Лукава Кішка• 18 августа в 08:31

Мігрень чи кластерний біль?

Сьогодні прокинулася о 02.30 з головним болем. Біль десь всередині за бровою, пульсуюча, віддає в око. Вдома був лише анальгін, його і випила. Звісно не допомогло, лише трохи зтишило, змогла подрімати ще пару годин.

Прокинулася о 06.00 і відчуваю, що знову пульсує. Ще знайшла таблетку цитрамона. Звісно вона також не подіяла. Поснідала, випила кави і ось близько 8.00 години відчуваю, що трохи притупилися відчуття, але всеодно болить. І то, це я лежу і не рухаюся. А якщо почну ходити то може знову активізується.

Час від часу і раніше були такі болі. І звичайні знеболюючі не допомагали. Гугл говорить що це кластерний біль (за локалізацією), а лікують його препаратами тими що від мігрені.

Дівчата, хто має таку болячку, чим рятуєтеся?
Дійсно варто спробувати ліки від мігрені?
Чи інше знеболення порадите?
Вічний двигун• 18 августа в 08:39
А к доктору сходить?
Ні грама• 18 августа в 08:41
Ответ дляВічний двигун
А к доктору сходить?
Вы кофе пили, а давление нормальное?
Если это мигрень то могут помочь препараты из серии Триптанов
Пишу, не читаю• 18 августа в 08:43
Ответ дляВічний двигун
А к доктору сходить?
Моя мама ходила, обследовалась , 2я пожизненно,одна радость -сейчас мигреники по рецепту врача бесплатно
Вічний двигун• 18 августа в 08:44
Ответ дляПишу, не читаю
Ну так маме диагноз поставил врач или гугл? Если у автора ни дин раз, то может нужно проверить.
автор Лукава Кішка • 18 августа в 08:54
Ответ дляВічний двигун
А к доктору сходить?
Кілька разів на рік головний біль як на мене не привід йти до лікаря. Якби він був постійний і частий, заважав нормальній роботі то ще б подумала.
Вічний двигун• 18 августа в 08:55
Ответ дляЛукава Кішка
Правильно, надо, чтоб по скорой увезли,)) для надёжности
автор Лукава Кішка • 18 августа в 08:55
Ответ дляНі грама
Вы кофе пили, а давление нормальное?
Так каву пила. Тиск завжди в нормі.
автор Лукава Кішка • 18 августа в 08:57
Ответ дляПишу, не читаю
Як часто її супроводжували болі?
Яким було обстеження?
Аналізи, діагностика?
автор Лукава Кішка • 18 августа в 09:01
Ответ дляВічний двигун
Як варіант 🤔
Бо мені доведеться жити в поліклініці якщо звертатися щоразу з найменшим не частим незначним симптомом.

Дякую, що так переживаєте за моє здоров´я ❤️
А кажуть, що на Порадниці лише змії сидять😁
Пишу, не читаю• 18 августа в 09:37
Ответ дляЛукава Кішка
Як часто її супроводжували болі?
Яким було обстеження?
Аналізи, діагностика?
Постійні, сильні настільки, що приступи знімали наркотой в реанімації. Лежала в обласній на обстеженні, мрт ,аналізи не пам´ятаю, мама групу отримала до війни
Піна• 18 августа в 09:40
Спробуйте золмігрен, 2.5
Якщо допоможе, значить то мігрень.
Кили и Манджаро• 18 августа в 12:42
Сначала надо поменять давление, когда болит голова. Если давление норма, тогда пробуйте ибупрофен, Спазмалгон. Если ничего из этого не помогло, тогда можно подозревать мигрень.