Bransoletka• 17 августа 2025

Що буде, якщо Зе відмовиться віддати Донбас?

От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
AnnaOst• 17 августа 2025
Я не претендую на якусь експертність, просто внутрішні відчуття: буде багато розмов, а потім наступ Росії на фронті восени, а потім уже справжні мирні переговори, але вони заберуть усе, що вписали собі в конституцію. А тоді все закінчиться. Питання як на довго. Але мені таки здається що попереду грандіозний світовий шухєр

frumoasa17• 17 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Ой, А пам´ятаєш?
Балкон під небом Мадріда
І на трибунах коріди
Місця щасливих людей
Потужно самі вирішили, що їх беруть
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляВітаміни косметика
а як віддасть то потім чейкайте захват Дніпра
Удалено администрацией...
Вітаміни косметика• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Prervana• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Ну и ? Про Крым написано - формально !
Подчеркните в этом тексте хоть слово юридически!
❗️Умови путіна щодо завершення війни в Україні, — Reuters

📍Припинення вогню зараз не розглядається — воно можливе лише після всеохоплюючої угоди.
📍Україна повинна повністю вивести війська з Донецької та Луганської областей.
📍Лінія фронту в Херсонській та Запорізькій областях буде заморожена.
📍Україна отримає повернення контролю над ділянками в Сумській та Харківській областях.
📍Київ має формально визнати російський суверенітет над Кримом.
📍Має відбутися скасування хоча б частини санкцій проти рф.
📍Україні заборонено вступати до НАТО, але можуть бути надані певні гарантії безпеки.
📍Російська мова отримає офіційний статус у частині регіонів або на всій території України.
📍РПЦ зможе вільно діяти на українській території.

Україна Online | Підписатись
«Формально визнати суверенітет Росії над Кримом» юридично означало б для України:

Відмова від претензій на Крим – Україна офіційно підтвердила б, що ця територія більше не є її частиною.

Зміна Конституції та законів – адже нині Крим зафіксований у Конституції як невід’ємна частина України.

Міжнародні наслідки – Київ мав би змінити всі міжнародні документи й договори, де територія України визнана в межах 1991 року.

Втрата правового підґрунтя для повернення – юридично Україна вже не могла б вимагати відновлення контролю над Кримом через міжнародні суди чи інші механізми.

Тобто таке визнання було б саме юридичним відмовленням від території на користь іншої держави.
Mary4444• 17 августа 2025
Ответ дляЛеска
Послухайте, яз віддали, з десяток різних договорів було про дружбу, визнання кордонів, визнання незалежності, будап меморандум, мінскі угоди. Дві. Вам ще яких переговорів не вистачає, що б зрозуміти, що вони підітруться будь-якими угодами?
Ну то йдіть і воюйте
Мама Никитки-2• 17 августа 2025
Ответ дляЛеска
Хтось сказав?? Тобто на своїй як мінімум шкурі ви цього не відчули, що прислухатися до чужої думки?
Воно вчора писало, що рососія стратегічний партнер. Тут половина таких, що ніяк дочекатись не можуть. Хочуть як в донецькій області срати в кульочок и митись раз в тиждень і то не факт.

Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Удалено администрацией...
А при чем тут муж ? Вы лично почему не там ?
Я как раз не тупая и в отличии от вас имею брата на фронте и знаю, что там происходит, а не про вымышленного мужа сочиняю, если вы за продолжение войны, то ваш в тцк где-то!
Mary4444• 17 августа 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Удалено администрацией...
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляPrervana

Это наши уже сочиняют.
Раз - формально никогда не означало юридически!
Два - подписывать будет нелегитимный, этой бумажкой только подтереться !
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Та воно геть від реальності відірване
І адміни ж оте не банять пожиттєво
Мама Никитки-2• 17 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Ну ви читаєте, звичайно лише ті ,що вам до вподоби
Ще раз.
Іти на перемовини, віддати Донбас як мінімум, це треба було дуже давно зробити
Далі вивід рос.військ
Вибори,зміна влади
4 області в конституції кацапії. Звідки хуйло виведе війська? З Запоріжжя? Чи з Херсонщини?
Prervana• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Это наши уже сочиняют.
Это чатик сообщает, вряд ли его наши уже охомутали)
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
У меня на этот счёт есть два заскриненых комментария.Там всё и про отношение властей и не только властей к героям.
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Ну и ? Про Крым написано - формально !

