Бачу_майбутнє• 16 августа 2025
Що за життя таке?
51 рік : грошей немає, зубів немає, житла свого ВЖЕ немає. Працюєш, як мої батьки працювали заради дітей.
Якесь замкнуте коло.
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Перше речення ви не читаєте цілеспрямовано, чи не розумієте значення слів ’системний функціонер’?
Ху із ’системний функціонер’?В мене освіта СПТУ,та КПІ,працюю на комерційному підприємстві,технічний працівник.Працюємо на закордонні замовлення,інвестори німці.
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Скільки можна писати таким тупим як я?Ви ж наче зарікались
Якщо ви не бачили як танцюють гопака хлопці з ЗСУ,то загугліть.Дякуючи ним,все в мене добре.Хату під Києвом трохи розбомбили,але після війни відбудуємо.Головне що підарів вибили з села.А ви плачте далі...
Магічне мислення в дії
Про ваші гопаки мова , а не молодих хлопців
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Як можна підозрювати що вона щось не розуміє ?
- це ж еталон мудрості та продуманості
Скажіть,а як ото собаки на вулиці підвивають,то ви теж підхоплюєте?
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Магічне мислення в дії
І я з ними станцюю,чи вам по буквах треба розжовувати?
Почекуха• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
В 17 його було видно, але не до 2022
А зубы исчезли в войну? До 22 все лк с зубами было?
Почекуха• 16 августа 2025
Ответ дляКашпо
Мені 52 сину 12 років 🤣
Ви точно про всіх все знаєте?
Ничего хорошего, к счастью большинство до 40 рожает
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляПочекуха
Нет, не все ок. Есть мост, где под коронкой зуб испортился. Нужно менять 8 зубов
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Станцюєте до пори до часу
І люди мудрі , які ст;аріють , розуміють що будинки в країні яка бомбардується , пенсії в системі яка банкрот і здоровʼя в системі яка безкоштовна - це « вилами по воді писано « , не доводять іншим що інші непродумані
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Еще один плохой танцор с несправедливой жизнью. Не дает болгарский бесплатно выучить, эта противная жЫсть. И денег на полное обеспечение не дает, зараза.
Всем дает, а вам нет. А, еще автору тоже не дает полный пансион и зубы.
Скільки Ви заробляєте?
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Станцюєте до пори до часу
Продовжуйте водити своїми вилами ,це мабуть вас заспокоює.
А ми отримуємо пенсії,купуємо і здаємо квартири,лікуємось в приватних клініках з допомогою медичної страховки,та робимо інші ,’фантастичні’ для вас речі.
ША! я прийшла!• 16 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Я тоже не верю, мои знакомые из Макеевки. Уже 2 квартиры в Киеве после 2014 купили - 2ку и 4х комнатную. Из Донецка осели в Черновцах, тоже квартиру купили и ребенка родили. Еще одни из Донецка - судя по свежей ленте - где-то на островах загорают сейчас.
Так что вопрос к образу жизни, который был всегда, а не только сейчас вдруг неожиданно вдруг стала ’такая жизнь’.
О, вы видимо подруга автора недавней темы *багатії зі сходу скупили всю землю на заході України*
. Да, да мы все, приехавшие с восточной части обязательно богатые и все могут купить по 5 квартир, но нам лень) Напомнили фразу из старого фильма *Не поленитесь, сьездите на Мальдивы...*
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Просто красавица• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Бухгалтер
Вы выезжали в Украину, я так понимаю?
Міряю від одиниці• 16 августа 2025
Ответ дляСердючка
Да у нас в стране украинцы сплошь все себе без проблем покупают квартиры в Киеве и отдыхают на островах :) богатейшая страна богатейших людей :)
Придумали тут, 70 процентов страны богатые еще 20 средний класс и только несчастные 10 процентов просто совсем дурачки в стране неведомых богатств и высоченных зарплат не устроились, все так)
Омг! Откуда эти цифры Вы выцарапали? Или сами только что придумали?
Знову Я• 16 августа 2025
Ответ дляБритоножка
Ну так то и я английская королева
Расскажите про свой успешный успех, Вы очень много и хорошо учились
А теперь что скажете?
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
А теперь что скажете?
Що ви дивна. Починаючи від мислення закінчуючи поведінкою. Але це добре, всякі люди треба.
Знову Я• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Это не вам было адресовано, не заметили? Так что кто тут ещё дивний
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Приблизно так, тож до якої конкретно категорії належите ви? Бо щось у переліку не видно працівників комерційних підприємств навіть хоршого рівня.
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Так це просто загальне враження. Вибачте, що воно вам не подобається, але як є
Знову Я• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Менi на вашу думку чхати. Заздрiсть не приховати
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Звісно. Саме тому людина, у якої все аж настільки добре, викладає на форумі приватні фото, щоб точно нічого не доводити якимсь анонімам, на яких їй начхати))) Саме так це і працює)))
Знову Я• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
ваші дивні думки до мене жодного вiдношення не мають. я виклала ці фотки just for fun
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
А я написала свої спостереження. Ви переплутали форум з приватною перепискою. Нічого, буває. Але на майбутнє - відкриті дописи коментують усі, хто хоче, тож якщо ви хочете поспілкуватись виключно з just for fun для цього є приват
Знову Я• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Приват анонiму?
та ви зовсiм з привiтом
Йосип_молодий• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Старша має вже сім,ю, молодшому буде 17. І ще треба вчитися. Збереження тримаю на навчання
Может пусть учится в другой стране?
Йосип_молодий• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
Якщо вам 51 то діти вже дорослі
Чего это? Многие рожают около 40
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляЙосип_молодий
А чего зубов нет?
Мне 47, не просто так интересуюсь
Они есть , лечили раньше. Незнаю, наверное просто генетика. А сейчас испортился зуб под коронкой и нужно менять мост с 8 зубов. А это дорого,а ещё и лечение