Цікавий писочок• 16 августа 2025
Батьки насідають щодо ремонту в моїй квартирі, але не мені. Як відмовити
В мене є квартира в Києві, добудували, а в минулому році оформила право власності. Ремонт не робила, з того часу стоїть закрита, то вже рік. Плачу комунальні обов’язкові платежі
Маю гроші заощадження на ремонт, але зараз працюю за кордоном і повертатися поки не планую. Віддати всі заощадження на ремонт боюсь, бо залишусь зовсім без фінансів. Отож, план був працювати і накопичувати дані кошти, щоб з часом, може через рік-два, все ж зробити його, коли ситуація може покращиться. Бо зараз кругом та невизначеність всюди.
Є молодший брат, який вступив зараз до ВНЗ і переїздить в Київ, батьки знайшли йому житло, але недовольні тим, не хочуть сплачувати оренду і кажуть, що то їм викинуті гроші. А в мене і будинок новий і локація хороша.Пропонують зробити ремонт в моїй квартирі, багато чого може і батько і знайде людей, кошти в них є, знайдуть ще, як треба, прям до нового року кажуть можуть зробити. Але, з умовою, що молодший брат, буде жити в моїй квартирі до закінчення навчання
Воно то так наче нормально , але, я переживаю, що потім звідти його не виженеш. З батьками відносини хороші, з братом теж, але сваритися і виселяти його, я то собі не уявляю, як воно буде колись
А вони насідають морально, що квартира стоїть без толку, а я за неї ще й плачу, що в них є зараз можливість, то наче поміч мені,і вони ж свої кошти вкладуть, я нічого не втрачаю. Як то все розрулити в мій бік на краще ? Бо просто ні, вони не розуміють
В той же час мої батьки мені рідні люди, і багато чого допомагали в житті. І просто обірвати спілкування на сварці - не варіант
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Нет, им аренда дешевле. Они хотят двум детям помочь одновременно
Это не помощь автору. Это распоряжение её имуществом, неуважение к ней, удовлетворение своих запросов за счёт неё, и проблема ей в будущем.
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Нет, скорее из старших сестер с квартирой. И из семьи где принято друг другу помогать.
И чем и кому вы уже помогли? Ну помогите теперь брату автора.
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нетч это попытка вложить деньги такая чтобы они принесли пользу семье
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
У меня кузина в квартире жила бесплатно.
Сейчас моя квартира сдаётся и деньги родителям идут .
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
Шо ви курите?)) Яке жити в клініці? А дівок куди водитиме мамина бубочка? Автор, як ви взагалі на квартиру заробили, ви ж як мала дитина?
Ви мабуть не знаєте, що таке клініка з усіма зручностями. Там є все
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ для3@йk@
Чтобы иметь собственное пространство , надо на него сначала заработать . А не иметь его за счет сестры .
У вашего ребенка есть комната?
Он на нее заработал?
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Нормальные запросы, если он жил в обеспеченной семье.
Иметь отдельное пространство это довольно базовая вещь
Ну так пускай родители и обеспечат, не втягивая туда автора.
Нормальные запросы если родители это тянут. И то, они вполне имеют право стимулировать его что-то делать, немного ухудшив те условия, который он получал без усилий.
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Можно, но тогда автор проигрывает
Абсолютно нет.
Директриссимо• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
😦 ого
Ага, а зараз те саме з братом. І ти його нікуди не виселиш, бо грошей немає, працювати не може, а мені це просто в печінках все. Тим паче, що я працюю дома 3 дні в тиждень. Плюс ще до нього починають їздити ходити в робочий час і день. Я просто тупо хочу розвестись, щоб не бачити цього всього кодла, бо по іншому їх ніяк не спекатись.
Те саме чекає і на вас. На мільйон відсотків впевнена, що батьки з дуже хорошими намірами і до вас і брата, але життя внесе корективи на 💯 відсотків і ви нічого потім не зробите, як тільки віддати квартиру.
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Родители предложили автору оптимальный вариант.автор может отказаться.
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Пускай интроверт чтобы стать счастливым, идёт и хоть что-нибудь себе заработает. А то только одни запросы.
