Летчица• 17 августа в 09:39
Вам понравилось в Афинах? У меня пока разочарование
Летчица
• 17 августа в 09:43
Ответ дляВсе возможно
Чем вам не понравилось в Афинах можете перечислить?
Немного в шоке от количества граффити, состояние дорог, части зданий, грязи на улицах
Все возможно• 17 августа в 09:44
Ответ дляЛетчица
Ну а люди какие там?
Мальчун-задирун• 17 августа в 09:45
Ответ дляЛетчица
Это у многих так. Я всегда хотела посетить Афины, после отзывов друзей-знакомых уже не хочу
Мальчун-задирун• 17 августа в 09:46
Ответ дляВсе возможно
Ну а люди какие там?
Автор скорее в его турист, как она может судить о людях за такое короткое время.
Викачую яйцями• 17 августа в 09:47
Я цього року була у Греції. Організовували поїздку до Афін. Не поїхала з причини спекотної погоди і далеченько їхати було.
Але ж.... Як на мене, то особливих надій покладати не варто. Подивись пам´ятку архітектури та й все. Яка там але різниця,яке те місто вцілому
Летчица
• 17 августа в 09:47
Ответ дляМальчун-задирун
Хорошо что мы на пару дней тут)
Надеюсь, острова так не розачаруют
Летчица
• 17 августа в 09:49
Ответ дляВикачую яйцями
Разница есть, у нас вышла ужасная локация у отеля вроде до всего близко, а выйти на улицу страшно
Викачую яйцями• 17 августа в 09:50
Ответ дляЛетчица
Ви в Парижі були? Що ви очікували? Позолочені бордюри? Звичайне місто з його звичайним життям
Летчица
• 17 августа в 09:51
Ответ дляВикачую яйцями
Была, Париж меня меньше разочаровал
Викачую яйцями• 17 августа в 09:52
Ответ дляЛетчица
Была, Париж меня меньше разочаровал
І там чисто?😂
Летчица
• 17 августа в 09:52
Ответ дляВикачую яйцями
І там чисто?😂
Чище, даже с людьми живущими в магаз под мостами
Викачую яйцями• 17 августа в 09:53
Ответ дляЛетчица
А ви самі звідки?
Потішаюся• 17 августа в 09:53
Ответ дляВикачую яйцями
ага, і в індії звичайне життя, звичайні люди, ашотакава. очікували чистоту, порядок, красу, а не шок. мені так подобалося як наші заробітчани очки закатували-яка краса в європі, поїхалаи ми в ту європу, ... та ну х. у нас звичайно кличко теж київ кончив, але ще не так страшно як в тих європах. може кличка раніше знімуть, та й до кінця київ не добє.
Викачую яйцями• 17 августа в 09:54
Ответ дляПотішаюся
Індія то взагалі найкращий приклад.
Потішаюся• 17 августа в 09:54
Ответ дляВикачую яйцями
Індія то взагалі найкращий приклад.
ще наші туди на заробітки не добрались, теж будуть розказувати про чергові золоті гори. блін, як так можна брехати!
Летчица
• 17 августа в 09:56
Ответ дляПотішаюся
Да, я сейчас в Португалии живу, тут многие за собаками не убирают.
И коммунальные службы это тоже не особо убирают.
Помню как в Украине на это многие жаловались, но у нас такого нет.
Викачую яйцями• 17 августа в 09:56
Ответ дляЛетчица
Из Киева
Ок. Ви бували у ’ старих ’ районах у дворах будинків? Ну ті, що за арками, наприклад. Або у старих спальних районах?
Чисто і головне без графіті😂
Мальчун-задирун• 17 августа в 09:56
Ответ дляВикачую яйцями
І там чисто?😂
А вы были в Париже и в Афинах?
Викачую яйцями• 17 августа в 09:57
Ответ дляМальчун-задирун
А вы были в Париже и в Афинах?
У Парижі була
Потішаюся• 17 августа в 09:57
Ответ дляЛетчица
та вже у всіх рожеві окуляри про ту європу впали
Летчица
• 17 августа в 09:57
Ответ дляВикачую яйцями
Чисто і головне без графіті😂
Да, куча зелени, в большинстве местах прекрасно работают дворники и убирают все да пару дней, если мусор останется.
И граффити в разы меньше и часто это не хаотичные надписи
Я матуся, мені можно• 17 августа в 09:59
Ответ дляВикачую яйцями
Чисто і головне без графіті😂
В нашей стране сильно развит туризм и люди со всего мира приезжают к нам посмотреть на развалины?
Викачую яйцями• 17 августа в 09:59
Ответ дляЛетчица
Згадала про Париж. Запах на вулиці відвертий такий...мочі 🤪 ми ще так переглянулися... А гід і каже - ви не дивуйтеся,це нормально. Громадський туалет це є проблема, вірніше їх просто практично немає. Тому не дивуйтеся, якщо ви просто побачите на вулиці людину, яка робить свою справу.
Летчица
• 17 августа в 10:00
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Та блин, у нас по сравнению с многими местами стерильная чистота)
Викачую яйцями• 17 августа в 10:00
Ответ дляЯ матуся, мені можно
При чому тут це. Ми говоримо про чистоту міста. І, до речі, до Києва не приїздять з інших міст?
Викачую яйцями• 17 августа в 10:01
Ответ дляЛетчица
У порівнянні. Але ж не чисто. Шаг вліво,шаг вправо і все. Насолоджуйся
КондуктЕр тролейбуса• 17 августа в 10:01
Ответ дляЛетчица
а ви думали, там греческие боги по улицам ходят?))