сказочное_Бали• 15 августа 2025

Хочу поговорити. Зона комфорту

Потрібна думка зі сторони. В тредс не можу, там всі все бачать - бісить. Потрібно анонімно
Працюю. Зп 36 тис. Офіційно, мед страховка, яка багато чого покриває, соц пакет, гібридний графік.
Але - робота, яку роблю, не подобається, безпосереднє керівництво - не подобається. Керівництво вище - також - не зацікавлені в працівниках, які давно працюють (це не нове скажімо так, але останній рік вже прям насміхаються)
Вирішила шукати іншу роботу.
Але, функціонал майже той самий (бо іншого не вмію і не впевнена, що хтось готовий брати і вчити), робота в офісі, відсутня мед страховка (начебто поки) + велика проблема - новий колектив. Але зп 50 тис. Ну і керівництво невідомо яке.
Що робити? Ви б змінювали роботу, де явний + тільки один це більша зп на 15 000грн?
Оля_с_киркою• 15 августа 2025
Змінювала б
Кому там слова не давали• 15 августа 2025
Не знаю, що вам порадити, але у чоловіка (він власник фірми) робили працівникам страховку медичну, то річна страховка коштує якраз 15 тис. Тобто в плюсі точно будете
Пригощаю кашею• 15 августа 2025
Да, прибавка хорошая. На теперешнем месте вам некомфортно. Пусть все сложится
куркулиха• 15 августа 2025
Новый коллектив вы уже в проблему записали? Может он лучше окажется? Да, 15 тыс - это почти 43% от вашей нынешней зп. Есть смысл.
Простецкая• 15 августа 2025
Меняйте
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Я навіть не подумала про це! Дякую що звернули увагу!
ЛісАпетная• 15 августа 2025
Для мене сама велика проблема це новий колектив, бо дуже звикаю до людей. Із за його неможу наважитись звільнитись все майже другій рік. Боюсь змін колективу, і взагалі боюсь змін звичного ритму життя.
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ длякуркулиха
Я людина не комунікабельна ((( тому для мене це проблема. А тут гарний колектив і працюємо вже 7 років
куркулиха• 15 августа 2025
Ответ длясказочное_Бали
Может они с вами взаимно не будут хотеть общаться. Новый коллектив на новой работе - это не про недостатки вообще, это логичное положение вещей по умолчанию ))
Сумка з негодою• 15 августа 2025
У меня один в один условия работы с вами. Также зп, страховка, 30 дней отпуска, официально. Плюс чай, кофе, конфетки, тортики. И тоже хочу увольняться.
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ дляЛісАпетная
От і я. Але мені не вистачає моєї зп. Я розумію, що люди живуть на менші, але чим більше заробляєш тим більше дозволяєш собі. Відмовлятись від чогось вже не хочеться. + дитина 10 кл, треба думати про навчання. Хоче за кордон в Іспанію.
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ длякуркулиха
ви праві однозначно
Кіна не буде• 15 августа 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Шо у вас за страховка така? В нас 6 тис на людину
Сон і дрімота• 15 августа 2025
Я б переходила однозначно. По суті що ви втрачаєте ? Мені зараз теж ні зп ні робота моя не подобається, але я в прифронтовому місті, та й завжди у нас з зарплатами не дуже було, моя ще нічого на фоні інших. Тому сиджу, бо варіантів немає. А у вас є варіант. Тому треба пробувати. Не сподобається ще щось знайдете
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ дляСумка з негодою
Ну то якщо є варіанти - дійте. Маю на увазі - розішліть резюме, сходіть на співбесіди. А там вже будете розуміти чи варто йти, чи кращого поки немає.

Я ще маю надію, що мене залишать тут, підвищивши зп - це єдиний варіант підвищення зп. Але це велика різниця і навряд чи мені погодять. + керівництво залишається те саме (((
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ дляСон і дрімота
В моїй професії не так багато варіантів насправді.
Я б змінила кардинально все, але навіть не уявляю куди податись. + не маю часу та фін можливості ’шукати себе’
Ку ка ку ка ку• 15 августа 2025
Я б навіть не думала, а йшла.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 августа 2025
Змінюйте, що ви втратите? Буде погано, знайдете щось інше. Це розвиток, а сидіти в своєму нагрітому болоті бесперспективно. Судячи з ваших слів, вас зупиняє тільки невідомість, а тримає тільки знайоме, це не те, що має тримати.
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так. Все так. Яка не яка зона комфорту є і страшно з неї виходити
Ответ дляКіна не буде
Я не памʼятаю назву страхової компанії. Але якщо взяти, наприклад, консультацію лікаря в Медікомі, то вона коштує 1200-1700 грн., то страховій невигідно продавати її за 6 тис., бо по суті це всього 4 консультації. Я читала, що входить в ту страховку за 15 тис., то там і стоматологічні послуги в межах 3 тис.грн.
Кіна не буде• 15 августа 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Не знаю, в нас дуже широкий пакет, стоматолог також є, всі спеціалісти, фізіопроцедури, ліки. Навесні хворіла на грип А, там тільки на ліки чек був 4500, не рахуючи тестів та УЗД легень. На 1 особу в рік вартість страховки 6126.
Вареничніца• 15 августа 2025
ЗП +40% за ту саму роботу це дуже непогано
По медстраховці - ну просто порахуйте, ви ж не витрачаєте на лікарів 12*14тис. на рік?

Із мінусів. По можливості перевірте яка там ситуація, можливо звідти люди розбігаються. Бо +40% за ту саму роботу не часто пропонують просто так
Ответ дляКіна не буде
Навіть не знаю, що вам сказати. Шикарна пропозиція, тому що по тій страховці, якщо страхувати ще і дитину, то дитяча страховка на 3 тис. дорожча, ніж доросла. Я ще думала над цим питанням, але вирішила не робити страховку
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ дляВареничніца

Там трошки інший сегмент, тому тут я навіть мало запросила )))
Але в цілому так - треба почитати інформацію про роботодавця
автор сказочное_Бали • 15 августа 2025
Ответ дляКіна не буде
В мене зараз уніка. Стоматолог 6 000грн, все інше безліміт. Але хронічні або профілактичні - не покривають.
Тому ми всі ходячі мерці - як почитати наші історії хвороб