ГугелП@лАмался• Изменено 15 августа 2025

Родичі продають машину, чи варто купляти?

Дівчата, поговоріть зі мною.

Племінник продає машину. Деу форца, механіка, купляли ще в салоні. Його дід їздив дуже обережно, дім-робота, після його смерті стояла в гаражі десь 5 років. Вже роки два їздить мій племінник, користується активно, але і на ТО регулярно возить, дуже відповідально до цього ставиться. Салон шкіряний. Продає, бо хоче універсал.
Хоче 4000. У мене є 1500. Решту або позичу, або в кредит візьму. Права є, але навичок катма. Гроші на інструктора є позайматися.

Я взагалі хотіла шкоду фабію, це прям любов-любов. Але тут свої плюси: нескручений лічильник, відповідальні і дбайливі власники. Машинка реально в дуже хорошому стані.

Накидайте мені мінусів. Ну або плюсів))
Завжди недо...• 15 августа 2025
нат ТО кстати достаточно раз в год. если он чаще возил, то есть проблемы
ПампушОК• 15 августа 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
У мене зп 60000. Думаю, цього вистачить.
І не можете відкласти на нормальну машину 😂
Карина-c638• 15 августа 2025
С такими машинами никогда не угадаешь , вляпаться можно и с родственниками и если просто брать . Ну для первой сами смотрите
автор ГугелП@лАмался • 15 августа 2025
Ответ дляПампушОК
Ні, щойно поміняла роботу. До того зп була нижче. І сама тягну двох дітей.
Завжди недо...• 15 августа 2025
автор ..если покупать машину но хотя бы 5 летнюю.... то что старше , есть риск не вылазить из ремонтов
Не худа ні разу• 15 августа 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Тому що немає грошей на автомат.
у вас взагалі немає грошей на авто! кредит, займ ви точно доросла?
Оле Лукойе• 15 августа 2025
Моё мнение, лучше купить машину, которую потом, в случае чего, можно было бы быстро продать. Я не думаю, что форза на рынке будет пользоваться большим спросом.
Карамбулкул• 15 августа 2025
Та ні, яке Деу?!!
Пасти Ла• 15 августа 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я за 4 взяла отличный гольф. Не бит не крашен, сервисная книжка со всеми телодвижениями чеками с подтвержденным сервисами на сайте сто в Германии.
Особенно не бит не крашен понравилось)))
Я не чарівниця вам• 15 августа 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні, шкіра 100%, шиті на замовлення. Тітчина сестра працювала на меблевій фабриці, звідти й шкіра спеціальна меблева.
мебель из шкири мабуть на Сталине и прекратили делать))))
автор ГугелП@лАмался • 15 августа 2025
Ответ дляДуб береза
Якого року? Для яких Вам цілей?
Дім-школа-робота, кудись на вихідні їздити.
Londa___• 15 августа 2025
“машинка реально в дуже хорошому стані»

Ви цього, як жінка і як не-водій поки, знати не можете. Тільки на сто вам це можуть сказати незацікавлені, незалежні майстри.

Дайте собі 1 рік- в автошколу сходіть, назбирайте трохи більше ніж 1500 - і купіть щось інше. І справа не у шкіряному салоні зовсім…
Дуб береза• 15 августа 2025
Дивіться, Ви її вже хочете, правильно? Повезіть на сто, але хороше, нехай перевірять електрику і розхідники-резинки-ремні на двигуну, які иогли ссохнутися від стояння плюс оцініть реальну вартість. Бо 4ти то дійсно забагато для такого авто. І в принципі можна, але лише брати за суму, за яку зможете більш-менш швидко продати через рік-два, якщо чимось не влаштує.
Гимли• 15 августа 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Подкопите на машину получше. С этой вы получите кучу проблем
автор ГугелП@лАмался • 15 августа 2025
Ответ дляЗавжди недо...
автор она стояла 5 лет это плохо. мой папа продавал машину. стояла 4 месяца. приехали покупатели с специалистами ( проверяли всё) и купили но между прочим сказали что лучше б ездили....для машины стоять плохо
Це я розумію. Але після того на ній вже 2 роки їздять. І ТО роблять.

