Я инженер, меряю от 1• 16 августа 2025
Вам было бы обидно? Вопрос о матери
Сказала маме, что в зубе пломба выпала, она в ответ "ну надо к стоматологу, не тяни", после этого прошел месяц, она даже не поинтересовалась была ли я у стоматолога. Я понимаю, что не ребенок, но все же, я всегда интересуюсь, если мне человек дорог.
Результат:
вже голосів:
34 (45.95%)
Моя такая же
30 (40.54%)
Моя поинтересовалась бы
10 (13.51%)
Моя настояла бы и проверила
Давно без алко• 16 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Мне за 40, но все же, интересоваться здоровьем детей нужно только до 18? Или 16? А далее пофиг?
Мне бы в голову не пришло жаловаться матери на зубы. Это какой-то инфантилизм 40 летней дочуры.
Цвірінь• 17 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
за 40, ви й досі матусі мізки виносите пломбами? дякувати Богу моя не знає про пломби з того часу, як мені минуло 25, так, раз було щоб зуб дуже болів. а грошей тупо не було полікувати, то вона мені тоді давала гроші, там простою пломбою не обійшлося, але з того часу я не кажу навіть, тоді кошти віддала, коли змогла
зараз скоріше я буду платити за її пломби як знадобиться, на жаль матуся зломала руку у січні то ми з донькою її возили по всіх лікарях та за все платили, ото я тоді кожного дня по декілька разів спілкувалася, а ще вимагати від матері у такому віці уваги до вашої пломби - жестяк!
Цвірінь• 17 августа 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Моїй 22, я їй дала контакти стоматолога і все. Ну ок, піду мабуть запитаю як вона місяць назад сходила, бо у мене до цього і думки не виникало запитати.
моїй середній 23, видаляє зараз 8-ки бо я їй пообіцяла оплатити брекети, такий подарунок, виявилося, що до брекетів ще треба оплатити видалення складних 8-ок зі швами, то питала коли перші дві видаляла як наркоз, як зашили, але то не просто пломба ж! а ще питала тому що мені потрібно було їй гроші скинути- живе в іншому місті, але блін за пломби я ще не переймалася
ЯблокоРаздора• 17 августа 2025
Я бы сказала, но абсолютно не ожидала бы контроля с ее стороны. Хотя моя мама мне напомнит 10 раз, будучи за 3 ты. Км😂
Цвірінь• 17 августа 2025
Ответ дляГруппа крови
Я интересуюсь здоровьем мамы. Но в свои болезни ее стараюсь не посвящать. Она пожилая очень женщина. Тревожная.
аналогічно, теж завжди кажу, що все ок, можемо зі старшою донькою по здоров´ю скарги обговорити що мої, що її, в мене навіть остання вагітність була завмерла пізня, то донька старша знає, молодші діти ні, мамі не казала
Цвірінь• 17 августа 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я понимаю, что имеет ввиду автор. Дело не в пломбе, а в том, что автор недополучила с детства заботы, опеки, сопереживания и участия от матери. Теперь она выросла, но по прежнему ждёт этого. К сожалению не дождется
ну так це має якось інакше виявлятися, а не питанням про пломбу
Мандолина Бу• 17 августа 2025
Радійте, що мама не задовбує ,,а ти покушала, а ти покакала ,,і живе своїм життям, дає Вам можливість жити. Нафіга Вам щоб мама про зуб питала,вона ж не стоматолог?
Шалена невинність• 17 августа 2025
Ептель...А вы у мамы спросили ,как ее здоровье, поучаствовали в ее жизни?
Українська зірочка• 17 августа 2025
Ну Ви ж доросла людина, самі не знаєте, що треба до стоматолога? Звісно, мама б переживала за Вас, якби це була серйозна хвороба і мова йшла про життя. Випавша пломба, це не привід пам´ятати про неї.
Голена блондинка• 17 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Мне нравится когда обо мне заботятся, проявляют интерес к моему здоровью, а не как сиротинушка, вроде и есть родня, но им пофиг на тебя.
Ваша родина вважає Вас розумною, повносправною людиною, здатною про себе подбати. Це ого яке круте ставлення