Борець за гаманець• 17 августа в 18:00

Нова школа для сина, 5 клас, іноземна мова. Цікава ваша думка

Довелося покинути рідне місто, буду влаштовувати сина до школи в іншому місті. Школа, яку буквально видно з вікна квартири - здається, ідеальний варіант. Але. В цій школі діти з 1 класу вивчають німецьку мову. У сина німецької не було, тобто він буде там як "їжак в тумані". Інші школи району переповнені, по телефону сказали, що немає місць.
Можливо, хтось щось порадить мені в цій ситуації? Переживаю, стрес від переїзду, нової школи та ще й ця німецька.
Леді Душка• 17 августа в 18:02
У меня дети тоже в школе со вторым немецким он не на таком уровне как английский , возьмите репетира и условно на 7-8 для галочки его можно учить и как правило не сильно и учителя упор на него делают
Каяспер• 17 августа в 18:03
Нічого страшного. Добиратиме по трохи в своєму темпі. Це не основний предмет.
автор Борець за гаманець • 17 августа в 18:03
Ответ дляЛеді Душка
Але саме німецька там основна.
Творог для розжига• 17 августа в 18:03
Та не переживайте, який там той рівень до 5-го класу , фактично слаба база. Я б більше хвилювалася саме за дитину і її емоційний стан.
Леди Г• 17 августа в 18:04
отдайте на доп немецкий, с преподавателем быстрее догонит, в принципе не так много дети и выучили за младшую школу
Леді Душка• 17 августа в 18:05
Ответ дляБорець за гаманець
Але саме німецька там основна.
Во всех классах в параллели основной немецкий?
автор Борець за гаманець • 17 августа в 18:06
Ответ дляТворог для розжига
Так, це мене теж мучить... тим більше у нього був на 90% онлайн весь цей час
Ответ дляЛеді Душка
Так
Не против• 17 августа в 18:09
Это отлично, наймите репетитора, он подтянет его за год. Я помню в свое время пришла в гимназию с сильным английским с обычной школы. 3й класc, первый урок - сдаем неправильные глаголы, а все что я знаю это a doll, a cat, a top ... 😂🙈 За год вытянула все пробелы и закончила 3й со всеми наравне.
Не переживайте, еще один язык это преимущество, а не проблема.
Кіна не буде• 17 августа в 18:11
Ответ дляБорець за гаманець
Але саме німецька там основна.
У меня ребёнок учится в немецкой гимназии
У них немецкий в первого класса был практически каждый день
К 5 классу там уровень уже очень приличный

Где-то к 7 классу он перегнал меня
А у меня немецкий ещё в универе был

Если вас берут в эту школу, то скорее всего только с условием что вы к примеру будете с репетитором или на курсах год заниматься как минимум
Нас в младших классах очень выручало, что я могла с ним позаниматься
Ещё учебники немецкие тоже полностью на немецком
Я таке знаю• 17 августа в 18:14
Ответ дляБорець за гаманець
Але саме німецька там основна.
найміть репетитора і не буде ніяких проблем.
Залатавая• 17 августа в 18:20
Автор, все буде добре! Раджу до початку нового року зустрітись зі вчителькою німецької і поговорити план стосовно вашого сина.
сладкий_ноябрь• 17 августа в 18:21
Не акцентуйте увагу дитини на цьому і все.
Якщо дитину не лаять за оцінки в школі, то він і не буде боятися пробувати робити чи вчити щось нове.
Чудо в декрете• 17 августа в 18:25
Поговорить с учителем, объяснить ситуацию. Параллельно нанять репетитора и догонять. Второй язык явно Английский, который в этой школе будут учить вторым иностранным. А ваш сын уже его учил
автор Борець за гаманець • 17 августа в 18:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Та боже збав лаяти. Навпаки, думаю, як допомогти адаптуватися жо цього всього
Чудо в декрете• 17 августа в 18:26
У нас похожая ситуация. 7 класс новая школа и второй иностранный немецкий с 5 класса, а у моего сына второй иностранный польский. Ничего, все поправимо, будет 3 иностранных
Кумедний ґудзик• 17 августа в 18:52
Если с первого класса и профильный , то ж.а. В Одессе есть такая школа (90-ая по-моему). Если с первого класса там не учиться, то уже бесполезно поступать. У них немецкий 4-5 раз в неделю.
Не заздріть тьоті• 17 августа в 19:03
Автор, никакой катастрофы. Мой сын учился в такой школе, в 4 классе дети сдают а1, потом достаточно долго учат а2. За год с репетитором реально все догнать.
Татьяна Семакина• 23 августа в 00:14
Розумію ваші переживання 🙌. Для дитини і так великий стрес — нове місто, нова школа, новий клас, а ще й німецька «з нуля». Але не хвилюйтеся, діти швидко адаптуються. Головне — трохи підтримати його поза школою, щоб він не відчував, що відстає.
Ми свого часу були в подібній ситуації й підключили додаткові онлайн-заняття в Plume School. Там є досвідчені викладачі, які допомагають з мовами, математикою та іншими предметами. Займаємось індивідуально, у зручний час, і дитині набагато легше «увійти в ритм». Заняття коштують 300 грн/год, а викладачі дуже приємні й відразу знаходять контакт з дітьми.
Ось номер, якщо буде актуально: +380 (63) 078 85 14 (можна писати чи дзвонити коли зручно, завжди відповідають).
Мені здається, додаткові заняття тут якраз можуть зняти зайву тривогу і для вас, і для дитини 🌿.
автор Борець за гаманець • 23 августа в 10:36
Ответ дляТатьяна Семакина
Гарна спроба реклами)))