Але я всіх почула в темі, для того і створювала. Мені і треба сторонній погляд. Бо я прям загорілася. Я ж на цій машині майже щовихідних їжджу в село з дітьми. Племінник возить.
Гореотума• 15 августа 2025
Я за покупку
Вы знаете эту машину, что с ней и как

У нас Сиат Ибица аж 2008-го года (180 тыс пробег): единственные владельцы, покупали в салоне; да, были две небольшие аварии; все обслуживания и замены записаны в паспорте.
К весне будем продавать и уже 3-ое знакомых хотят ее купить, потому что знают машину и что с ней было
автор ГугелП@лАмался • 15 августа 2025
Ответ дляLonda___
“машинка реально в дуже хорошому стані»

Я розумію, це просто деталь до опису, а дівчата причепилися)))
ПробілНеПрацює• 15 августа 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Для машины этот «тюнинг» не имеет значение. Вам не на чехлах же ездить.
дама_из_декрета• 15 августа 2025
Я продала Ниссан ноут 2008 года , который 3 года простоял в гараже +гараж (в гаражном кооперативе) +прицеп за 5000 у.е.

Так ниссан дешёвый в обслуживании при этом это надёжный японец.
У авто был один хозяин -мой папа, покупался с салоне.

С деу будете работать ’на сто’, вроде и недорого ремонты, но регулярно. Это даже без привязки к покупке в родственника.

Если бы машинка была автомат , оставила бы себе. Для города отличный вариант.
Советую посмотреть такие машинки вместо деу.
Дресса• 15 августа 2025
Деу форца таких років не брала би взагалі. Та й цінова категорія якась смішна. В мене в гаражі стоїть Форд С-Maх 2008 року, німецької зборки від єдиного власника. Хотіди продати, бо не потрібна Так вона зараз на ринку коштує 5500-6000. Так то форд німецької зборки
Діти в мене зараз купляють невістці першу машинку Хюндай Гетц - 6300.
Деу не коштує 4000 навіть зі шкіряним салоном. Чого ви взагалі за шкіряний салон гроші хочете переплачувати? До нього ляжки липнуть
ПампушОК• 15 августа 2025
Ответ дляДресса
З кожною новою відповіддю автора я бачу троля
ПампушОК• 15 августа 2025
Ответ дляДресса
Відповіді не дорослої жінки з двома дітьми.
andrey_spec• 15 августа 2025
Норм. машина, китайська чері. Можна брати, якщо готові їздити сугубо на чоловічому авто, механіка. Ціна на авторіа - від 1 до 5к, 4к - це ближче до верху, тому машина повинна бути з невеликим пробігом і в хорошому стані. Всяким плюшкам, типу кожаних сидушок - ціна руб відро при продажу, головне, щоб була ціла по кузову, робоча по мотору і коробці, не їла масло, була не ушатана підвіска.
П.с. Ціну я б торгував до трьох. Не продадуть вони її за 4, це видно по відповідям у цій темі
Соображалочка• 15 августа 2025
Для новичка механика тяжело. Очень. Я бы не покупала только лишь по этой причине
Londa___• 15 августа 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
беріть ту машину з якою ви не будете мати надто багато клопоту постійно її ремонтувати і щось постійно вкладати в неї. машини як у вашій темі - перші претенденти на таке.

Купуючи машину, я хочу на ній їздити а не «лікувати» постійно.

З вашою новою зарплатнею, при бажанні, ви зможете відкласти більше протягом року і гарантоване купите краще. Ви варті кращого, коротше.
ПампушОК• 15 августа 2025
автор ГугелП@лАмался • 15 августа 2025
Ответ дляandrey_spec
Дякую. Я оце після вашої відповіді пішла на авторіа і подивилася ціни на форцу.

А що ви скажете про шкоду? Фабія чи октавія, 2014-15
ДваДваВісім• 15 августа 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
обожи ихсклюзыв просто
автор, предложите им ваши 1500, согласятся - покупайте, будут носом крутить - пусть ищут другого лоха
за 4000 - смешно
автор ГугелП@лАмался • 15 августа 2025
Ответ дляLonda___

Дякую.
Дресса• 15 августа 2025
Ответ дляПампушОК
Ну чому ви так думаєте відразу? Людина може помилятися. У нас он батько невістки моєї коли обирали яку машинку першу для доньці, так він місяць казав що деу Ланос за 4000 якраз саме для неї підійде. Ледве умовили на Гетца. Хоча він і досі не дуже згодний.. так що все може бути