Кукарикуууууу• 18 августа в 11:44

Rhode

Девочки , посоветуйте кто что брал от rhode ? Хочу заказать себе румяна и карандаш для губ с доставкой ! Кто что еще посоветует там купить ?
Тарабарщина• 18 августа в 11:51
Фигня полная, не стоит даже половины денег потраченных
Тарабарщина• 18 августа в 11:52
Чистый маркетинг для глупых малолеток
дякую аж підскакую• 18 августа в 12:41
У меня блеск
Ничего особенного, повторно не куплю
Stepa_nida• 18 августа в 13:03
Я пробувала більшість їх косметики.

Доглядова лінійка - вся класна, але обирати звісно треба з розумом. Бо в них представлена база, але кожній шкірі потрібна своя база.

Бальзами для губ - ок, нормальні. Серед того, чим я користуюсь - на 4 з 5. З новою формулою мають бути ще кращі, бо деякі дівчата скаржились на те, що текстура ’з пісочком’. В мене закінчився, поки не повторюю.

Тінти - чистий маркетинг. Вони не класні, просто вірусні. Вишневий лягає нерівномірно, між ріббон і тост на губах майже не видно різниці, еспресо більше підходить дівчатам з темною шкірою. Закінчаться - повторювати не буду.

Рум`яна - насправді непогані, легка в використанні кремова формула. Влітку зовсім ’танучі’, хоч в холодильнику зберігай. Але кольори трошки нудні. Для дійсно класних складних відтінків треба мати 2-3 кольори і міксувати. Упаковка (для мене) жахлива як для концепції. Ніякого ’покет блаш’ в них немає, їх незручно носити з собою, дута форма бочонка не для маленьких сумочок.

Олівці...хехе. Блін, ну тут важко сказати. Для мене це ’зумери перевинайшли помаду’. Це нестійка формула, розтушовується легко, сходить з губ миттєво. Єдиний їх плюс, це не потрібно шукати трендові відтінки. От прям всі тренди зібрані в їх лінійці олівців, не треба заморочуватись. Я використовую їх як підложку для тінтів, коли не потрібна чіткість контуру (а навпаки), повторно точно брати не буду.
автор Кукарикуууууу • 18 августа в 14:30
Ответ дляStepa_nida
Я пробувала більшість їх косметики.

Дякую дуже добре все описали тут ! Я все ж таки замовила на пробу олівець , румяна та риббон блиск
Stepa_nida• 18 августа в 15:33
Ответ дляКукарикуууууу
Сподіваюсь, покупка порадує) ну ріббон насправді найкращий тінт, як на мене, з усієї постійної лінійки
автор Кукарикуууууу • 18 августа в 16:59
Ответ дляStepa_nida
Дякую ) буду пробувати ) чекати днів 10 ) але здається воно того варте ! ))
Дрібка щастя• 02 сентября в 16:21
Ответ дляStepa_nida
Я пробувала більшість їх косметики.

А можете порекомендовать румяна. Только не розовый аля барби.
И подскажите насчет румян. Как они по качеству, если сравнивать, например, с МАС или Вобби Браун, Герлен.
Stepa_nida• 02 сентября в 17:03
Ответ дляДрібка щастя
Справа в тому, що в мене дуже специфічні смаки)) не факт, що вам таке зайде
Мій особистий рейтинг румʼян

1. Victoria Beckham Beauty кремовий стік у відтінку major
2. Basma beauty у відтінку mauve (але там всі відтінки топ)
3. Hourglass сухі румʼяна (у мене в лімітках-шестірках)

Порівняти той же Rhode з МАС чи Боббі Браун не можу, тому що в цих марках я не тестила саме кремові румʼяна. Та і з самим Rhode все дуже цікаво - на мені вони тримаються весь день, на подружці магічним чином зникають через 2 години, хоча в неї не жирний тип шкіри
Дрібка щастя• 02 сентября в 17:24
Ответ дляStepa_nida
Мій особистий рейтинг румʼян

Для меня приоритет - качество (пигментация, стойкость).
Если даже оттенок не особо понравится, то куда-нибудь приспособлю.

Посмотрела Victoria Beckham major - оттенок очень красивый. Похож на plump Rhode. А по качеству, на ваш взгляд, Victoria Beckham лучше?

Hourglass давно в хотелках, правда, я к хайлайтерам присматривалась.

Я хотела именно кремовые румяна. Сухих у меня очень много (пользуюсь в основном только МАС и Герлен).
Когда увидела восторженные отзывы о Rhode - захотела купить. Нравится оттенки, как major. Очень хвалят
Toasted Teddy , а мне понравились Date Cake, Plum и вот ваш major.
Stepa_nida• 04 сентября в 17:38
Ответ дляДрібка щастя

Якщо порівнювати Віку і Роуд, то румʼяна Віки відрізняються наступним:
- вони менш кремові, а це означає більше контролю в нанесенні, особливо в спеку не течуть,
- нормальний кейс-стік, а не дута шайба, як у Rhode,
- відтінок ’складний’, благородний, доречний до будь-якого мейку, я мало йому знаю аналогів, ну може petal у Westman Atelier,
- не було жодного казусу з розʼїданням тону (у Rhode були).

Toasted Teddy в мене є, він не дуже мені подобається соло, бо в мене дуже світла шкіра. Я його міксую з іншими рожевими відтінками