Колегу загребли людолови з-під під´їзду вчора в 18:00, зараз вже в учебці, навіть речі не дали зібрати, так і поїхав в шортах і шльопанцях, телефон забрали.
Другого знайомого витягнули з машини,(пасажир був) їхали у відрядження, в іншій області взагалі, це нормальні методи по захисту країни, головне, щоб биків тцкашників не чіпали, злість і ненависть зашкалює, хто залишиться працювати, вже 7-х спеціалістів в нас з офісу загребли?!
Ответ дляmavka.cy
розмова не про мобілізацію, а про дії тцкшників.
і про умови, в яких воюють
чому влада не зробить мобілізацію не такою позорною? Чому вона не платить нормальні гроші і не гарантує забезпечення всім, щоб люди туди добровільно йшли.
Чому не шукає найманців як рашка?
Бо за це треба платити гроші. а схватити чоловіка на вулиці і кинути на нуль - це ж безкоштовно
фу. як вам вистачає моралі таке виправдовувати
і про умови, в яких воюють
Чому не шукає найманців як рашка?
💯💯💯💯💯💯💯💯💯