Бачу_майбутнє• 16 августа 2025
Що за життя таке?
51 рік : грошей немає, зубів немає, житла свого ВЖЕ немає. Працюєш, як мої батьки працювали заради дітей.
Якесь замкнуте коло.
Молчалка• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Удалено администрацией...
’Яке кончене’ (с)
Молчалка• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви пишете нісенітниці.В мене хто був ніким в школі,так ніким і залишився.Хто мав гарний скіл,той нижче певного рівня не впав.
Це все було видно в комплексі-знання,наполегливість,розум,та ін.
Какой у вас ограниченный кругозор.
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляМолчалка
’Яке кончене’ (с)
Я й не сумнівався що розуму у вас менше ніж у старого равлика
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляМолчалка
Какой у вас ограниченный кругозор.
Ви взагалі далі свого носу не бачите,то й що з того?
Молчалка• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А я с вами не вела диалог (не поддерживала ругань). Я сторонний наблюдатель. Ради интереса почитала ваши комментарии в этой теме. Что я увидела? Спесь и грубость. Успели переругаться с советчицами.
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляМолчалка
’Сторонний наблюдатель´...І тим не менш постукали до мене в двері...
А ’Яке кончене’ (с),то ви так до мене привітались?
Не поддерживает она ругань🤣🤣🤣
p.s.Я не з ким не лаюсь,а говорю очевидні речі.В 17 років вже чітко видно,що з тієї людини виросте.Якщо ви цього не бачите,то хто ж вам винен...
Не поддерживает она ругань🤣🤣🤣
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Приблизно так, тож до якої конкретно категорії належите ви? Бо щось у переліку не видно працівників комерційних підприємств навіть хоршого рівня.
Ви взагалі не розумієте як розраховується звичайна трудова пенсія.Максимальну може отримувати будь хто,хто працював весь час офіційно,мав зарплату вище середньої і сплачував всі податки.Це робітники гірської промисловості,енергетичної галузі, авіації,геологи,хімічної,та будь якої промисловості.Я починала з поліграфії,а потім перейшла в хімічну після навчання.В 39 ще раз змінила професію,щоб потрапити на велике перспективне підприємство.Я звичайний найманий працівник,ось моя офіційна зарплата за 2 останні місяці.Моя пенсія трохи не дотягує до максимальної робочої 23610,але кожні 3 місяці збільшується,і скоро її досягне.
Разом зі мною працюють висококваліфіковані робітники-електронщики, механіки,оператори виробничих ліній 5 і 6 розрядів,гальваніки,оператори станків з ЧПУ,та фрезерних 5D,та багато різних професій,які отримують пристойну зарплату,і на виході максимальну пенсію.
Куплю орехи• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
Якщо вам 51 то діти вже дорослі
В смысле взрослые тут куча на форуме 40-летних которые детей только родили, а некоторые в 45 только в первый класс повели))
Тут пишут рано в 20 рожать))
Саджу все зарання• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Оператор вестатів чпу у мене знайомий отримує 20 тис і більше нема.
Марафетчица• 16 августа 2025
Ответ дляКуплю орехи
Тут пишут рано в 20 рожать))
А разве не рано?
Куплю орехи• 16 августа 2025
Ответ дляМарафетчица
А разве не рано?
Ну тогда в 55 она лечит зубы ребенку, а не свои. А так родила в 20, в ее 55 ее ребенку 35 и она лечит свои зубы)
Марафетчица• 16 августа 2025
Ответ дляКуплю орехи
Дети всякие есть
В 20 рожать ну такое
Щас ухожу• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Майбутнє видно вже в 17 років.
Десь ви повернули не туди.
Серьёзно ? И война была видна 30 лет назад и то, что автор жилья лишится , как и масса украинцев и возможно работы, других доходов и т.д. ?
Одні думки• 16 августа 2025
+- так живе 95% країни, не життя, а виживання, дітей не треба було народжувати, шоб не мучилися, як ми…
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляЩас ухожу
Причем здесь война?Речь шла о том,что автор не может или не умеет зарабатывать.Война лишила ее только жилья,а что мешает зарабатывать сейчас,имея бухгалтерскую профессию,не самую безденежную.
Война мешает устроиться на работу?
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Такий він оператор,або(що ймовірніше)таку продукцію випускає.В нас замовники німці,шведи,та інші Європейські країни.
