Мама Карло• 17 августа в 14:26

На какую зарплату вы вышли в Европе?

С начала войны.
Только не путайте этими бруто-нетто, я вообще не понимаю зачем эти понятия ввели, если человек живет здесь и сейчас и его волнует сколько он на руки получит, ну можно еще сказать что на руки столько-то и гос.медицина уже оплачена налогами.

И работаете ли вы на языке страны? И какая часть Европы?
Результат:
вже голосів: 263
78 (29.66%) 1000-2000 евро
60 (22.81%) До 1000 евро
52 (19.77%) 2000-3000 евро
49 (18.63%) больше 5000 евро
15 (5.7%) 3000-4000 евро
9 (3.42%) 4000-5000 евро
Love_Love_Love_• 17 августа в 14:49
Ответ дляФляшунька
в польше норм зарплата 1000 евро, в швеции намного больше. разные суммы для разных стран
Навіть не знаю країну де 1000 євро нормальна зарплата. Нашо це писати?
Життє Бентежне• 17 августа в 14:49
Ответ дляПищалка
Серйозно нето - бруто для вас поза розумінням ?
І для мене поза розумінням. Я не знаю, що получають на руки при 5000 евро бруто в Польщі, Англії, Італії і Німеччині
Одна сума буде всюди?
Та й який сенс говорити про сума брутто
Пищалка• 17 августа в 14:51
Ответ дляЖиттє Бентежне
Одна сума буде всюди?
Та й який сенс говорити про сума брутто
Навіть протягом року це може бути різна сума
Ті , хто працюють гарно орієнтуються скільки отримують
Життє Бентежне• 17 августа в 14:52
Ответ дляБадабум
Скільки заробляє курьєр Глово? У середньому за 25 робочих днів по 12
годин.
Львів: 750$
Варшава: 2100$
Токіо: від 3000$
Вартість оренди житла:
Львів: 600$ ( 80% від ЗП )
Варшава: 850$ ( 40% від ЗП )
Токіо: 700$ ( 25% від ЗП )
Реально в Токіо таке дешеве житло?? Щось мало віриться
Пищалка• 17 августа в 14:52
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну може капсулу подрімати винаймає
Життє Бентежне• 17 августа в 14:54
Ответ дляПищалка
Я працюю. При обговоренні мене цікавило нетто скільки я буду отримувати. Який вам сенс себе тішити 5000 брутто, якщо отримаєте на руки 3.4
автор Мама Карло • 17 августа в 14:55
Ответ дляРаботать надо
Хочу посмотреть результат. На что нажать?
блин, ступила
сорри
Тану на сонці• 17 августа в 14:55
Ответ дляПищалка
В Україні оренда дуже доступна одному працюючому ?
Ми тут говоримо про нормальні зп і в Польщі 1000 евро це не нормальна зп,а низька.
автор Мама Карло • 17 августа в 14:56
Ответ дляПищалка
ну а навіщо мені от зараз знати шо там за бруто?
Тану на сонці• 17 августа в 14:57
Ответ дляпані Солоха
якраз більшість населення європи живе тут і зараз, і впевнено, що про їх майбутнє та старість має дбати держава
Не держава,а вони самі - платити податки,а не отримувати у конвертах, виплачувати іпотеки, вкладати гроші у приватній пенсійні фонди. Де там держава дбає? Держава дасть вам мінімальну пенсію.
Пищалка• 17 августа в 14:58
Ответ дляТану на сонці
Звісно не нормальна
Ближче до мінімальної
автор Мама Карло • 17 августа в 14:58
Ответ дляТану на сонці
Ось в цьому і різниця між нами і ними,це ми живемо тут і зараз,а вони думають про своє майбутнє. І ніхто у них пляшки на пенсії не збирає і картоплю на картонці не продає.
та канєшно
якось була в столиці польщі у спермаркеті
підходить бабуся з корзиною - і питає чи пані купить мені ці продукти?
а перед магазином так ще й сидять з картонкою і просять грощі
А в німеччині коли була так дуже багато бачила пенсионерів які несли ті пляшки пластикові у магазинні автомати в лідлі шоб здати
Може то все наші були ??
автор Мама Карло • 17 августа в 15:00
Ответ дляТану на сонці
1000 при аренді 800 це норм? Ага..
теж цікаво в якому місці вона нормальна?
Оренда в крупних містах якщо не на 1 людину, а з дітьми чи батьками похилого віку (це вже не гостінка) - то можо 1000+ євро сягнути
пані Солоха• 17 августа в 15:01
Ответ дляТану на сонці
я кажу про більшість, які працюють на мінімальну зарплату (Німеччина), от і буде і мінімальна пенсія, і страховка і ... так вони вважають, і тут таких більшість
автор Мама Карло • 17 августа в 15:02
Ответ дляПищалка
ну навіть у Києві оренда не буває 1000 євро за 2к
Ще і потім виясняється що 2к - це не те що ми уявляємо а одна спальня , а друга просто велика кухня з вітальнею
Ліньки гуглить• 17 августа в 15:06
Ответ дляпані Солоха
+1000
автор Мама Карло • 17 августа в 15:07
Ответ дляБадабум
годин.
Львів: 750$
Варшава: 2100$
Токіо: від 3000$
Вартість оренди житла:
Львів: 600$ ( 80% від ЗП )
Варшава: 850$ ( 40% від ЗП )
Токіо: 700$ ( 25% від ЗП )
у варшаві кур´єр глово 2000 євро заробляє??
НаливайКа• 17 августа в 15:08
Ответ дляМама Карло
А в Києві кожен може сам оренду потягнути? При мінімальній зарплаті добре якщо хоч на міні кімнатку хватить.
Володарка мрій• 17 августа в 15:09
Ответ дляТану на сонці
Только 80% живет в сьемном жилье и считают каждую копейку. А мы считаем что жадные. И многие работают после выхода на пенсию, думаете от того что дома скучно.
Кудесница_с_пургеном• 17 августа в 15:10
Ответ дляФляшунька
А что нормального? В 1000? Заплатил за жильё и на покушать... Я в Украине зп такая же но и жилье своё. Коммуналка пока ниже европейской только продуктами сравнялись
Шкала Радощів• 17 августа в 15:10
Вопрос не совсем корректный, точнее будет-зп за 1 час нетто. Например, я получаю 2 тыс евро за 150 часов в месяц, мой муж 2,5-3 тыс за 250 часов. Разница есть
Шкала Радощів• 17 августа в 15:12
Ответ дляТану на сонці
То мало, згідна
автор Мама Карло • 17 августа в 15:13
Ответ дляШкала Радощів
то есть у вас более выскококвалифицированная работа?
Бадабум• 17 августа в 15:14
Ответ дляЖиттє Бентежне
Мебльовані квартири на місяць: від ¥39,000 (приблизно $340 USD). Ці варіанти часто пропонують гнучкі умови оренди та відсутність початкових витрат, таких як депозит чи “ключові гроші”.

