Romana-0b5d• 18 августа 2025

Де купити дешевшу гуму на колеса?

Мій чоловік їздив 2 зими на літніх шинах. Хочу йому подарувати зимові. Де знайти дешевше?
r25-1• 18 августа 2025
какой размер, какой город
ириска77• 18 августа 2025
Сначала определиться с маркой, а потом искать где дешевле.
Но это удовольствие тысяч 10, минимум
angelo4ka• 18 августа 2025
Как можно экономить на собственной безопасности? Ещё и зимой на летней резине...Убиться веником..
Nathalie27• 18 августа 2025
Олх. Шиномонтажки іноді торгують тим, що ще сезон може проїздити, якщо спокійно. Але в цьому треба розбиратися, щоб була не перебита і т.д.

На яку ціну розраховуєте?
Жасмин-719c• 18 августа 2025
Їздити взимку на літніх шинах небезпечно — вони втрачають зчеплення вже при +7 °C. Правильний подарунок — зимові шини. Найвигідніші ціни та відповіді на поширені запитання ви знайдете тут: https://dim-shyn.com.ua/#faq-section . Там можна обрати бюджетні варіанти та отримати професійну консультацію. Не має значення, з якого Ви міста - доставка по всій Україні.
r25-1• 18 августа 2025
Удалено администрацией...
Tania-0825• 18 августа 2025
Мій чоловік придбав всесезонні шини і не має проблем з перевбування 2 рази на рік. А яка у нас зима?
Lor111etta• 19 августа 2025
В епіцентрі оплату частинами