Україна Online | Підписатись
Как вы себе это представляете? Просто хочу понять) всем говорить- Крым российский? . Он у них прописан уже давно.
Он наш и он их в документах. И мы говорим- он не наш, но в документах наш. Это обычная ловушка словесная, которая влечет изменение в Конституции и подписание документов о потере.
Или думаете, они встретятся и скажут - ок, пусть будет по твоему. Я тебе говорю что формально он твой. И тут война закончилась?) это так не работает. Нет формального признания отделения территорий. Как только признать, даже формально или просто где то на саммите словестно - потеря территории. Это не делёжка гаража под домом типа аренды.
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Можна подумати що колись було інакше
Що влада ,що народ .
Відношення однакове до Героїв .
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Это наши уже сочиняют.
Аааааа
Да это буква закона! Есть международное право.
Подписывать он не будет! Ему не дадут. Будет другой. И нам его представят.
Леска• 17 августа 2025
Ответ дляDumky
🤬Як виглядає припинення війни в Україні за пропозицією путіна до Трампа.

Reuters зібрав основні тези:

— Припинення вогню до досягнення всеохоплюючої угоди точно не буде.

— Україна повністю виведе війська з Донецької та Луганської областей.

— Росія заморозить лінії фронту в Херсонській та Запорізькій областях.

— Повернення під контроль України ділянок в Сумській та Харківській областях.

— Формальне визнання суверенітету рф над Кримом.

— Скасування принаймні частини санкцій проти росії.

— Україні буде заборонено вступати до НАТО
.
— Путін, схоже, був відкритий до отримання Україною певних гарантій безпеки.

— Офіційний статус російської мови в деяких частинах України або по всій Україні, а також вільні права РПЦ.
Ви ж розумієте що Донецьк в обмін на обіцянки заморозки це такий собі обмін. Сьогодні заморозили завтра знову здрастє, а Донецьк вже віддали.
Це приблизно те саме що ядерна зброя в обмін на папірець
Aksinia 111• 17 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Вспомните за всю войну выступления Зеленского.Там противоречий будет побольше,чем у того,кого вы привели в пример
Это не ’противоречия’, это конкретная ложь почему он начал войну ! ’Освободил’ Донбасс от людей оставив выжженную землю ?
У гопника всегда слова не соответствуют тому, что он вытворяет . Начиная с первых дней правления ’ она утонула’ .

iryna _b• 17 августа 2025
Ответ дляNatalia505
Моя чи ваша готовність, не готовність, на війну ніяк не вплине.
Ви, на жаль праві.
Dumky• 17 августа 2025
Ответ дляЛеска
Я то розумію.
Але місцева вата вже не може дочекатися кацапських паспортів.
Мама Никитки-2• 17 августа 2025
Ответ длясахарный комок
https://youtu.be/SANJrU5PjOQ?si=oHXDV5CR0C7PXy1P
Мабуть,отак
Скоріше за все буде так
Чи по вашому Бучі, Ягідному то квартал постановку зробив?
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляDumky
Я то розумію.
Не дочекається ,дасть Бог .
А кому несила терпіти то за поребрик .
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Можна подумати що колись було інакше
Що влада ,що народ .
Відношення однакове до Героїв .
Как это?Власть и население, равнодушно относящиеся к военным на фронте, вдруг воспылали праведным гневом: а вы знаете, что с ними будет в оккупации?Их расстреляют,отправят в тюрьмы и будут катувати.С чего такие переживания,если сейчас пофиг на их судьбу?
Oks234• 17 августа 2025
Невідомо. Але якщо віддасть ,то нам п… ць
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Манкуртам байдуже на військових і на долю України.
Aksinia 111• 17 августа 2025
А как же , ’где руський язык , там путин нападёт ’ ? Опять дадим офиц повод освобождать ?
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
Пока это только балачки, поэтому раша и не требует официально признать Крым за ней, а использует слово формально.
Это условия, что предварительно выставляют обе стороны, то есть максимум, что хотят и заметьте, даже в этом максимуме у пуйла уже нет полностью Запорожской и Херсонской областей, которые он внес в конституцию. Если вы хоть раз вели или присутствовали на переговорах, то знаете, чтоб получить желаемое проси в два раза больше и ты это желаемое получишь.
Medova_pasika• 17 августа 2025
Ответ дляBrita
Ключевое слово ,,заживём,,
В современных реалиях у нас выбор либо жить либо умереть
Лично я предпочитаю жить
В прошлом веке очевидно люди тоже хотели жить, поэтому Украина вошла в состав СРСР. А потом были Голодомор, войны, ссылки, ГУЛАГи, ’розстріляне відродження’, репрессии, Чернобыль. Вы это называете жизнью? Или думаете, что те твари будут к нам как-то по-другому относиться?
diana32• 17 августа 2025
Ответ дляMedova_pasika
А она вошла? Или ее заставили