Сумка з негодою• 18 августа 2025
Потяг Київ-Прага RegioJet
Дівчата, скажіть, будь ласка, коли ви отримали квитки на українську частину шляху, тобто на Інтерсіті Київ-Перемишль?
Їхати у суботу, квитки від Перемишля до Праги надійшли майже одразу, а на Інтерсіті все нема…
Херсон це Україна• 18 августа 2025
Чекайте, надійдуть на пошту за 1-2 дні. Ну або відмова і гроші назад - таке теж буває(
Сумка з негодою
• 18 августа 2025
Ответ дляХома з пастою
Всегда отдельно беру
Та сварю вже себе, що так не зробила, але зараз-то що робить?
Буде мені наука
Сумка з негодою
• 18 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
буває ще відмова по Україні.
Отож, і я такого поначиталась…
ПультОт_БМВ• 18 августа 2025
Ответ дляСумка з негодою
Отож, і я такого поначиталась…
шукайте план Б
Tanya_Krivets• 18 августа 2025
В мене не прийшли!!!
В потязі дівчата сказали - нічоли не купляти укрзалізницю на закордонних сайтах - бо або прийде, або ні.
Як результат - з перемишля брали таксі до кордону - 50 евро, кордон за 5 хвилин, далі від кордону до Львову 500 грн з носа маршрутка, але маршрутка чекала поки наберуться люди.
Якщо за сутки нема квитка, то і не буде.
Сумка з негодою
• 18 августа 2025
Ответ дляTanya_Krivets
В мене не прийшли!!!
Дякую, вас хоч якось поінформували, як ви дізналися, що квитків і не буде?
Tanya_Krivets• 18 августа 2025
Ответ дляСумка з негодою
Ніяк, дзвонила на гарячу лінію, отримала відповідь - ой, ні, не буде квитків, на інтерсіті немає квитків - рівним голосом, їм тупо побоку.
а далі питання - вам сподобалось Реджіо джет? вам запропонували сніданок? Отак от
Крию матом страшно• 18 августа 2025
Ответ дляСумка з негодою
Если не придет сообщение на почту, то все ок. Вообще самое позднее за два дня до отправления приходят. Но сейчас всякое бывает(((
Сумка з негодою
• 18 августа 2025
Ответ дляTanya_Krivets
Жах просто, я їм зараз листи шлю, тупо ігнорують, у месенджер пишу- копіпастять стадартну фразу без жодної інформації
Сумка з негодою
• 20 августа 2025
Дівчата, ну виручайте, будь ласочка, допоможіть найти контакт Володимира, що допомагав з квитками на потяг, таки скасував мені Регіоджет квитки Київ-Пшемишль(((