Цікавий писочок• 16 августа 2025
Батьки насідають щодо ремонту в моїй квартирі, але не мені. Як відмовити
В мене є квартира в Києві, добудували, а в минулому році оформила право власності. Ремонт не робила, з того часу стоїть закрита, то вже рік. Плачу комунальні обов’язкові платежі
Маю гроші заощадження на ремонт, але зараз працюю за кордоном і повертатися поки не планую. Віддати всі заощадження на ремонт боюсь, бо залишусь зовсім без фінансів. Отож, план був працювати і накопичувати дані кошти, щоб з часом, може через рік-два, все ж зробити його, коли ситуація може покращиться. Бо зараз кругом та невизначеність всюди.
Є молодший брат, який вступив зараз до ВНЗ і переїздить в Київ, батьки знайшли йому житло, але недовольні тим, не хочуть сплачувати оренду і кажуть, що то їм викинуті гроші. А в мене і будинок новий і локація хороша.Пропонують зробити ремонт в моїй квартирі, багато чого може і батько і знайде людей, кошти в них є, знайдуть ще, як треба, прям до нового року кажуть можуть зробити. Але, з умовою, що молодший брат, буде жити в моїй квартирі до закінчення навчання
Воно то так наче нормально , але, я переживаю, що потім звідти його не виженеш. З батьками відносини хороші, з братом теж, але сваритися і виселяти його, я то собі не уявляю, як воно буде колись
А вони насідають морально, що квартира стоїть без толку, а я за неї ще й плачу, що в них є зараз можливість, то наче поміч мені,і вони ж свої кошти вкладуть, я нічого не втрачаю. Як то все розрулити в мій бік на краще ? Бо просто ні, вони не розуміють
В той же час мої батьки мені рідні люди, і багато чого допомагали в житті. І просто обірвати спілкування на сварці - не варіант
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
ага))) і якими окремими статтями цивільного кодексу регулюється виселення рідних братів і якими інших родичів?
не розказуйте казочок, автор ніяк не ризикує втратити житло, вона залишається власником незалежно від того, хто там буде проживати.
Я не про цивільний кодекс, а про людські стосунки. Сваритися з рідними набагато важче аніж з двоюрідними
Якщо говорити вже про законодавство, то всі ці кузини і племінники це не родичі першого ступеню
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Если вам по теме нечего добавить, предлагаю на этом закончить)
Я вам и начинать не предлагала.
Действуйте, потом расскажете
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Нема в них стільки грошей, щоб купляти зараз. Вони вклались в клініку
То був їхній вибір. Вони ж у вас не питали чи їм робити з їх грошима?
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Яка жінка в адекваті захоче в клініці ветеринарній ростити дітей?
Да нема ніякої жінки. Ви питаєте, де йому жити, після навчання
Я вам кажу - що він не безхатько
Звичайно, батьки щось ще зароблять
З часом, щось залишать, подарують
На зараз є так. Йому 17 років і 18 тільки буде.яка жінка
Я вам кажу - що він не безхатько
Звичайно, батьки щось ще зароблять
З часом, щось залишать, подарують
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я вам и начинать не предлагала.
Действуйте, потом расскажете
Я УЖЕ действовала и описала свой опыт. Так что всего хорошего)
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Нет, это ваше видение ситуации
Это констатация фактов без розовых соплей
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Не смішно. Так треба було їм для роботи
Дуже часто були ситуації, коли, після складних операцій, потрібний цілодобовий нагляд
А спати на кушетці чи дивані не варіант, важко,батьки зробили поверх над, там можна хоч жити, на роботі, і в певний час, тут же бути на місці
Зараз то ще комендантська година, вночі не приїдеш, різні ситуації бувають
Ну , это на пару дней - пожить в клинике . А не постоянно .
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Люди сохраняют достаток поколениями в том числе за счёт поддержки близкое членов семьи)
Прям английские лорды )
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Не питали, але все розповідали
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Тогда действительно перепишите на брата квартиру и дело с концом .
Хотя раньше вы писали , что деньги у родителей есть .
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Я вам кажу - що він не безхатько
Звичайно, батьки щось ще зароблять
З часом, щось залишать, подарують
Я вам кажу - що він не безхатько
Звичайно, батьки щось ще зароблять
З часом, щось залишать, подарують
А я у вас питала, де у вас гарантія що він захоче після столичного життя у окремій квартирі у новобудові, повертатися у провінцію?
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ для3@йk@
Ну як сказати, як нема де жити- там реально жити. Там повноцінні дві кімнати, кухня і санвузол
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Я читала про ваш опыт. Ещё раз напишу, что к этой теме он отношения не имеет
оксюморон• 16 августа 2025
Батьки готові зробити Вам ремонт для того, щоб брат там 5 років пожив? Дивний у них підхід, або валом грошей, бо зробити ремонт-то майже пів квартири ще купити
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нема гарантії. Тому я тут і питаю
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Я вам кажу - що він не безхатько
Звичайно, батьки щось ще зароблять
З часом, щось залишать, подарують
Я вам кажу - що він не безхатько
Звичайно, батьки щось ще зароблять
З часом, щось залишать, подарують
Автор, есть такие семьи, с хроническим недостатком средств. Там часто не идёт речь о взаимопомощи только про то, как выгоднее кого-то использовать. Поэтому там и остаются часто. Если кому-то одному удается выбраться они стараются отделаться от других родственников
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Не питали, але все розповідали
І що? Своїми грошима вони розпорядились на власний розсуд.
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Це не про моїх батьків
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так. Як і я своїми. Грошей не просять
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Ну так і зараз у нього нема де жити у столиці. Хай вибирає з того що є- або гуртожиток, або те що в змозі зняти батьки.
Або вже заселяйте його до себе у квартиру.
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Имеет.
Анонім Перший• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
я сестрі допомогала з синами з їх народження, вони мені як рідні діти, так що ваш комент ні к чому. Ступені споріднення мають значення лише в успадкуванні майна, до речі, на виселення жодного впливу не мають.
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Да такие семьи есть, они как раз живут по принципу - всё вокруг колхозное, всё вокруг моё. И повторяют только одну мантру - а что мы же семья, мы родственники.
Вы уже приумножили вместе с кузинами общее состояние?))
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Так, то десь пів квартири
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Колхоз это когда денег не хватает. Это НЕ про случай автора
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Ви дуже мілко плаваєте у цьому питанні.
А ваші племінники тут до чого?
Админко• 16 августа 2025
Ответ дляЯ така бойова
Ну то різні ремонти є
Прям 40 тис то не всі роблять, ми робимо зараз ремонт самі, вкладаємося в 20. Це грубо кажучи з округленнями
Ну понятно что можно по разному сделать. Я брала стандартную стоимость в крупном городе. А это 600$ за м. Конечно если муж сам делает,то можно пополам разделить,но это уже будет частный случай
Директриссимо• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Нема гарантії. Тому я тут і питаю
Даю 100 відсотків, що на парня з хатою знайдеться дівчина і він не те що не повернеться в село, а потім буде претендувати жити там.
В нас такий приклад під носом, з ним ніхто більше разу не зустрічався багато років, тільки заявилась квартиру тут же з´явилась дИвчина, навіть родила йому, бігом.