Аноним с кешбеком• 17 августа 2025
Чи нормально, що при температурі 37,5 постійно хочеться спати?
Лягаю вдень, прокидаюсь а сил ще менше.
liana-569e• 17 августа 2025
Звичайно це нормально. Коли у вас піднімається температура (навіть субфебрильна — 37,1–37,9 °C), організм бореться з інфекцією чи запаленням. У цей час імунна система активно працює, витрачаючи багато енергії та обмін речовин прискорюється, тому ви швидше втомлюєтесь.
Якщо температура тримається більше 3–4 днів без покращення, краще звернутися до лікаря.