Та прям багіня• 15 августа в 23:44

Чи продавати квартиру?

Хочу порадитись. Мій син навчається закордоном, вже виповнилось 18, я орендую квартиру йому, сама працюю в Києві. Я незаміжня, допомагаю і сину і літнім батькам. Маю невелику квартиру в передмісті, здаю в оренду, щоб хоч трохи було легше, але орендарі платять завжди з затримкою після чисельних нагадувань. Син почав підробляти, але навчання складне, поєднувати з роботою не вдається. Думаю, може спробувати продати квартиру, щоб трохи полегшити фінансовий стан, поки син не почне стабільно працювати? Я вже виснажилася, зуби поставити не можу, грошей не вистачає. З іншого боку квартира дуже мила, я планувала жити там на пенсії. Що б ви зробили?
Руда Соня• 16 августа в 00:54
Ответ дляТа прям багіня
1000 це у середньому сумарні витрати. Менше ніж 300 євро за однокімнатну не знайти. Доволі дорога комуналка. Але дякую, буду переглядати орендну платню.
Вибачте, якщо не секрет, у якій країні навчання?
автор Та прям багіня • 16 августа в 00:55
Дякую, що мізки вправили. Буду вирішувати питання з орендарем.
миссДавеча• 16 августа в 01:00
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, чого у вас на голові геть усі сидять - і син, і батьки, і квартиранти? Син хай переїжджає в кімнату чи гуртожиток, не принц же
100 процентов - зачем целая квартира студенту, что за барская жизнь. Всегда студенты жили в общага, ну или комнаты снимали, времянки, даже если родители зажиточные…
неДодекаэдр• 16 августа в 01:01
Ответ дляТа прям багіня
Мені ні на день не затримали. Я ще при вселенні сказала, що затримка оплати - це прямий шлях на вихід
from Ukraine• 16 августа в 01:36
А кампусів для студентів немає в вашому вузі? Це виходить дешевше. І там не треба додатково сплачувати комунальні, інтернет, охорону.
Не стесняюсь• 16 августа в 01:47
Ответ дляТа прям багіня
Це не тільки оренда, комунальні та інші витрати в цілому.
Я снимаю большую двушку во Вроцлаве 800 евро со всеми платежами. Вы гоните. Комнаты пацаны снимают за 200 евро
Не стесняюсь• 16 августа в 01:48
Сын в Польше? Если студент им общага положена. Шо то тут не сходится
Не стесняюсь• 16 августа в 01:50
Ответ длямиссДавеча
Та вообще бред. Студенты в общаге живут от вуза или комнату снимают
Спішу - перекидаюсь• 16 августа в 02:05
Кучерявая квартира....зачем такую дорогую сняли....у меня подруга во Франции снимает за 600
Пуки-куки• 16 августа в 02:30
Эти деньги просто потратить? Нет конечно, это не выход.
Замороженная селедка• 16 августа в 02:40
Боже автор не вздумайте продавать свое жилье, не известно как сложиться жизнь в дальнейшем, вы же не хотите на старости лет оказаться на помойки!? О себе подумайте, сын с большой вероятностью вам потом спасибо не скажет
ДолькиКабана• 16 августа в 02:49
Ответ дляВерочка 100%
Поміняти квартирантів на тих, що вчасно платять? Та нє, фігня якась.
Продати квартиру і просрати гроші -О, норм ідея!)
А почему нет? Ей зубы не за что поставить. Жить ей,я так понимаю,есть где. Зачем ещё одна квартира?
Галя із Дарниці• 16 августа в 02:58
Ответ дляТа прям багіня
Автор, син пока не знайде роботу хай знімає просто кімнату. Буде 250 вже з комуналкою кімната. І буде у нього стимул почати працювати, щоб зняти щось краще. В вихідні хай працює баристом, офіціантом. А зароблені гроші витрачає на свої потреби: одяг, дозвілля. Ви сама , вам важко, нехай зрозуміє
Кручу хвости• 16 августа в 06:10
автор, сыначка ваш расслабил булки .
Комната, пусть идет работать , а вы начните зубы ..каждый год оттяжки, влетаете на деньги , импланты и т д
квартиру не продавайте,деньги сольете моментально
Пліткарка• 16 августа в 06:11
Ответ дляДама_с_караваем
Сыночек работать, батькам меньше давать себе зубы начинать по чуть чуть делать, квартиру не продавать
Мій син теж вчиться в Польщі.
Не виходить підробляти. Пари до 18, потім багато завдань. Пару разів пробував працювати онлайн - завалив сесію.
Попросили експерименти завершити. Влітку після сесії пару місяців - будь ласка
Кручу хвости• 16 августа в 06:12
тоже сын студент ,Барселона ...500 даю, остальное сам крутится. 20 лет зайчику пора
Работает ночным администратором в офисном центре ,800-заабатывает, там же учится.
На каникулах официант
Пліткарка• 16 августа в 06:13
Ответ дляТа прям багіня
Дівчата, дякую, але тут така справа, що я отримую 200 євро за оренду, а сама плачу сумарно під 1000 євро з комуналкою, грошей дуже не вистачає, були невеликі накопичення, але давно вже витратила. Батько операцію робив, не змогла допомогти, брав кредит, зараз виплачує.
Де живе син?
Чи платне навчання?
Яка країна?
Пліткарка• 16 августа в 06:22
Ответ дляКручу хвости
На каникулах официант
Не у всіх виходить підробляти.
Коли мій в КПІ навчався - був час на роботу. А в польському - навіть вночі немає. Спеціальність таку обрав і ВНЗ.

