Кашка-маняшка• 17 августа 2025
Где искать себе мужчину, если нет подруг?
Имею ввиду, что в кафе, на кофе и тд не хожу. Где вы познакомились со своими мужчинами?
Пишу каліграфічно• 17 августа 2025
я от познайомилася із своїм чоловіком через подругу з курсів італійської мови, яка запросила мене на вечірку із своїми приятелями, а потім уже ті приятелі познайомили мене із своїм однокласником - отакий довгий ланцюжок знайомств.
ОливьЕЖечка• 17 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
- чоловічі хоббі
- універсальні хоббі типу фотографії
треба йти туди, де любителі тусуються, онлайн чи оффлайн і там і знайомитись. бажано, щоб це було і хоббі автора теж.
- універсальні хоббі типу фотографії
На авторинок))))
Пишу каліграфічно• 17 августа 2025
а мій однокласний пішов в ДАІ щось там оформлювати і познайомився з молодою дівчиною красивою. так що, автор, влаштуйтесь в ДАІ))
Не обижаюсь• 17 августа 2025
Ответ дляМинерАлочка
невже він вас зовсім не добивався, ви раніше 3-х років на все погодились?
🤣🤣🤣🤣 добивався, 3 місяці, і ще через 4 розписалися.)