Цікавий писочок• 16 августа 2025
Батьки насідають щодо ремонту в моїй квартирі, але не мені. Як відмовити
В мене є квартира в Києві, добудували, а в минулому році оформила право власності. Ремонт не робила, з того часу стоїть закрита, то вже рік. Плачу комунальні обов’язкові платежі
Маю гроші заощадження на ремонт, але зараз працюю за кордоном і повертатися поки не планую. Віддати всі заощадження на ремонт боюсь, бо залишусь зовсім без фінансів. Отож, план був працювати і накопичувати дані кошти, щоб з часом, може через рік-два, все ж зробити його, коли ситуація може покращиться. Бо зараз кругом та невизначеність всюди.
Є молодший брат, який вступив зараз до ВНЗ і переїздить в Київ, батьки знайшли йому житло, але недовольні тим, не хочуть сплачувати оренду і кажуть, що то їм викинуті гроші. А в мене і будинок новий і локація хороша.Пропонують зробити ремонт в моїй квартирі, багато чого може і батько і знайде людей, кошти в них є, знайдуть ще, як треба, прям до нового року кажуть можуть зробити. Але, з умовою, що молодший брат, буде жити в моїй квартирі до закінчення навчання
Воно то так наче нормально , але, я переживаю, що потім звідти його не виженеш. З батьками відносини хороші, з братом теж, але сваритися і виселяти його, я то собі не уявляю, як воно буде колись
А вони насідають морально, що квартира стоїть без толку, а я за неї ще й плачу, що в них є зараз можливість, то наче поміч мені,і вони ж свої кошти вкладуть, я нічого не втрачаю. Як то все розрулити в мій бік на краще ? Бо просто ні, вони не розуміють
В той же час мої батьки мені рідні люди, і багато чого допомагали в житті. І просто обірвати спілкування на сварці - не варіант
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Колхоз это когда денег не хватает. Это НЕ про случай автора
Это как раз случай автора. Как бы вы не старались протолкнуть альтернативный взгляд на очевидные вещи
Вилосипедниця• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Нема гарантії. Тому я тут і питаю
Автор, можливо ви даремно боїтеся і все так і буде, як обіцяють батьки. Не буду нічого поганого про них писати, бо розумію, що вам не приємно це читати. Але ваш брат малий гівнюк і вмілий маніпулянт. А виселяти ви будете дорослого гівнюка. І я вже писала, далеко не факт, що він послухає батьків. А вміючи так добре маніпулювати, легко перетягне їх на свою сторону. Квартиру ви звичайно навряд чи втратите, а от нерви і гроші цілком можливо.
оксюморон• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Так, то десь пів квартири
Якщо ви цього не хочете, потрібно навчитись казати Ні, навіть самим близьким
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляЯ така бойова
Ну то різні ремонти є
Прям 40 тис то не всі роблять, ми робимо зараз ремонт самі, вкладаємося в 20. Це грубо кажучи з округленнями
В 20 не выйдет сейчас это меньше 500$ ща м2 а ещё нужна мебель и техника
Анонім Перший• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви дуже мілко плаваєте у цьому питанні.
А ваші племінники тут до чого?
звичайно, я ж просто юрист, куди мені до всезнаючих тіточок з форуму, вони про все знають
Chaterbox• 16 августа 2025
Ответ дляЩепотка_совести
З однієї сторони зрозуміло чому батьки хочуть зекономити, більше ніж пів мільйона оренда 5 років, то краще ці гроші дійсно вам у ремонт. Просто щоб зробили якісний і ніяких студентських вечірок
А он разрешение спросит, устраивать ли ему вечеринки.
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Да такие семьи есть, они как раз живут по принципу - всё вокруг колхозное, всё вокруг моё. И повторяют только одну мантру - а что мы же семья, мы родственники.
Вы уже приумножили вместе с кузинами общее состояние?))
