Гуляю босоніж• 15 августа в 22:25
Чому мат нині в суспільстві ледь не норма?
Колись це було ознакою маргінальності, поганого виховання, а зараз білими воронами часто стають люди які не вживають мат і вульгарні слова.
Козачка• 15 августа в 22:55
Тому що все дуже потужно і незламно, фортеця Бахмут і Байрактар і 110 безпекових договорів Єрмака
Кнопкотиць• 16 августа в 01:19
Коли в березні 22 на всіх бігбордах країни висіли матюки, без цензури, - я зрозуміла, що ми програємо і виїхала з дітьми за кордон...
Форточка• 16 августа в 02:55
Ответ дляКозачка
І з екрану телевізора- русский военный корабль пошел на ...
Навіть марку випустили(((