Мій чоловік їздив 2 зими на літніх шинах. Хочу йому подарувати зимові. Де знайти дешевше?
Nathalie27• 18 августа 2025
Олх. Шиномонтажки іноді торгують тим, що ще сезон може проїздити, якщо спокійно. Але в цьому треба розбиратися, щоб була не перебита і т.д.
На яку ціну розраховуєте?
Жасмин-719c• 18 августа 2025
Їздити взимку на літніх шинах небезпечно — вони втрачають зчеплення вже при +7 °C. Правильний подарунок — зимові шини. Найвигідніші ціни та відповіді на поширені запитання ви знайдете тут: . Там можна обрати бюджетні варіанти та отримати професійну консультацію. Не має значення, з якого Ви міста - доставка по всій Україні.
Tania-0825• 18 августа 2025
Мій чоловік придбав всесезонні шини і не має проблем з перевбування 2 рази на рік. А яка у нас зима?