Пэрисхилтонша• 16 августа в 16:07

Пошук роботи і виїзд за кордон на роботу.

У вас було таке, що ви не знайшовши роботу в Україні, виїзжали за кордон працювати. І чи стикались з Ейджизмом (Після 35 вже не сильно пропонують роботу в офісі?)
Админко• 16 августа в 16:08
Робота в офісі за кордоном?
Меломанка Маланка• 16 августа в 16:08
Зависит от квалификации и языков.
сладкий_ноябрь• 16 августа в 16:09
Ответ дляАдминко
Робота в офісі за кордоном?
Чому ні?
Два-три тижні і фсьо• 16 августа в 16:09
В них нестача робочих рук,а не офісників.
Всі знайомі,хто мав робочу професію,влаштувались краще за ’офісників’
Админко• 16 августа в 16:10
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ні?
Почему Вы не пишите под анонимом?
Правда, Вы раздражаете очень. Не меня одну
сладкий_ноябрь• 16 августа в 16:12
Ответ дляАдминко
Почему Вы не пишите под анонимом?
Пропийте заспокійливі
Админко• 16 августа в 16:13
Ответ длясладкий_ноябрь
Пропийте заспокійливі
Ваши советы не авторитетны.
Малая Налегке• 16 августа в 16:14
Автор, а сколько языков Вы знаете, что Вам прям всё равно, за какой кордон в офис ехать?
сладкий_ноябрь• 16 августа в 16:14
Ответ дляАдминко
Ваши советы не авторитетны.
Сходіть до лікаря, він вам скаже, що саме пропити, щоб вас не дратували чужі люди в інтернеті.
Два-три тижні і фсьо• 16 августа в 16:18
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 16 августа в 16:20
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Удалено администрацией...
Не має різниці. Ви ж і далі розшатуєте вже й так нездорову психіку.
Два-три тижні і фсьо• 16 августа в 16:22
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене з психікою все окей.Сама кого хош в дурку відправлю .Але людей підтримаю
бювет_в_обед• 16 августа в 16:23
Я в 37 знайшла офісну роботу, зараз 45.
Торік взяли дівчину на офіс-менеджером 40+
В Україні.
сладкий_ноябрь• 16 августа в 16:23
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Амінь
Два-три тижні і фсьо• 16 августа в 16:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Амінь
Алілуя
Виправлялочка• 16 августа в 16:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ні?
Вы как всегда, из какой-то параллельной реальности
Vita_Nikolaeva• 16 августа в 16:30
Ответ дляАдминко
Почему Вы не пишите под анонимом?
вероятно бан постоянный у девушки
барабанщица• 16 августа в 16:33
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ні?
Очень вряд-ли, если человек в своей стране найти не может похожую работу
сладкий_ноябрь• 16 августа в 16:42
Ответ длябарабанщица
Який звʼязок?
Якщо це інша країна і при знанні мови можна без проблем працювати не фізично. Купа фірм приватних які не вимагають дипломів, лише досвід і навики,
наКоблучках• 16 августа в 17:21
Немає тут ейджизму. Тут до 67 працюють...навпаки молоді складно знайти роботу. Франція
Яйцеголовая• 16 августа в 17:21
Разве что поломойкой в Европе....
барабанщица• 16 августа в 17:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Який звʼязок?
Самый прямой.
Конкуренция больше и человек без гражданства в разы менее привлекательный, чем с.
Вы сколько работ за границей уже сменили?
Не зацілована• 16 августа в 17:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Я подумала вы посоветуете выучить значение слова ’авторитетный’)
сладкий_ноябрь• 16 августа в 17:36
Ответ длябарабанщица
Самый прямой.
Взагалі не змінювала нічого.
В чому конкуренція?
Для роботи не потрібно громадянство, на нього ніхто не дивиться від слова взагалі(я про Польщу) . Лише знання мови і документи про легальне перебування в країні. Все.
От буквально місяць назад моя фірма шукала людей на посаду дизайнера і рекламіста, було близько 27 співбесід. В результаті працюють дівчата з України, тому що вони більш професійно роблять свою роботу. Одній 27, іншій 44. Перед новим роком знайшли крутого менеджера з логістики, в Україні вона працювала в Рабен, знає три мови(укр, англ і німецьку) , але не знала польську. І її взяли відразу на керівну посаду, тому що резюме таке, що полякам навіть не снилося. Компанія їй оплачує навчання польської, вона має робоче авто, Їй майже 50 якщо що, тобто цінують досвід.
Коли на корпоративах зустрічаємося чи маємо виїзди робочі, 40% це українці чи білоруси. Взагалі мій директор каже, що у нас, українців інше мислення і ми якісніше робимо ту ж саму роботу.
Але от звісно будучи в Україні всі думають, що наші здатні лише на фізичну роботу і в офіси їх не візьмуть. А це не так.
Моя робота мені оплатила нострифікацію диплому, тому що була зацікавлена в мені, як в працівнику.
Админко• 16 августа в 19:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Взагалі не змінювала нічого.
В чому конкуренція?
Классний працівник - цілими днями сидить на советчице и пише постійно дічь якусь
сладкий_ноябрь• 16 августа в 20:23
Ответ дляАдминко
Можу собі дозволити