Бачу_майбутнє• 16 августа 2025
Що за життя таке?
51 рік : грошей немає, зубів немає, житла свого ВЖЕ немає. Працюєш, як мої батьки працювали заради дітей.
Якесь замкнуте коло.
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Де як написала, що мої бідували. Просто згадалось. Життя полосате...
Так я і не писала що ваші бідували.Я просто приклад навела,щоб не надіятись на щось одне.Життя навчило.
ВільнаНазавжди• 16 августа 2025
Ответ дляСердючка
Да у нас в стране украинцы сплошь все себе без проблем покупают квартиры в Киеве и отдыхают на островах :) богатейшая страна богатейших людей :)
Придумали тут, 70 процентов страны богатые еще 20 средний класс и только несчастные 10 процентов просто совсем дурачки в стране неведомых богатств и высоченных зарплат не устроились, все так)
Советчица и реальная жизнь вещи несовместимые
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Колись моя бабуся так мені ’зберкнижку’ показувала.
Таких зі збер книжкою ціле покоління , але не заважатимемо людині втішатися зі своєї продуманості
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
О ,це ще краще характеризує ваші аналітичні здібності
Знов до тупих прийшли Що ж вас так тягне ?
То давати фото з Гідропарку,бо ваша інтуїція не працює геть,Карпатських лісів навколо мене немає.Є чудова річка Дніпро.
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Ну не всім же гривні під подушку класти,і надіятись що пронесе
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ексггибіцістка якась - то гідропарк навʼязує то сайт пенсійного фонду
Нецікаво
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну от мій досвід показує, що система не буде дбати про тих, хто не є її системним функціонером. Тоді навіщо цим людям , власне, спонсорувати цю систему? Ну ще дурниця ж - розміщувати капітал там, де він завідомо не ’вистрелить’. Тож дещо незрозумілого, до чого тут ваші виписки з ПФУ. Активи можуть бути розміщені в абсолютно різних місцях, і ПФУ не найкращий, вибачте.
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Так , декому втішатися ефемерними пенсіям
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Нецікаво
Це називається докази,а не маячня що ви тут нав´язуєте.
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Афігєть докази вашої продуманності - пенсійний фонд збанкротілоі країни у війні
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Чому не вистрелить?В мене стажу більше 35 років.Всі хто зі мною працює отримують максимальні пенсії.Їх платять і будуть платити.Моєму поколінню так точно.А от молоді вже треба шукати інші шляхи майбутнього добробуту.
Ну і моя позиція -жити за законом.Жила і працювала в Європі,всі платять податки,це головний прибуток держави,і добробут її громадян.
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Хто і де у вас збанкрутівна мокшанських болотах?
Сердючка• 16 августа 2025
Ответ дляГуби до вух
Вы заметили, что вы обвиняете всех вокруг, все вам виноваты кроме вас самих? Не знаю про проценты, но те кто работает, развивается как правило и достигает успеха. А кто сидит на попе ровно - ну вот те 70 процентов.
Я вижу, что государству, чтоб существовать, нужны разные люди и разные специальности. Ваши успешные успехи уже задолбали всех нормальных людей, которые обеспечивают вам же и сервис и жизнедеятельность и инфраструктуру.
От того что ваш муж айтишник поймал бога за бороду, ему не стали менее нужны продавцы в магазинах, дворники, мусорщики, учителя детям, врачи, работяги на заводах и т.д.
Туда же великие бизнесмены и предприниматели. Чего бы вы стоили, если бы не люди, которые на вас пашут за те копейки, что вы предлагаете.
От уже ж, вершители судеб. А без простых
Людей засрались бы по уши и хвастаться было бы не перед кем своими успешными успехами.
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Зовсім не в курсі який стан економіки України і за рахунок яких траншів і чиїх вона тримається ?
Реально волшебна
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляСердючка
Сердючка• 16 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Тупым ленивым задницам всегда всё не так, и виновата исключительно собачья жизнь, но никак не они сами.
Да, медсестричка в больнице или учительница в школе сплошь тупые задницы, не то шо вы удачно замуж вышли :)
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Реально волшебна
Це тільки у ваших розумних думках.В мене все ок по всіх напрямках,крім війни.І підприємство моє приносить валюту державі-приносить значний прибуток..Все буде ок.
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну якщо у вас ок , то звісно економіка Ліхтенштейну вцілому
Діти так в хованки граються - очі закрив і сховався - так і у вас , мудрої
А ще сподіваюсь у мудрої 100 відсотків буде все ок зі здоровʼям
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Ще станцюю гопака ,так що не надійтеся
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ще станцюю гопака ,так що не надійтеся
Бачу таких самовпевних щодня у відділенні
Танцюйте поки танцюється
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Танцюйте поки танцюється
Своїх сусідів по палаті ?
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Своїх сусідів по палаті ?
Ваших майбутніх сусідів
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Мрійте далі...
Так так , вони теж всі мали жити вічно в своїх хатах з максимальними пенсіями , а то бац - сльози соплі
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ще раз повторюсь - система дбає лише про своїх функціонерів. Якщо ви належите до їх числа - вітаю. Але всім іншим смішно навіть читати про ПФУ.
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Взагалі смішно читати і про пенсії і про житло у Києві у війну і про гопаки до смерті
Ніби у віці дописувачка а така волшебна
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Ну вам смішно,а я працюю на великому підприємстві,де продовжують працювати звичайні пенсіонери,де щомісяця хтось іде на пенсію.І всі отримують пенсії.Всі 35+років незалежності
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Перше речення ви не читаєте цілеспрямовано, чи не розумієте значення слів ’системний функціонер’?
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Як можна підозрювати що вона щось не розуміє ?
- це ж еталон мудрості та продуманості
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Ніби у віці дописувачка а така волшебна
Скільки можна писати таким тупим як я?Ви ж наче зарікались
Якщо ви не бачили як танцюють гопака хлопці з ЗСУ,то загугліть.Дякуючи ним,все в мене добре.Хату під Києвом трохи розбомбили,але після війни відбудуємо.Головне що підарів вибили з села.А ви плачте далі...