пАлАвинкА• 15 августа 2025

Чи робите вже варення малини

Доброго вечора скажіть будьласка ви вже робили варення з малиннки? Це капец в нас по. 200-230 кіло.тей рік брала по 100😥чекати чи брати вже?
ФсеСама• 15 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Купувати по 200 малину і варити варення це верх тупості. Ладно ще якщо своя росте в саду, то можна зварити. А так....купіть на базарі у бабуль три баночки. Скільки вам його потрібно? У нас може дві півлітрові баночки за рік іде до млинців..і все
Я в минулому році закрила дві півлітрові і одну сімсотграмову. Якраз до нового урожаю вистачило нам. Я ще морожу цілу малину в судки. Її або свіжу діти їдять, або до випічки, десертів додаю, використовую.
Стрекозей• 15 августа 2025
Ответ дляОле Лукойе
А что вы знаете об экопродукции? Серьезно. В целом - и о малине в частности. Почему она ’эко’?
Женщина, стойте на кухне, крутите. А я пошла спать. И на будущее поинтересуйтесь, что настоящие эко продукты - это не те, которые вы видите под вывеской «эко лавка». Расширяйте кругозор. Спокойной ночи.
Бесконечность-не предел• 15 августа 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Я сушу малину, але наш сорт тільки почав масово спіти. Поки що з кущів просто їмо)
а як же її сушену їсти,там одні кістки будуть ?? я ірги ледве сорт підібріла,1 з 7,решта була костлява,жувать паршиво.
Українська Мрія• 15 августа 2025
Месяца полтора назад сварила. А что она ещё не отошла?
ФсеСама• 15 августа 2025
Ответ дляУжеВотДа
Я, в этом году собрала 12 литров малины, своей, политой, только дождем и водой.
Я два місяці через день по 1,5 -2 кг збирала, але не варила, бо ще буде урожай один. Але ми наїлися, іноді прямо з кущів, трішки наморозила.
Ответ дляКолгоспниця
вчора знову зібрала 4 кг..,поставила вино. ( як же вона мені надоїла.., на базар ходити часу немає,а вдома росте і спіє...) поки морожу з сахаром (останнього небагато) в судках .., а варення- не любить ніхто.
Ms. Сама прямота• 15 августа 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
В узварі з яблуками вона супер грає!
І ще чаї при застуді, або просто для профілактики.
А варення я не роблю, для млинців або творогу просто перекручена в заморозці.
ФсеСама• 15 августа 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
В узварі з яблуками вона супер грає!
Я варю п´ятиминутку.
Моя улюблена страшко• 15 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Будьласка рецепт! Прошу!
Малину толкушкой для картошки с сахаром мяла ( просто присыпать не весь сахар), всего сахара, честно не помню, сколько, но не 1 к 1 меньше, где-то 1 к 2. Потом чтобы закипела пустила сок. перетрите через сито, добавить сахар остального и варить это пюре, чтобы загустело, немного, я по виду ориентируюсь. Пробовала на кончик ножа агара добавлять или пектина цитрусового, пектин лучше. Но можно вообще без ничего. Там немного получается этого пюре буквально пару баночек на 500 мл. Куплю кило-два и сразу делаю, небольшими порциями.
Из жмыха можно компот сварить еще он такой концентрированный, я заливала чуть водой, перетирала и варила мармелад))
Оле Лукойе• 15 августа 2025
Ответ дляСтрекозей
Тсю. Думала, тролль, а оно хамка кухонная :) Ты смотри какое грозный, как жук навозный - ути-пути :)
А малина... Чтобы не выглядеть так глупо, как вы сейчас, просто узнайте хоть что-то о сертификации, проверках, в т.ч. грунта. А потом уже позорьтесь
Ответ дляMs. Сама прямота
В узварі з яблуками вона супер грає!
я не перекручую..,подрібнюється топтушкою для картошки.. бо коли кісточку розтовкти-може гірчити.
Булькаю• 15 августа 2025
сім год мак не родив і голоду не було.
Ms. Сама прямота• 15 августа 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
До речі, ірга (у нас це мошкород) в лісі просто росте дофіга. Без кісточок майже, вірніше з кісточками, але як у чорниці приблизно, майже не відчуваються. Хочете я вам саджанців відкопаю?)))
Пупуговка• 15 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Так я роблю собі і дітям. Що не так???
Все не так. Корисна свіжа малина. А переварена з цукром жодної харчової цінності не має. Це з древніх часів звичка лишилась.
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую,не потрібно. У неї простий смак. Знайшла дійсно солодку..,. Брала всі 7 сортів в Батьковому Саді...,але найкраще підійшоав сорт Смуокі.
ЛЮБА• 16 августа 2025
Пригород Киева, вчера по 180 была , но я на столичке брала месяц назад по 150 , сварила пару баночек ,может еще доварю . С голубики сделала , очень да же интересный вкус получился .вот травилась сегодня с венскими вафлями + варенье из голубики … ужас …
Пупуговка• 16 августа 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
В узварі з яблуками вона супер грає!
Смішні люди. В гомеопатію не вірять, а в переварену малину - так. Плацебо, яка профілактика. Якщо вже пити малину від простуди, то не ягоди, а листя треба сушити і запарювати
Ганцю в кєдах• 16 августа 2025
Ответ дляФсеСама
І я роблю, якраз лише малинове. В минулому році варила десь в середині вересня, ремантантна малина так і починає родити вдруге - вересень-жовтень і до морозів.
У мене ремонтантна малина вже місяць родить
ФсеСама• 16 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
В мене з середини червня почала, зараз закінчила родити, два місяці давала ягоди. Зайшла на другий круг.
Невгамовна сила• 16 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Так я роблю собі і дітям. Що не так???
Все не так.
Особисто для мене.

Вас не стосується.
Їжте цукор зі смаком малини з задоволенням.
Пишу_граммотно!• 16 августа 2025
Давно закрыли, её уже нет.
1.5 кг по 300 грн, 1 кг 180 грн
Хата на мати• 16 августа 2025
У мене малина вже місяць як завершилася.
Я морожу перебиту малину з цукром, зазвичай.
Цього року не мала достатньо для заморожування/консервування.
У мене звичайна малина що родить на початку літа.
Allein74999• 16 августа 2025
У нас ( Днепр), самая дешевая была 180, сейчас 250.
Не варю - перетираю с сахаром и в холодильник, даю в период болезни, так особо не ест ребенок, кости ему видите ли жевать не вкусно.