От батьки вважають, що все їх майно - то наше майно. А пожити брату - не проблема, так і має бути
Chaterbox• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Не дуже вас зрозуміла. Те, що в мене нема чи є гроші, вони не знають
То не їх справа. А про квартиру знають, то не можна було ніяк приховати, в нас то і не прийнято так, ми не чужі люди
Можно было, если вы у них деньги не брали на нее, но какая тепперь разница)
Марічка• 16 августа 2025
Брєдовая якась тема. Гостінку 20 метрів можна взяти за 25 зараз в спальніках. Ремонт так само десь по мінімуму. В чому зміст плану батьків???
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляДиректриссимо
Даю 100 відсотків, що на парня з хатою знайдеться дівчина і він не те що не повернеться в село, а потім буде претендувати жити там.
В нас такий приклад під носом, з ним ніхто більше разу не зустрічався багато років, тільки заявилась квартиру тут же з´явилась дИвчина, навіть родила йому, бігом.
То хата ж моя
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Ви така сама всезнаюча тітка з форуму, або просто некомпетентний юрист.
Chaterbox• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Вони відносно заможні в своєму середовищі, але не в Києві.
Пусть те деньги, которые собираются потратить на ремонт, отложат ему на первый взнос на жилье. А он пока поживет на съеме, пока не заведет друзей, и не начнет снимать с другими ребятами вместе квартиру.
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Вважати можна все що завгодно, але поки батьки живі, то все їхнє майно- майно їхнє.
Як має бути з братом, на рахунок як розпоряджатися власним майном у вас повинна бути власна точка зору
Chaterbox• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Навчатися хотів в Києві, з того вибору, що був. А далі ще нічого не знає
Він дитина, не самостійний
Почему-то родители не беспокоятся поселить ребеночка одного без присмотра)
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляМарічка
План, що він повчиться і повернеться наслідувати клініку
А старі гостінки купляти - то не в їх характері
ИграйМойГормон• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
В любом другом бы случае я была бы против заселения родственников в мою квартиру, но не в вашем. По вашим ответам видно , что вы из порядочной семьи, в которой родители любят детей и хотят им помочь. И конечно в этой ситуации можно помочь младшему брату.
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляChaterbox
Бо він адекватний, він чудово сам себе обслуговує.
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Як показує життя, те що він повернеться- дуже невелика вірогідність.
Поговоріть з ними про це включно
Chaterbox• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
И при этом не может жить в общежитии?)
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Поговоріть з ними про це включно
Хто знає, як буде через 5 років
Chaterbox• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Он запросто может никуда не вернуться) А жениться на сокурснице и остаться в Киеве. И вам повезет, если у этой сокурсницы тоже состоятельные родители, которые уже купили ей квартиру)
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Хто знає, як буде через 5 років
У них на нього свої плани, але якщо він ті плани змінить, і він така улюблена дитина у них, то вони його підтримають. А от у вас можуть бути проблеми.
А що про це каже ваш чоловік? Квартира куплена у шлюбі за власні кошти, чи за спільні?
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляChaterbox
И при этом не может жить в общежитии?)
Ви б жили, після гарного будинку в всіх умов, в общазі?
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляChaterbox
И при этом не может жить в общежитии?)
Что в этом удивительного?
Ребенок из обеспеченной семьи не может жить в стремных условиях
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляChaterbox
А может за границу выехать
Chaterbox• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Не знаю. Но вряд ли бы я стремилась сделать ремонт старшей дочери, чтобы младший пожил там 4 года (потому что ремонт будет около года делаться). Скорее сняла бы что-то скромное, или общага, а потом будешь снимать с однокурсниками. А эту сумму отложила бы для него на собственное жилье. Но я бы и вряд ли рассчитывала на то что сын вернеться наследовать клинику.
Chaterbox• 16 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Что в этом удивительного?
У него как-то по-другому тело устроено?) Не может войти в общагу? Или выйти?)
Тоскующая• 16 августа 2025
Ответ дляChaterbox
Какой глупый вопрос.
Почему вы не живёте в общаге, когда у вас есть опция жить в квартире?
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Так. Як і я своїми. Грошей не просять
Зато просят вашу квартиру .
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Квартира моя. Чоловік відношення до неї не має. Нічого не каже. Він каже - це ваші питання. Як вирішувати- думай сама