В мене є родичі водії.Один отримує 35,а інший 60-70.Кермо однакове,тільки роботодавці різні.Першого все влаштовує,можна не вийти на роботу,вкрасти паливо,десь підхалтурити на машині.А в другого компанія де повний контроль за всім ,дорогі нестандартні вантажі,відповідальність,і платять відповідно.
Саджу все зарання• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Звісно, тільки ви такі, всі інші не такі. 6 розряд він оператор 30 років стажу. Не всі в Києві живуть взагалі-то.
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляСаджу все зарання
До чого тут я?Я 6 разів змінювала роботу,переходячи де краще.Чому він не переходить?В нас охоронці отримують 32000.
Не важливо якого він розряду оператор,важливо що він виробляє,і скільки це коштує.Ну і як дають розряди я добре знаю.В нас зарплата не залежить від розряду,а виключно від виконання плану і якості.Є хлопці з 5м,в яких ставки більше ніж в 6го,бо майстерність вища.Аде дати 6й,їм не можуть,бо в штаті обмежена кількість таких працівників.Додають зарплатою,бо вони кращі.
Саджу все зарання• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
У нас всі виробництва розбомблені, останнє вигоріло вщент разом з робочим ноутом і навіть спецовкою.
Йосип_молодий• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
И зря
Почему? И вам какое до этого дело?
У меня есть знакомая, по каким-то причинам она вышла замуж только в 38. Родила двоих детей в 39 и 41. Я считаю, что она молодец. Зачем жить чужую жизнь? Надо жить свою.
Мне просто не удалось родить ближе к 40, хотя я хотела
Міс Всесвіт• 16 августа 2025
Для меня ШОК ответьі,хоть я тут 10+лет. Люди ,где и как вьі росли, что для вас ваше жилье- ничто???? Я раз в год попадая на гробки, иду смотреть на дом моего детства, в котором 30 лет живут другие люди, я возила за собой фикус из горловской общаги мужа по Украине, жила с етим деревом в гостинке , пока не появился свой дом.Я чувствовала себя предателем, бросив фикус в 22 на месяц, спасибо не сдох, надо ли говорить ,что котьі/ собака бьіли вьівезеньі из- под Киева. Мне вас всех,безродньіх и беспамятньіх, очень жаль
Міс Всесвіт• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Мой отец заработал гарячий стаж в термичке и умер в 45. Не от проф заболевании, но я часто думаю,что он вполне мог увидеть внуков если бьі не гробил себя на заводе
Бачу_майбутнє
• 17 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Война мешает устроиться на работу?
Так я працюю.
Гарачий Чокалад• 17 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Тут кожен обирає своє.В мене не гарячий цех,але хімії і кислот вистачає.Мабуть ваш батько хотів вас забезпечити,щоб ви жили не гірше за інших,тому так і працював.
В мене теж є захворювання,пов´язані з моєю професійною роботою.Лікарі кажуть кидати,в я не можу.Лише обираю безпечні місця,де техніка безпеки на високому рівні,як ось зараз,де я працюю.
А в приватних,де я якийсь час робила,то там жах що робиться.Без вентиляції,без клімату,без очищення повітря.Але чиїсь батьки і матері роблять...Не знаю чи цінують це їх діти
Міс Всесвіт• 17 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
У моих детей не бьіло дедушек
. Норковая шапка , купленная мне в мои 17 за все деньги мира ,не стоит етого. Но да, каждьій вьібирает для себя сам
Гарачий Чокалад• 17 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Так я працюю.
Я розумію що ви працюєте,але у вас не сама погана і безперспективна робота.Можливо треба вдосконалити свої знання і перейти туди де платять більше,щоб вистачало.
А що з житлом,яке ви втратили.Чому не отримали компенсацію на нове?
Бачу_майбутнє
• 17 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви розумієте, скільки закрилось підприємств, скільки Фопів.
Житло було записано на чоловіка.
Гарачий Чокалад• 17 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Житло було записано на чоловіка.
Я все розумію, але в мене є знайомі з такою спеціальністю, і проблем не відчувають. Складно було лише коли вони виїхали з окупованих територій. Хтось знімає, а хтось вже житло придбав в ЖК Scandia. Далекувато, але більше метрів вийшло і своє.
Вы не жили в офіційному шлюбі, діти не записані на чоловіка, чи чоловік не хоче отримувати компенсацію, чи ви не сім´я вже, чи яка проблема?
Бачу_майбутнє
• 17 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Чоловік помер, спадщину відкрити не можливо,строки пройшли іт.д.