дожену і ощасливлю• 18 августа 2025
Чи вигідна є-оселя під 7 % зважаючи на інфляцію?
Курочка• 18 августа 2025
Выгодно, особенно если живете на аренде. Вот только попробуй еще пройди тот квест, чтоб дали
Незламна Україна• 18 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ну. При кредите в 1 млн., на 20 лет Вы отдадите 1,5 млн.
1,86
АБВГДэшница• 18 августа 2025
Если вы уверены, что ваше жилье не разбомбят, то в принципе выгодно. Но почти никто не хочет давать под е-оселю, либо цена для неё выше, чем за наличку.
ИграйМойГормон• 18 августа 2025
Так, вигідно. Я брала 15 років тому під вищий процент, і то вже в плюсі. Зараз смішна сумма внеску. Навіть не збираюся досрочно погашати
Додекаэдр• 18 августа 2025
Я бы не брала. Вы не можете быть уверенной в работе своей, например. И это привязка уже.
Залетна Я тут• 18 августа 2025
Ответ дляДодекаэдр
А якщо все одно треба платити оренду, то краще вже за своє, а не чуже.
Люблю джаз• 18 августа 2025
Ответ дляИграйМойГормон
В каком плюсе? Вы заплатили полторы стоимости квартиры.
Залетна Я тут• 18 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
І Вам напишу. А якщо все одно платиш за орендоване житло, то гроші йдуть в нікуди взагалі.
Байрактарна• 18 августа 2025
Там еще ежегодная страховка (в Привате 1,25% от стоимости квартиры, в других банках 0,25%). Для Киева и области подходят только новострои или вторичка до 3-х лет (а это +10% налога при продаже). Для ВПО вторичка до 10 лет. Плюс налоги при оформлении, услуги оценщика, нотариуса. В общем, переплата будет существенная. И весь срок ипотеки вы квартире не хозяйка.
Інфляція в 2 рази більша, і менше в Україні не буде. Єоселю дають тим у кого нема житла по документах. Якщо його і реально нема , то жити треба на зйомі, платіж такий же як іпотечний. Що тут не вигідного? Люди до війни по 10-15 брали і теж було вигідніше любої оренди. Ми не брали, не змогла переконати чоловіка, 6 років зі свекрухою - життя в пусту , все в чужу хату куплялось, потім ще 4 роки на зйомі - витрати такі, що 2 квартири могли уже в іпотеку виплатити. Це мій особистий досвід. Дуже розчарована , що не змогла чоловіка переконати, уже і він шкодує, що я його не переконала.
Новопоштинская• 18 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Зато платиш за своє, а не орендну плату дяді
Новопоштинская• 18 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
В гривнях.
І дол 15 років тому був 10 нехай, а зараз 40
ИграйМойГормон• 18 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Інфляцію бачили? Збільшення ціни на нерухомість бачили? Якщо ні - немає про що з вами говорити.
Чарівне зіллячко• 18 августа 2025
Ответ дляКурочка
Та ну прям таки квест. У нас все очень быстро прошло.
Чарівне зіллячко• 18 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Зайдите на сайт Привата и просчитайте
Не считайте вы на том привате, и договор у них гавно на сайте, с пересчетом % ставки , которой по факту нет
Чарівне зіллячко• 18 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Вы не понимаете, раньше платеж был к примеру 400 долларов, а сейчас 200. Есть разница? А ипотека привязана к грн. Поэтому с учётом инфляции платеж постепенно становится смешным. В грн он то как при расчете, но за это время и зарплаты выросли, и курс совсем другой
Чарівне зіллячко• 18 августа 2025
Ответ дляLacrimo
У мене є житло. Моя квартира 50 м, і частка в іншій 20м, і у чоловіка частка 36 м, от на чоловіка і взяли єоселю
дожену і ощасливлю
• 18 августа 2025
Ответ дляИграйМойГормон
скільки у вас квадратів, який платіж і скільки переплата? для себе брали чи для квартирантів?
дожену і ощасливлю
• 18 августа 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
під 3 чи під 7? Бо під 3, звичайно, дуже вигідно, а от сім......так собі
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так іпотека береться на сімю, дружина/чоловік сокредитці. Чи у вас не офіційний шлюб? Всі іпотеки які ми запитували в банках - перевіряли і мене і чоловіка: нерухомість, доходи. Бо другий партнер автоматично має часткц в такому житлі. Нам рахували все в купі і мою , і чоловікову. І мало бути менше чим 50+20 бо вже була дитина. Але вразовуючи що у чоловіка в зоні бойових , то поки не враховується.
Чарівне зіллячко• 19 августа 2025
Ответ дляLacrimo
Рахуються ще діти. У нас двоє дітей, і ми пролізли по метражу наявному
Чарівне зіллячко• 19 августа 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Під 7. Нам і під 7 вигідно. У нас зарплата в валюті у обох. А гривня з кожним роком все дешевше і дешевше....