⸻
Стандартні варіанти оренди

•1R (однокімнатна квартира без кухні): приблизно ¥71,583 (близько $652 USD).
• 1K (однокімнатна квартира з кухнею): приблизно ¥81,217 (близько $739 USD).
Шкала Радощів• 17 августа в 15:15
Ответ дляМама Карло
Да.
автор Мама Карло • 17 августа в 15:15
Ответ дляШкала Радощів
Да.
на языке страны?
Шкала Радощів• 17 августа в 15:16
Ответ дляМама Карло
на языке страны?
Естественно
Завжди мало• 17 августа в 15:16
У вас будет маленькая ЗП, если вы не понимаете и не хотите понять разницу брутто/нетто. Это раз
Опрос тупой, ибо разбег в зарплате в одном пункте достаточно большой в 1000 евро. Или вы думаете, что местные все поголовно там зарабатывают 4-5 тысяч, что для наших это плёвый доход?
Молчу уже о том, что страны разные и сравнивать зарплату в Болгарии и Швейцарии нонсенс
КАПСЛОЧНИЦА• 17 августа в 15:17
Умиляют такие темы с такими вопросами
Завжди мало• 17 августа в 15:18
Ответ дляТану на сонці
1000 при аренді 800 це норм? Ага..
Не сочиняйте про аренду 800
Это разве что в Варшаве. Те, кто зарабатывает 1000, не будут снимать жилье за 800, это так сложно к пониманию?