сам еле за 5000 продал
Продавчиня кіз• 15 августа в 14:33
Ответ дляЯ не чарівниця вам
3000 красная цена ей... какой там шкиряный салон???..... чехлы из-кожзама может????
1200 део
Обстановщица• 15 августа в 14:58
автор, він вам за 4тис пропонує, бо знає що на ринку за 4тис ніхто її не купить, її красна ціна 3тис. Хай іншим порозказує як він доглядав за нею, цілував у сраку і тп... Ага, там на сто за 4тис даже гнати дивитись не захочуть.
В мене теж був такий плємяш хитрожопий, хотів свою калимагу в ’ідєалє’ втюхати по родичам. Потім півроку продавав, скинув на 1500дол ціну.
пу_пугренчик• 15 августа в 15:34
Ответ дляПробілНеПрацює
Чтоб в случае зомбиапокалипсиса можно было уезжать на любой машине))))
Трохи не туда
Все знаю від і до• 15 августа в 15:59
Ответ дляГугелП@лАмался
Я на ній їздила. Вона не гнила)))
то беріть. Ціна не висока, і ви знаєте, що там не підшаманено. Я би купила, але і нової машини за ці гроші не очікувала би
Все знаю від і до• 15 августа в 16:00
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
в якій країні ви його взяли?
Все знаю від і до• 15 августа в 16:03
Ответ дляДресса
Деу форца таких років не брала би взагалі. Та й цінова категорія якась смішна. В мене в гаражі стоїть Форд С-Maх 2008 року, німецької зборки від єдиного власника. Хотіди продати, бо не потрібна Так вона зараз на ринку коштує 5500-6000. Так то форд німецької зборки
Діти в мене зараз купляють невістці першу машинку Хюндай Гетц - 6300.
Деу не коштує 4000 навіть зі шкіряним салоном. Чого ви взагалі за шкіряний салон гроші хочете переплачувати? До нього ляжки липнуть
Гетс також якогось 2010-2012 року?
Упругая попка• 15 августа в 16:12
Ответ дляГугелП@лАмался
Я не питала, але наскільки пам´ятаю, то у 2010 у них була вольво, а потім її продали і купили цю форцу. Тобто, до 2014 року випуску приблизно.
За 4000 якось дорого заучить
Подивіться на авто ріа
СМСница• 15 августа в 17:00
Я б не брала. Мало того я б і не продавала родичам - лише псувати нерви і стосунки.
Аль де Барановна• 15 августа в 17:50
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую за коментарі усім!
Автор коли ви тут створите тему що хочете шкоду вам будуть радити із салону і казати що шкода гівно і потрібно ремонтувати, ви що перший день на форумі. Якщо ви бачили цю машину і знаєте що вона в чудовому стані можете і взяти. Хто вам потім буде обирати шкоду щоб не попасти на погану
Аннуитет• 15 августа в 18:05
Ответ дляГугелП@лАмался
октавія 14-15 рік маючи на руках півторачку доларів???? Ви майте на увазі що будь-що пригнане треба ще буде обслужити, а знайти октаху не пригнану за адекватну ціну - це майже як зняти хату без ріелтора. Можливо, але малоймовірно. Ми взяли октавію за 7800, вже вкинули 1300 зверху, нарешті наче все зробили. Біг 200% буде в той октахи кручений. Щоб її подивилися вам ще треба заплатити буде СТОшникам. А щоб не ганяти дурно СТОшників треба перевірити заздалегідь на Карвертикал - ще 10-15 баксів за кожну тачку. Я би з таким бюджетом взагалі ще збирала. Але як в тої форзи бігу мало і ви впевнені що вона на даний момент безпроблемна і обслужена то в принципі можна ризикнути, ми колись їздили на ланосі то норм було але він був з салону, 7 років відбігав як коник, питань не було.
Я_з_Франека• 15 августа в 18:16
Ответ дляГугелП@лАмался
Дім-школа-робота, кудись на вихідні їздити.
Таксі дешевше. Якщо у вас нема мужика з руками з плечей і який розбирається в таких старих машинах. Ви будете робити на СТО, а вони будуть обдирати вас як липку
Хочете стару надійну машину недорого? Дивіться Рено Логан. І дизайн поза часом. І деталі відносно недорого