Цікавий писочок• 16 августа 2025
Батьки насідають щодо ремонту в моїй квартирі, але не мені. Як відмовити
В мене є квартира в Києві, добудували, а в минулому році оформила право власності. Ремонт не робила, з того часу стоїть закрита, то вже рік. Плачу комунальні обов’язкові платежі
Маю гроші заощадження на ремонт, але зараз працюю за кордоном і повертатися поки не планую. Віддати всі заощадження на ремонт боюсь, бо залишусь зовсім без фінансів. Отож, план був працювати і накопичувати дані кошти, щоб з часом, може через рік-два, все ж зробити його, коли ситуація може покращиться. Бо зараз кругом та невизначеність всюди.
Є молодший брат, який вступив зараз до ВНЗ і переїздить в Київ, батьки знайшли йому житло, але недовольні тим, не хочуть сплачувати оренду і кажуть, що то їм викинуті гроші. А в мене і будинок новий і локація хороша.Пропонують зробити ремонт в моїй квартирі, багато чого може і батько і знайде людей, кошти в них є, знайдуть ще, як треба, прям до нового року кажуть можуть зробити. Але, з умовою, що молодший брат, буде жити в моїй квартирі до закінчення навчання
Воно то так наче нормально , але, я переживаю, що потім звідти його не виженеш. З батьками відносини хороші, з братом теж, але сваритися і виселяти його, я то собі не уявляю, як воно буде колись
А вони насідають морально, що квартира стоїть без толку, а я за неї ще й плачу, що в них є зараз можливість, то наче поміч мені,і вони ж свої кошти вкладуть, я нічого не втрачаю. Як то все розрулити в мій бік на краще ? Бо просто ні, вони не розуміють
В той же час мої батьки мені рідні люди, і багато чого допомагали в житті. І просто обірвати спілкування на сварці - не варіант
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Або може їм не треба? Мова зараз не про їх статки
Для сина треба нерухомість, щоб не ходив до загального туалету
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Ну бо це домашня дитина, як вам пояснити. Свої речі розкладені, свій комп, свої книги в 5 рядків
Свій душ і своя кухня. Він буде фукати на старий унітаз, бо не такий і гидотно йому.
Ну , я тоже как бы не дитя улиц . Но жила в общаге и не умерла . Наоборот , приобрела очень ценный жизненный опыт . Знаете , когда ссать захочется , на унитаз не фукаешь , что ему не 2 месяца , а 10 лет . Главное , чтобы он был .
Директриссимо• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
То хата ж моя
Це поки вона ваша, а коли вони там почнуть жити він буде вважати, що його і їх не виженеш.
Я зараз теж живу в своїй, і відчуваю що в гостях, бо в мене прохідний двір. Це при тому, що систематично даю пі...
Бабайко• 16 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Так. Я пропоную не робити. Бо на сьогодні і подруга і кума лишились без грошей і без житла і без перспективи його мати. Просто голі і босі. Краще жити як є чи знімати. .о робити ремонт в місті, яке регулярно обстрілюють,ну це маразм. І ви жбачите-чим далі тим гірше. Я взагалі хочу з Києва втихати в ЗУ, де тихо і працювати дистанціцно, а не сидіти по паркінгах. .бо якщо це бидло пускатиме на місто по 500-700 шахедів., а про це пишуть..пиз.ць на осінь, то за півроку з Києва будуть руїни. Який нахрен ремонт.? Шахедів стає дедалі більше. Ракети не збивпють як на початку. Ви ж це бачите. Нутребс бути геть ідіотом щоб зараз робити ремонт
у вас немає новобудови, в якій треба робити ремонт.
Ви десь живете і вам з тим ок. Але якщо війна ще і 3-5-10 років триватиме, то ви так і будете спати на старому продавленому дивані, а то раптом шахед?
