Підмітайло• 18 августа 2025

Подарунок жінці 60+

Дівчата зовсім нема варіантів. Треба подарувати щось до 1000грн. Жінка активна сучасна красива. Моя колишня керівниця. Щороку обмінюємося подарунками. Вже дарувала гаманець щотижневик парасольку посуд був...вже і не пам´ятаю що...
Підкиньте ідей будь ласка
Я такая наивная• 18 августа 2025
В конверт 1000 грн
Смурфетта• 18 августа 2025
Книгу, квіти
Неновая почта• 18 августа 2025
Скатерть, декоративные подушки.
Я таке знаю• 18 августа 2025
Книгу
Я таке знаю• 18 августа 2025
Ответ дляНеновая почта
Скатерть, декоративные подушки.
За 1000 грн це буде щось дуже не дуже
автор Підмітайло • 18 августа 2025
Ответ дляЯ такая наивная
В конверт 1000 грн
Забула вказати що ми живемо в різних містах. Того конверт не підходить. Треба відправити якийсь подарунок.
Тепличная• 18 августа 2025
намисто в етно-стилі. але не знаю, чи 1000 грн вистачить.
Тундиринда• 18 августа 2025
Ответ дляПідмітайло
Сертификат
Неновая почта• 18 августа 2025
Ответ дляЯ таке знаю
За 1000 грн це буде щось дуже не дуже
Почему ?
Можно даже гобеленовые подушки и дорожку на стол.
Ms. При теле• 18 августа 2025
Я б купила пляшку гарного вина чи шампанського або гарну хустку шовкову ( або під шовк).
У тої самої Наталі Болгар їх достатньо.
Щоб на сумку начепити, чи якось по-іншому обіграти.
автор Підмітайло • 18 августа 2025
Ответ дляMs. При теле
У тої самої Наталі Болгар їх достатньо.
Непогана ідея. Дякую
Ms. При теле• 18 августа 2025
Ответ дляПідмітайло
Непогана ідея. Дякую
Будь ласка)
Твоя подружайка• 18 августа 2025
Така єрунда, згортайте цю лавочку та й обом буде легше.
автор Підмітайло • 18 августа 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Це точно. Але незручно. Це як традиція вже
Бяки-козяки• 18 августа 2025
Сертифікат мейкап, нотіно, розетка. Шарф-палантин, платок на шию, плед флісовий, набір чаю і пахлави, форми для випічки
Унция яда• 18 августа 2025
Ответ дляЯ таке знаю
За 1000 грн це буде щось дуже не дуже
если водит авто то брендовую пахучку типа ритуалс
автор Підмітайло • 18 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Дякую 🌷
Добро с Кулаками• 18 августа 2025
Плед, ваза, живопис, набір бокалів, книга і цукерки, набір шампунів з Єви, гарна свічка чи аромалампа, цукерки і кава.
Смажена полуничка• 18 августа 2025
Ответ дляТепличная
ну почему вы решили, что каждря женщина носит подобную шолупень?
Смажена полуничка• 18 августа 2025
Ответ дляПідмітайло
Непогана ідея. Дякую
1000 грн маловато для подарка, а вот презент небольшой.. может действительно бутылку вина, сыр достойный и банку элитных оливок хотя бы.
Эскиз бесконечности• 18 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Та да, краще щось їстівне-пляшку, сири, каву тощо.Як той палантін чи шарфик на шию, не вгадаєш колір, розмір, матеріал.
Смажена полуничка• 18 августа 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Абсолютно верно. Я когда читаю советы про подарок ароматизатора в машину или в квартиру, про шарфы и плед - представляю сразу себя на месте одариваемого. Не дай Бог такое получить в подарок.
автор Підмітайло • 18 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ну плед бы я хотела).
Смажена полуничка• 18 августа 2025
Ответ дляПідмітайло
Ну плед бы я хотела).
Вам любой подходит? А я вот в этом плане капризная, мне важен и цвет и размер и состав.
автор Підмітайло • 18 августа 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Пляшку так. Подивлюсь щось цікаве. А от їстівне ні, вона працює на оптовій базі ..там все є ...
автор Підмітайло • 18 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Согласна с вами. Но иногда нужен плед и для иных целей, с собой там взять в дорогу или гостю дать 😊 то пойдёт любой
Смажена полуничка• 18 августа 2025
Ответ дляПідмітайло
У меня и с этим все строго