Але знімає не квартиру, а кімнату, готує сам, по гулькам в кафе і клуби не ходить.
В Варшаві весь його ’пансіон’ обходиться в 30 тис грн. Це житло, їжа, побутове, проїзди, і все інше, включаючи дрібний одяг.
Аноним_Русалка• 16 августа в 06:45
Не продавати. Знайти квартирантів щоб платили вчасно без нервотрьопки. Якщо давно живуть, може ще й дорожче здасте
Гроші зараз проїсте і залишиться з голими задом, а кв стабільний дохід.
Атятя_тётя• 16 августа в 06:51
Ні . Я он в Крамі не продаю, . Теж тут порад питала,то сказали однозначно ні. ПС- так житло там продається і купляється
Бамбарбия! Кергуду.• 16 августа в 06:51
Ответ длянеДодекаэдр
В смислі 200 євро? Де Ви здаєте? Я маленьку скромну однушку в передмісті недавно здала за 12 тис і купа дзвінків була, бо це дешево
Ого .Думала 2ку свою в норм .стані плазмою на всю стіну за 14-15 здавати .Це такі ціни ?
Атятя_тётя• 16 августа в 06:54
Ответ длянеДодекаэдр
В Троляндії. Після поста 18 це стало зрозуміло
Атятя_тётя• 16 августа в 06:55
Ответ дляТа прям багіня
Викручуєтесь??? Ви ж писали,що аренда
Король дивана• 16 августа в 07:07
Не продавать. Выгнать этих квартирантов и поселить новых. У меня тоже подобная ситуация, есть ещё 2 квартиры кроме той что я живу. Продавать буду только в целью купить дочери что то, когда она поступит учиться.
Воленс-неволенс• 16 августа в 07:09
Ніколи не продавайте власне житло,і не йдіть зі своєї хати.
неДодекаэдр• 16 августа в 07:29
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
У нас з таких цін стартують нормальні однушки (а в новобудовах з першою арендою від 20 тис)
неДодекаэдр• 16 августа в 07:51
Ответ дляДолькиКабана
Продать квартиру, чтобы поставить зубы? Вы сами бы так поступили?
Квартира ей за год может принести около 150-160 тыс. грн. Вот если пустить эти деньги чисто на зубы, а не на поддержку страждущих родственников всех поколений, то и актив не надо продавать, и зубы можно сделать.
Мадам Подлинник• 16 августа в 07:59
Ни в коем случае не нужно продавать квартиру чтобы ее проесть. Вы потом пожалеете.
И квартирантов сменить, говорю как квартирант. Это не нормально задерживать оплату, они же ходят в магазин, что-то едят, они пользуются вашей добротой.
Мадам Подлинник• 16 августа в 08:03
Ответ дляТа прям багіня
Ну это очень дорого как для студента, не знаю конечно где находится квартира.
Но я в свое время жила в общаге или снимала комнату у бабушки. Потом когда универ закончила тоже снимала комнату, так как снять квартиру одной, мне было дорого.
побольшомусекретику• 16 августа в 08:31
Ответ дляТа прям багіня
все питання, за скільки ви продасте і на скільки вам тих грошей вистачіть?
І друге - де ви зараз живете, чи є у вас ще нерухомість?