Марічка• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Господи,я вам можу показати фото чи план квартири
Батьки нічого не купляли ніколи в столиці, вони добре живуть і так
дякую. ))) Я вам десять планів намалюю за 10 хвилин
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Я -ні, вони так. В мене половину робить батько і все то знає, вони клініку собі перебудували, до зробили ляльку зі складу
Из какого склада ? У них же ветклиника .
Анонім Перший• 16 августа 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви така сама всезнаюча тітка з форуму, або просто некомпетентний юрист.
я досі чекаю від вас статті з цивільного кодексу, за якими автор ризикує втратити право власності, якщо в її квартирі будуть проживати родичі. Напишіть мені тільки якщо знайдете, а як ні, то нічого флудити.
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Для початку вирішіть проблему розуміння простого друкованого тексту і логічну прив´язку між дописами.
Не дай боже до такого юриста потрапити)
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Статьи такой , конечно же , не существует . Но есть реалии жизни - автор будет долго и нудно бегать по судам , чтобы выселить брата . Особенно , если он обзаведется семьей и детьми . Да и родители будут до новых веников попрекать автора сделанным в ее квартире ремонтом и рассказывать , что мальчик привык к отдельному , лично ему принадлежащему унитазу не старше 2 лет . Весь мозг выедят .
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляМарічка
І право власності і тех паспорт
Ок, ще рахунки можу показати
Не троль я. Але, може вам так потрібно ні за що обгадити, то нащо ви тут ?
Ок, ще рахунки можу показати
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ для3@йk@
Так, яку вони перебудували зі складу і постійно розширяють
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Минуточку . Вы писали , что они ветклинику выкупили у кого-то . Вы уже как-то определитесь .
Анонім Перший• 16 августа 2025
Ответ для3@йk@
судячи з постів автора у неї абсолютно нормальна адекватна дружня сім’я без психологічних травм, проблеми з братом і батьками їй не загрожують. А більшість дописувачів в цій темі в житті нічого не мали власного й від заздрості й невеликого розуму тільки гадять, вивалюють свої власні комплекси.
Марічка• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
І право власності і тех паспорт
Ок, ще рахунки можу показати
В чому моє обгаження???Я вірю, що ви десь живете і платите комуналку.В сюжет- ні, вибачте))
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ для3@йk@
Не було такого і не писала, де???
Вони побудували свою клініку
Цікавий писочок
• 16 августа 2025
Ответ дляМарічка
Досвідос тоді. За направленням вітру
Элька-Карамелька• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Люди які мають власне майно якраз і розуміють що його не можна використовувати як комуналку і прохідний двір, маніпулюючи родинними зв´язками. А от ті , які не мають нічого свого, то і виступають за ’все навкругі колгоспне, все навкруги моє’. І так само, як і батьки автора з братом, не розуміють що таке доросла людина, її приватна власність і особисті кордони. І чому саме тут заздрити?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 16 августа 2025
Заключите трехсторонний договор с родителями нотариальный до окончания учебы брата. Так и объясните, что вы хотите это сделать во избежания обид и конфликтов в будущем. Я бы еще прописала ряд ключевых моментов, которые должны быть согласованы со мной в процессе ремонта, чтобы вам потом не тратить да деньги за демонтаж и вынос мусора, Это тоже тянет приличные суммы.
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Где уж нам уж . Это только родители автора , олигархи из маленького городка , имеют собственную недвижимость и кучу денег . А мы так , барахло , с завистью и маленьким умом . Пойду проверю , кому моя дача и 2 квартиры принадлежат . Наверное , родителям автора .
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляніколи такого не було
У мене дещо схожа ситуація. Я дозволила брату пожити в моїй квартирі поки він був студентом. Ну типу ж ми родина, треба допомогти брату, батькам.
Зараз мама відчуває провину,що вона тиснула на мене з цим. Бо це ж розглядалось як і допомога батькам ( їм меньше витрачати на утримання студента)
Пройшло вже 20 р, а брат все так само живе в цій квартирі. Бо спочатку студент, потім молода родина, потім мала дитина, потім дитину треба вчити, потім ковід, війна. Так час і пролетів.
