lilul990• 18 августа 2025

Ви готові до окупації?

Всі хто хоче щоб зеленський підписав здачу донбаських міст? І виконав усі умови пуйла?

Усі хто проти мобілізації а за те щоб зсу розпустили? Ви готові до окупації?
wer-inn• 18 августа 2025
Ответ дляnatlem
Ви ’забули’ додати куди можна буде виїхати : у табір на дегенерацію. У випадку окупації кордони будуть закриті. Узькі дегенерати у придатні для життя країни їздять лише по візі. Тому не буде варіанту ’виїхати’. Буде варіант ’пройти фільтрацію’ з усіма витікаючими.
В посольстве востановите гражданство Украины) было бы желание ( в той же Турции обратитесь в укр посольство)
Вера• 18 августа 2025
Ответ дляwer-inn
Кто не готов/выедет. Кто готов/останется
Куда выедет? Все бросить и в никуда?
Vesy• 18 августа 2025
Ответ дляnatlem
Что за бред?
wer-inn• 18 августа 2025
Ответ дляВера
Куда выедет? Все бросить и в никуда?
Нуууу, если разбомбят так и так ничего не останется. Выбор не велик
natlem• 18 августа 2025
Ответ дляАтиква
На данный момент вопрос стоит немного иначе:
1 вариант. Зе подписывает, все что ему скажут. И все что Пу хочет забирает. В городах остаются живые мирные . ЗСУ уходит домой к семьям. А не штурмует посадки, попадая в 200, 300 и 500. Города и села живут по сценарию Мелитополя, Бердянске и т.д.
2 вариант. Зе не подписывает все что ему скажут. Все что хочет Пу сотрется с лица земли, город+ села+ мирняк- ЗСУ по сценарию Бахмута, Мариуполя и т.д.
Увы, третьего не дано
И ещё.. это самое печальное для тех, жизнями которых скоро распорядятся справжні патріоти.
Что при первом, что при втором варианте этих людей назовут:
1) ждунами, если не выедут
2) прнаехавшими, если выедут
Знаю точно, что большинство жителей Краматорска просто хотят остаться живыми. Им этот мир совершенно понятен
А де можна подивитися у письмовому вигляді озвучені вами 1 і 2 варіанти, і що ’третього не дано’?
Графиня Шезвездицкая• 18 августа 2025
Ответ дляДафна
Домохозяйки переквалифицировались в экспертов-политологов, и пошли учить гимн россии
Вы нарушили последовательность повышения квалификации: домохозяйка- вирусолог-военный эксперт- политолог-потомственная ведунья
Jul-Ap• 18 августа 2025
Ну, здесь новый тренд - святая вера и убеждение всех и себя, что кацы такие великие, что все и так заберут, потому нудно отдать им все, что захотят.
Откуда у них эта вера непонятно. Раболепие перед ничтожеством непоколебима.

🏹 За останні 1010 днів війни ворог окупував менше 1 відсотка території України

🔄 Починаючи з 12 листопада 2022 року (окуповано на дату - 108 651 кв км) по сьогодні (114 493 кв км) ворог окупував 5842 кв км української території. Це становить 0.96781% від всієї площі Української держави у міжнародно визнаних кордонах.

⚔️ На жаль, кацапи мали великий успіх в перші дні повномасштабного вторгнення. Але завдяки наступальним операціям на півночі країни, в Харківській та Херсонській областях, вдалося повернути велику частину.

🇷🇺 Після 12 листопада 2022 року ворог продовжував активні наступальні дії, які з незначними перервами тривають досі. Хто не пам´ятає, то восени тривав активний наступ кацапа на Бахмут.

🫡 Сподіваємося ці цифри дійдуть до наших американських партнерів, бо щось математика у них кульгає.

Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
Графиня Шезвездицкая• 18 августа 2025
Ответ дляIphone25
Ну і?
То чому ви проти мирних переговорів і закінчення війни?
а где я это писала?
единственное, что я писала, что это нужно не у нас, диванных экспертов спрашивать, а у тех, кто в окопах сидит.
Ева-8c77• 18 августа 2025
Удалено администрацией...
natlem• 18 августа 2025
Ответ дляwer-inn
Дуже смішний ’жарт’. Всі будуть закриті і підуть на фільтрацію. І не кажіть потім, що не попереджали.
Апельсишка• 18 августа 2025
Ответ дляnatlem
А вы помните хоть,что насильно мобилизированные и те,кто там без оружия и средств-это дорога в гроб,это если найдут и доставят ?В лучшем случае-никому ненужный инвалид,без рук и ног,которому надо пенсию платить, а деньги все украдены да и пользы от них уже нет.Нарисуйте светлое будущее с нашей властью и нашими возможностями,чтоб людям хотелось пойти и жизнь свою отдать.Реальную картину только,а не ваши с бах... ой на всю голову авторицей в поляндии.
natlem• 18 августа 2025
Ответ дляVesy
Что за бред?
Історію вчити треба. Щоб вчитися на чужих помилках, а не на ті самі граблі.
зона_комфорта• 18 августа 2025
Ответ дляnatlem
У вас во Франции больше вариантов?
Атиква• 18 августа 2025
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Фрау Донна Роза• 18 августа 2025
Ответ дляWill_Be...
Многие готовы, они искренне думают, что для них ничего не поменяется, они ж ’внеполитики’. Только, так не бывает - когда приходят голодранцы-захватчики, первое, что делают - набирают трофеи. Это же не стеб про унитазы и трусы.
какая разница чьи голодранцы - наши или пришлые?
natlem• 18 августа 2025
Ответ дляJul-Ap

Це перекличка москаликів на зпл, мета яких - переконувати українців, що єдиний ’вихід’ - це окупація. Самі кацапи не здатні окупувати Україну, це вже всім очевидно. Намагаються зсередини шукати корисних ідіотів, які повірять самі і почнуть переконувати інших, що ми адіннарот і какая разніца.
зона_комфорта• 18 августа 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
а где я это писала?
Ко и что будет спрашивать у насильно бусифицированных?
Шеллар• 18 августа 2025
Ответ дляАпельсишка
Тут ржали, що кацапи за орка рідним пачку пельменів дали, так Житомирський район (привіт можарівському сучому сину) вручив весною вдовам по упаковці насіння як підтримку від діючої влади.
Графиня Шезвездицкая• 18 августа 2025
Ответ длязона_комфорта
Так вот спрашивать не будут ни у кого..
Вообще.
Я Вас удивлю, но некоторые насильно бусифицированные уже настолько вжились, что их жизнь в тылу мало интересует уже.
natlem• 18 августа 2025
Ответ дляАпельсишка
У ’насильно мобілізованих’ є невеликий вибір: або воювати за Україну проти фашистів узьких, або загинути у їх таборах для полонених (фото полонених в допомогу), або йти ’визволяти’ Молдову, прибалтів і далі за списком, як зараз ’визволяють’ чоловіки з динири/линири.
зона_комфорта• 18 августа 2025
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
natlem• 18 августа 2025
Ответ длязона_комфорта
У вас во Франции больше вариантов?
То що там по запропонованими ’варіантам’? Чи по суті сказати нічого ?
Jul-Ap• 18 августа 2025
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Апельсишка• 18 августа 2025
Ответ дляШеллар
Пфф,так этого ж не видно,на неудобное лучше глаза закрыть или написать матрёха или ждуниха.А что в реалии происходит-диванным воительницам слушать ой,как не хочется.
natlem• 18 августа 2025
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
То що там з варіантами? Буде першоджерело? Слабо працюєте, на заплатять )
зона_комфорта• 18 августа 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Так вот спрашивать не будут ни у кого..
Вообще.
Эти некоторые -редкое исключение.
Подавляющее большинство хотят домой и бегут в сзч
LudaSHS• 18 августа 2025
Цікаво хто б міг вивід Зсу і органів влади підписати з неокупованих.і по яким юридичним нормам🤷‍♀️
Це і Порошенко б не підписав, він вже казав в мережі про це.
А ось по лінії зіткнення / фронтовій якусь фому заморозки- стишення , як Ато- це б могли провернути. Просто типу де-факто, не де юре. Але путін не згоден.
Якась розтяжка на шпагаті у позиції України.
natlem• 18 августа 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...

Після фільтрації нема кому писати на цьому форумі. Ті люди вже нічого ніколи не напишуть.
natlem• 18 августа 2025
Ответ дляJul-Ap
Удалено администрацией...
Це не наші. Це спеціально навчені люди. Розраховані на тих, хто голосував за зпл у 4 тис євро вчителям.
зона_комфорта• 18 августа 2025
Ответ дляnatlem
Из Франции оно виднее конечно
Любой бред лишь бы дистанционных патриоток оттуда не поперли