В мене завжди були механічні годинники, а подруга каже, що такі вже не носять, купи електронний. А в мене якийсь страх перед ними, що або в дощ або коли я їх намочу то батарейка може бахнуть. Може таке бути?
Ответ дляverschwommenheit
Норм все
Наприклад в моїх бездротових навушниках після дощу батарейка вздулася. Вони лежали в футлярі в рюкзаку
Ответ дляPeres Lal
А прикиньте как страшно вибратором пользоваться, он же тоже с батарейкой и во влажном месте.
Якщо повністю засовувати то так мабуть
Ответ дляKristal2013
А телефон не страшно?
Я в дощ ним не користуюся на вулиці
Ответ дляPeres Lal
Та и без полного погружения я с ним так хлюпаю, что хоть завтра в загс иди )
Це ж круто
verschwommenheit• 16 августа в 23:24
Ответ дляДівчина Гілмор
Покажите модель
Ну и если там клас защиты IP не подходит под дождь то уж извините
Ответ дляPeres Lal
В любом случае, практически любые часы имеют степень влагозащиты, со многими можно купаться и в душе и в море. Смотрите в технических характеристиках.
В мене окр, мені ще за годинник перейматися, оце накрутила себе
Ответ дляverschwommenheit
Покажите модель
Я їх викинула, в ашані купувала
Ответ дляKorsika999
Прожжет руку, пока вы спите
Я наніч знімаю