Bransoletka• 17 августа 2025

Що буде, якщо Зе відмовиться віддати Донбас?

От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
ЄвгеніяЕвгения• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Південь же віддав. Чи ви думаєте, що то вони самі так легенько пройшлися по ньому
Кацапню вибили кров´ю і сміливість наших солдатів, що значить легенько. ІєВи що, з західної, що вам здалеку і Донбас віддати, і по Півдню легенько?
Віддадуть донбас - приготуватися Дніпру і Полтаві, через 3-5 років їх черга. Ну і Мико з Одесою також.

Мама Никитки-2• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Для цього і існує дипломатія
З ким пропонуєте вести дипломатію? З хуйлом, який вважає Україну неіснуючою країною?
mymoly• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Именно, когда удобно включил на паузу или на плей, почти как пуем по роялю, уже привычно 😂
А как в турборежиме голосовали за НАБУ та САП. Причём как туда так и обратно
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Провели б той референдум в дії
Якби захотіли. У всіх є дія. І у військових теж
А то розлучатись в дії вже можна
А от референдуми-ні ?
Сам призедент дійсно не може на таке піти, бо він тоді політичний труп, то як мінімум, а залишок життя проведе у вʼязниці
А от референдум- воля народу
Може все
У меня нет Дии.
Они и будут это делать, когда их прижмут.
Но кому дия принадлежит?
Возвращаемся к Конституции про выборы. - в дии невозможно это сделать без изменений в Конституции. Снова тупик.
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Зараз з Сумщини перекинули підрозділи на Донеччину. Сумщина гола і боса, хтось про це тихенько забув
А до этого боеспособные подразделения положили на курщине и тоже молчок и никто не ответил.
frumoasa17• 17 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Еееее, я не дуже хочу вас розчарувати, але з приводу НАТО, нас туди не збиралися брати
А чого ми кудись вирішили йти - того не знаю
Не візьмуть Україну ні в НАТО, ні в ЄС. Це все виявилось фантазією, що там чекають. Особливо зараз, коли може зайти мова про відновлення, кому це треба під трильйон євро витрачати.
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляmymoly
Это было,наверное,одно из самых позорных явлений в украинском парламенте за всё время независимости

ЄвгеніяЕвгения• 17 августа 2025
Ответ дляBrita
При том что до 14 года прекрасно жили при владе которая в десна целовалась с рашей
Начиная с Кравчука все были пророссийские. Жили же как-то.
Жили гірший сценарій тоді. Це через ті ясна у нас війна вже 10 років.
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляNatalia505
Це до мене претензії?
Конечно) вопросы- а вы знаете что в Израиле.... Подутомили уже. А в Лондоне дожди. Нам то что к этому? Мы не в Лондоне и не Израиль.
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Боеспособные и хорошо обученные подразделения положили в основном в контрнаступе.
SantaMonika• 17 августа 2025
Ответ дляАпель-синка
А что, после всех этих печенек, каруселек и ’серверов януковича’ кто-то верит в честные выборы через какую-то непонятно кому подконтрольную Дию? Причем я считаю Дию очень полезной вещью. Но ненадежной. И лично я всегда принципиально ходила на все выборы, даже просто поставить крестик в ’против всех’, чтобы мой голос никто не смог использовать без меня. Кроме выборов в 2014, когда у меня не было никакой прописки на тот момент, поэтому и в списках избирателей тоже не было.
От зараз не має в багатьох прописки
Декілька мільйонів так і залишаються з пропискою в окупації. То їм треба якось далі жити, голосувати, ні ?
Про печенькі нічого не знаю, солодкого не їм
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
На курщине их положили окончательно, поэтому фронт и сыпется.
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляFlower Girl23
Та, которая ’на паузе’? Зеля о ней вспоминает, только когда это выгодно ему...
Она никуда не делась. И с нами вытворяют только то, что мы позволяем.
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Ну, так найдите в гугле и покажите, где раша требует от Украины признать юридически оккупированные территории?
Вы это игнорите, потому-что нет такого требования и соответственно показать то, чего нет вы не можете )
Да вы сами этот текст дали! Или просто копию сделали текста, не читая))))
Вникните в написанное вами же)
Мама Никитки-2• 17 августа 2025
Ответ дляPrervana
Ну есть шанс, что будут живы. Без наград и общественного одобрения, но живы. В нынешнем раскладе - они или будут убиты, или будут возвращены в мирную жизнь тяжелыми калеками (иначе фиг спишешься)
Немає в них шансу. Жодного. Як і у їх сімей. Кацапʼьо навіть мирних в полоні катує. А ви про якісь шанси для віськових пишите.
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляNatalia505
Його ніколи не буде. Внутрішнього, українського контролю не буде. Ніколи виборів не буде? Як на мене це найперше що треба зробити, мати договороспроможну, розумну особу, на чолі держави.
Да не дадут ей выдвинуться. Снова нам подсунут что то.
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
Удалено администрацией...
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
Вникните в написанное вами же)
Ну и где там написано хоть слово про юридическое признание ? Вы слово формально отличаете от юридически?
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Мы может хоть на Марс хотеть, вопрос в том, что в нато нас брать никто не собирался и не собирается, лишь ещё один повод для войны !
Так я о чём?)
Но оно есть там. И от нас требуют это изменить!

Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Так я о чём?)
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
Так я о чём?)
Это так же легко изменить, как и внесли в конструкцию, нас всё равно никто в нато не ждет, о чем тысячу раз уже сказал запад.
SantaMonika• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Це само собою. Я кажу про ситуацію на зараз. І такого ще не було.
Якщо послати пуйло, ми звичайно то можемо, далі мʼясорубка на Покровському напрямку
Та сама фортеця Бахмут і Авдіївка, той сценарій вже є, а росіянці вже не такі тупі, не підуть на укрепи зараз, будуть все брати в кільце -котли і перекриють шляхи
Наші там просто ляжуть без нічого, максимум якась їжа дронами, а далі відступ або полон чи смерть
Все. Я не хочу нікого тут розчарувати. Це те, що чекає ближній рік
Далі, все одно вони виходять на кордони інших областей плюс Сумщина. Ще є Харківщина, але там ситуацію я не знаю, нема там зараз нікого з моїх
Prervana• 17 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну раз всё так плохо, то давайте сразу коллективно все умрем. Ну чего волынку тянуть, если хоть так, хоть эдак. Вы как предпочитаете? В окопе от кровопотери при попадании дрона или дома за двумя стеночками от падения подбитой баллистики? Возвращайтесь к нам, у нас хорошо, интересно!
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Так и есть, если сейчас не согласиться, то они отожмут это фически, уложив при этом ещё десятки тысяч наших людей, еще и на других направлениях больше захватят
SantaMonika• 17 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ой, А пам´ятаєш?
Балкон під небом Мадріда
І на трибунах коріди
Місця щасливих людей
Flower Girl23• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
А как мы можем ’не позволить’? Мини майданы ’с картонками’, благославляются и спонсируются Западом, только если они нужны... И полиция участников не трогает... Во всех остальных случаях, протестующих жёстко разгоняют, заливают газовыми баллончиками и отправляют в ТЦК...
Flower Girl23• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
100%((
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Про Крым прочтите! Российский суверенитет над Крымом! Крым- дэ Юре украинский.
Ну почему я должна пояснять элементарные вещи? Вы же сами скинули текст! Вы хоть читайте, что Гуглите
Вітаміни косметика• 17 августа 2025
а як віддасть то потім чейкайте захват Дніпра
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
Ну и ? Про Крым написано - формально !
Подчеркните в этом тексте хоть слово юридически!
❗️Умови путіна щодо завершення війни в Україні, — Reuters

📍Припинення вогню зараз не розглядається — воно можливе лише після всеохоплюючої угоди.
📍Україна повинна повністю вивести війська з Донецької та Луганської областей.
📍Лінія фронту в Херсонській та Запорізькій областях буде заморожена.
📍Україна отримає повернення контролю над ділянками в Сумській та Харківській областях.
📍Київ має формально визнати російський суверенітет над Кримом.
📍Має відбутися скасування хоча б частини санкцій проти рф.
📍Україні заборонено вступати до НАТО, але можуть бути надані певні гарантії безпеки.
📍Російська мова отримає офіційний статус у частині регіонів або на всій території України.
📍РПЦ зможе вільно діяти на українській території.

Україна Online | Підписатись