Дальше он на работу не пойдёт, потому что интроверт? У родителей клиника, оговорено что он будет работать там, а это прямой контакт с людьми. Пускай тренируется в общежитии.
Ветеринарна клініка.
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Вирішувати вам звичайно, залежить від ваших відносин в сім’ї але для мене й питання б не стояло. Опишу свою ситуацію: є моя особиста однокімнатна квартира в Києві, спочатку після покупки жила сама, потім старший племінник поступив в Києві і я сама запропоновала йому жити у мене, десь через рік я вийшла заміж за іноземця і поїхала до чоловіка, за цей час племінник одружився і десь рік жив зі своєю дружиною у мене, потім мій менший племінник поступив у Київ я поговорила зі старшим і він з дружиною з’їхав на зйомну квартиру і до мене заселився менший племінник, живе до цих пір там. Звичайно, племінники самі оплачували всі послуги, якщо треба якійсь мілкий ремонт й покращення то самі робили. Всім зручно, я не плачу комунальні послуги всі ці роки і мої рідні мають де жити, не платять оренди. У мене навіть й думок було переживати, що їх не вижену потім, у нас дуже дружна сім’я, всі адекватні, розумні, завжди взаємодопомагаємо один одному. Дивіться по своїй сім’ї, мені пропозиція батьків здається розумною, всім зручно, якщо це не єдине ваше житло і тільки ви власник то чим ви ризикуєте? ніхто у вас квартиру не вкраде, а грошей для новостройки дуже багато треба вкласти в ремонт, вам буде якийсь базовий ремонт навіть для сдачі в аренду.
Это у вас . А у меня брат с женой хотели вселиться в мою двушку в центре города . Вот просто так , потому что им так захотелось . Хотя родители предложили им двушку , но в отдаленном районе . Конечно , я не согласилась . Уже 20 лет дуются на меня .
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Вся різниця в тому, що ви племінникам то запропонували самі. І все-таки племінники - це більш далекі родичі, аніж рідний брат. То і виселити їх легше
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Я кажу, як є.
Да я верю , что так оно и есть на самом деле . Просто это реально смешно .
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Так у вас ситуация неравноценная, я уже выше писала, что все эти племянники и кузины - это уже не самые близкие родственники, поэтому и выселить их легче.
Давайте не манипулировать с родителями. Все адекватные люди помогают пожилым родителям. Но это не имеет никакого отношения к этой теме
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
У вашего ребенка есть комната?
Он на нее заработал?
У моего ребенка есть квартира . И купила ее я . А не мои родители , дяди , тети , племянники , братья и сестры . Кто мешает родителям автора купить сыну квартиру , если они такие обеспеченные ?
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Чем неравноценная? Потому что вам так захотелось? Младшую сестру тоже спокойно поселила бы в квартире.
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ для3@йk@
Они ее снимают, но вы считаете что это неправильно)
То есть вы сами не сделаете своим ’принципам’
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Какой семье? Что это за колхозность и устои табора?
Анонім Перший• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
ага))) і якими окремими статтями цивільного кодексу регулюється виселення рідних братів і якими інших родичів?
не розказуйте казочок, автор ніяк не ризикує втратити житло, вона залишається власником незалежно від того, хто там буде проживати.
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Они по сути предлагают эту квартиру, её собственную, сделать общей. Никакой это не оптимальный вариант.
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Ветеринарна клініка.
Яка жінка в адекваті захоче в клініці ветеринарній ростити дітей?
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Люди сохраняют достаток поколениями в том числе за счёт поддержки близкое членов семьи)
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ для3@йk@
Не смішно. Так треба було їм для роботи
Дуже часто були ситуації, коли, після складних операцій, потрібний цілодобовий нагляд
А спати на кушетці чи дивані не варіант, важко,батьки зробили поверх над, там можна хоч жити, на роботі, і в певний час, тут же бути на місці
Зараз то ще комендантська година, вночі не приїдеш, різні ситуації бувають
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нет, это ваше видение ситуации
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Ну так поселите. Через 5 лет обсудим)
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ для3@йk@
Нема в них стільки грошей, щоб купляти зараз. Вони вклались в клініку
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну так поселите. Через 5 лет обсудим)
Если вам по теме нечего добавить, предлагаю на этом закончить)