Вот и наглядный пример .
3@йk@• 16 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Все взрослые РОДНЫЕ друг другу люди
Вы тоже взрослая , но лично мне вы не родная . Как и миллионы других людей . Мой брат тоже взрослый , но это совсем не значит , что я должна отдать ему свою квартиру .
Радість моя• 16 августа 2025
Ответ дляДоставучая
Ого, в мене будинок на майже 200 кв житлової і я 3 тис за опалення плачу взимку
У мене 100 метрів квартира, 5600 опалення взимку.
Мама Никитки-2• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Він не буде жити в кімнаті. Десь там у бабки. Він дуже омріяна дитина, залюблена. По характеру він абсолютно нормальний, відповідальний, розумний. Тут питань нема
Від цього і відштовхуйтесь. Ніхто не дозволить вам виселити «залюблену» дитину з квартири.
Шо б ваші батьки робили, якби у вас не було квартири? От прямим текстом в них і запитайте.
Тро Нью-Йорку• 16 августа 2025
Ответ дляБабайко
У нас квартира в новобудовв,купили з 70 % зробленим ремонтом ,осталися санвузол і кімната.Квмнату зробили ,санвузол стоїть з бу пралкою і унітазом .( тимчасово 2й рік).,Не вкладаємось ,це друга квартира в якій ми і іноді діти живуть .
Вкладатись зараз можна якщо це не останні кошти а лишні * скажімо
ЭмчЭндЭм• 16 августа 2025
Кажіть, що ви собі квартиру купувалт за свої кошти, а не їм і не брату
Тому ремонт робити поки не плануєте, в коли зробите, то або сама будете жити або здавати в оренду і кошти забирати собі
В якщо брати вчиться, то для студентів є гуртожиток
Мама Никитки-2• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Вони не шукають, як дешевше. В них такий характер, що не хочуть платити оренду чужому, краще зробимо своїм і так далі.
То нехай синочці купують квартиру. Відразу всі питання вирішаться. Але ж, повірте, ваші батькіи вже вважають, що в омріяної дитини квартира в Київі вже є. Тим більше, наскільки я зрозуміла, у вас є ще одне житло. Далі будуть викручувати рука, щоб жив, поки ваша донька не стане самостійною. А там по факту вже і не виженете сімʼю брата
парИла я парИла• 16 августа 2025
В моєї сім´ї такі відносини, що якщо б сталась така ситуація, то питання навіть би не стояло (воно і не стояло в 2014 і в 2022). У нас кожен один одному допомагає, немає підозрів і поганих думок, типу потім не вижену брата з хати. І совість є у кожного, перевірено роками.
А от з родиною чоловіка таких би справ не мала. Була б категорична відмова. Якщо у вас є якісь підозри щодо брата, то чого сумніваєтесь, незрозуміло.
ЭмчЭндЭм• 16 августа 2025
Толерантний варіант відмови, що ви хочете цю квартиру-мрії зробити ТІЛЬКИ ДЛЯ СЕБЕ, тому плануєте не срало-мазало, в дизайнерський ремонт
Один дизайн проект коштує 2000$, в сам ремонт теж дорого
Робити ’аби що’ аби тільки в´їхати 3 ваші плани не входить
ЭмчЭндЭм• 16 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Зараз він не може там жити
Це пуста нова квартира, зроблена тільки електрика
Або скажіть батькам, що як матимете можливість зробите ремонт під здачу і здасте, щоб мати додатковий дохід для себе
В студенту нормально буде жити і в гуртожитку. Якщо він хоче жити в новобудові з новим ремонтом, то хай собі сам заробляє
Мама Никитки-2• 16 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
На советчице такого не бывает!
Коварный отец решил отжать жилье у дочери
Думаєте в житті такого не відбувається? Прям усі батьки однаково люблять дітей і відносяться до них однаково?