Летчица• 17 августа 2025

Вам понравилось в Афинах? У меня пока разочарование

Все возможно• 17 августа 2025
Чем вам не понравилось в Афинах можете перечислить?
Коник-стрибунець• 17 августа 2025
А что вы ожидали увидеть, автор?
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляВсе возможно
Немного в шоке от количества граффити, состояние дорог, части зданий, грязи на улицах
Все возможно• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Ну а люди какие там?
Мальчун-задирун• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Это у многих так. Я всегда хотела посетить Афины, после отзывов друзей-знакомых уже не хочу
Мальчун-задирун• 17 августа 2025
Ответ дляВсе возможно
Ну а люди какие там?
Автор скорее в его турист, как она может судить о людях за такое короткое время.
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Я цього року була у Греції. Організовували поїздку до Афін. Не поїхала з причини спекотної погоди і далеченько їхати було.
Але ж.... Як на мене, то особливих надій покладати не варто. Подивись пам´ятку архітектури та й все. Яка там але різниця,яке те місто вцілому
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Хорошо что мы на пару дней тут)
Надеюсь, острова так не розачаруют
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Разница есть, у нас вышла ужасная локация у отеля вроде до всего близко, а выйти на улицу страшно
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Ви в Парижі були? Що ви очікували? Позолочені бордюри? Звичайне місто з його звичайним життям
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Была, Париж меня меньше разочаровал
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Была, Париж меня меньше разочаровал
І там чисто?😂
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
І там чисто?😂
Чище, даже с людьми живущими в магаз под мостами
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
А ви самі звідки?
Потішаюся• 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
ага, і в індії звичайне життя, звичайні люди, ашотакава. очікували чистоту, порядок, красу, а не шок. мені так подобалося як наші заробітчани очки закатували-яка краса в європі, поїхалаи ми в ту європу, ... та ну х. у нас звичайно кличко теж київ кончив, але ще не так страшно як в тих європах. може кличка раніше знімуть, та й до кінця київ не добє.
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Індія то взагалі найкращий приклад.
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
А ви самі звідки?
Из Киева
Потішаюся• 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Індія то взагалі найкращий приклад.
ще наші туди на заробітки не добрались, теж будуть розказувати про чергові золоті гори. блін, як так можна брехати!
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Да, я сейчас в Португалии живу, тут многие за собаками не убирают.
И коммунальные службы это тоже не особо убирают.
Помню как в Украине на это многие жаловались, но у нас такого нет.
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Из Киева
Ок. Ви бували у ’ старих ’ районах у дворах будинків? Ну ті, що за арками, наприклад. Або у старих спальних районах?
Чисто і головне без графіті😂
Мальчун-задирун• 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
І там чисто?😂
А вы были в Париже и в Афинах?
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
А вы были в Париже и в Афинах?
У Парижі була
Потішаюся• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
та вже у всіх рожеві окуляри про ту європу впали
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Чисто і головне без графіті😂
Да, куча зелени, в большинстве местах прекрасно работают дворники и убирают все да пару дней, если мусор останется.
И граффити в разы меньше и часто это не хаотичные надписи
Я матуся, мені можно• 17 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Чисто і головне без графіті😂
В нашей стране сильно развит туризм и люди со всего мира приезжают к нам посмотреть на развалины?
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Згадала про Париж. Запах на вулиці відвертий такий...мочі 🤪 ми ще так переглянулися... А гід і каже - ви не дивуйтеся,це нормально. Громадський туалет це є проблема, вірніше їх просто практично немає. Тому не дивуйтеся, якщо ви просто побачите на вулиці людину, яка робить свою справу.
автор Летчица • 17 августа 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Та блин, у нас по сравнению с многими местами стерильная чистота)
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
При чому тут це. Ми говоримо про чистоту міста. І, до речі, до Києва не приїздять з інших міст?
Викачую яйцями• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
У порівнянні. Але ж не чисто. Шаг вліво,шаг вправо і все. Насолоджуйся
КондуктЕр тролейбуса• 17 августа 2025
Ответ дляЛетчица
а ви думали, там греческие боги по улицам ходят?))