Шопингмонстр• 17 августа в 11:08

Чому після відвідування кладовища в мене часто поганий настрій?

Це психологія чи щось більше?
dulenok• 17 августа в 11:09
Странно было бы , если бы у вас от его посещения настроение улучшалось
Стигла полуниця• 17 августа в 11:09
было бы странно если б вас рвало от радости
Бриджит_Фрикандо• 17 августа в 11:09
Така енергетика місця і вам вона підсвідомо не подобається.
Енергія то все одно лишається.
Мені на кладовищі навпаки дуже спокійно
Дівчина Гілмор• 17 августа в 11:11
В мене завжди таке відчуття що памятники на мене дивляться
Замулена ріка• 17 августа в 11:12
Духи чужие вас душат))
тянитолкайка• 17 августа в 11:16
Ответ дляЗамулена ріка
Духи чужие вас душат))
Ох и не говорите! Бывает как надУшаться, дышать нечем
Чучело-Мяучело• 17 августа в 11:17
Бо ви дуже вразлива особа.
Кладовище - це місце, де закопують рештки померлих. Нічого більше. Ніякої містики.
Доречі, церква, взагалі, вважає кладовище - святим місцем
Ширли-Мырли• 17 августа в 11:18
А в мене навпаки.Я рада що знайшла час,відвідала родинні поховання.,прибрала.Дуже гарні відчуття
Готова до другої• 17 августа в 11:20
А ви туди щоб покращити настрій ходите?
Счастье_же_вот_оно• 17 августа в 11:21
Мне наоборот там спокойно. Автор, вам нужно рассмотреть другие точки зрения про это место. Но у меня в целом свое отношение к этому. Мои уже знают, что мне не нужно приносить искусст цветы и всякие рюмки с водкой. Лучше стаканчик кофе с круассаном))
Хвець-тець• 17 августа в 11:54
А должно быть радостно?
Таро Христина• 17 августа в 12:08
Обожнюю і залюбки там ходжу просто так. Ще підписана на українського блогера, який відвідує старовинні кладовища.
Пригнічує єдине, що часто там лазять наркомани і на могилах прикопують наркотики.