Бабка-ежика• Изменено 18 августа 2025

Чоловік раніше був прихильником сексу без стосунків,чи варто з ним зв’язуватись?

Маю до нього почуття, і вони повністю взаємні.
Зі мною від ніжний, турботливий, чекав від мене визначеності довго.
І от, в процесі спілкування, виявилось, що він раніше був прихильником сексу без обов’язків- перет …ахав пів колективу на минулих роботах, завжди був популярним серед жінок, із багатьма розходився без жалю і більше не згадував. Міг з кимось переспати, а потім робити вигляд, що незнайомі.
З віком (йому зараз 40) став дуже перебірливим у жінках, шукав ʼту самуʼ.
Я йому вірю, бо зовні він правда красень + до того дуже харизматичний і впевнений в собі.
Коли зустріч мене, почалось оте стандартне ʼя таких як ти не зустрічавʼ, ʼти унікальнаʼ і тп
Але мені не по собі. Хто дасть гарантію, що він відмовиться від спокуси у стосунках зі мною?
Це при мені він ні на кого навіть не дивиться, але що буде коли мене не буде з ним?
Він, до речі, ще й дуже ображається, коли я називаю його бабієм, і доказує мені зворотнє. Але я все рівно не довіряю йому, що його дуже ображає.
Одруженим ніколи не був і саме стосунків мав мало.
Результат:
вже голосів: 53
47 (88.68%) Тримай очі широко
6 (11.32%) Забудь, то минуле
БезникаЯ• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Так, але я його тримала на короткому повідку півроку. І сама маю зайву вагу
Хіба б він чекав скільки зараз сексу?
Автор, вы фантазерка
Научительница• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Але я дуже гонориста.
Він підлаштовується.
Згодом підлаштовуватись будете ви. Вам все вірно пишуть, такі не змінюються. Якщо б дійсно змінився, не розповідав би вам який він мачо і скільки жінок кинув.
Бавовна• 18 августа 2025
Ответ дляРуда ліса
Я тоже долго думала, но мы уже 8 лет в месте. Да я тоже ощутила что секс у него не был целью, это как бонус.
Вы знаете, я рада за Вас. Честно. У меня уже перегорело. Говорю обо всем спокойно. Больше на такое не поведусь. А за Вас рада. Но думаю, что это не тот случай был с Вашим). Вряд-ли Вы встретили 45 летнего бабника, как я, у которого за плечами не знаю сколько, 30-40, как я прикинула.
Боневтікла• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Он постоянно пытается меня прогнуть под себя. Поменять. Сделать покорнее
Да, нарц.

Гуглите, кто и что есть мужик с НРЛ, особенно изучайте первертных.
Вот Она Я• 18 августа 2025
Ответ дляНі грама
Якась у вас надто романтична історія. Прямо нагадало 50 відтінків сірого
досить посередній копірайт
в стилі журналів ’Наталі’
Руда ліса• 18 августа 2025
Ответ дляБавовна
Муж мне когда-то говорил около 20 было, но судя по тому что все спине нет ножей - это было по договорённости.

Не знаю как он так умел, а со мной целых полгода возился
Руда ліса• 18 августа 2025
Ответ дляБавовна
Вот просто интересно где они секс находят в таких объёмах?
Патика-мотика• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Ну так вам мало этих красных флагов? Хочет ребёнка может, а потом будет гулять дальше…
мадамГрицацуева• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Але я дуже гонориста.
Він підлаштовується.
Вы серьезно? Ну, мужчине 40 лет! Всю сознательную жизнь он блядует
Вы думаете, что ему строптивые не попадались? Он дамский угодник, для них это нормально.
Домашка• 18 августа 2025
Ну что значит нагуляется и все будет хорошо, как пишут некоторые. Эта категория мужчин будет изменять до гробовой доски или пока не сляжет.
Хотите понервничать часть своей жизни- пробуйте. Но что- то мне кажется вам не 20 лет что б так бездумно тратить свое время.
Синиця у спідниці• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Хіба б він чекав скільки зараз сексу?
А чгму Ви вирішили, що у нього цих пів року не було сексу?
Наодинцi• 18 августа 2025
Не поспішайте у нього закохуватись, дуже небезпечний тип чоловіка. Він точно вміє маніпулювати, швидко бачить слабкі місця жінки
Ви чули від нього щось негативно стосовно жінок? наприклад ’всі баби меркантильні’ або ’жіночу логіку не зрозуміти’?
автор Бабка-ежика • 18 августа 2025
Ответ дляНаодинцi
Ні
Наодинцi• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
І далі буде більше
Хвильоватиша• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Але я дуже гонориста.
Він підлаштовується.
Тем интереснее таких обламывать
Хвильоватиша• 18 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Хіба б він чекав скільки зараз сексу?
Почему Вы думаете, что у него не было секса эти полгода?
Тундиринда• 19 августа 2025
Я теж по молодості перетрахала кучу мужиків. Їх було дуже багато! Впевнена, що Ваш чоловік поруч зі мною аматор))
Зараз я одружена майже 20 років. Жодного разу не зраджувала і не збираюсь. Мій чоловік не найкращий коханець в моєму житті, але я його обирала за інші переваги) І я його дуже ціную.
Тож, мабуть Ваш чоловік так само, Вас обрав за якісь унікальні для нього переваги. А ті жінки, яких було дуже багато, то був секс і нічого іншого
Руда ліса• 19 августа 2025
Ответ дляТундиринда
Интересное что-то встретили за время ’боевого’ опыта?
Я сейчас жалею что ждала романтики, а ге просто занималась сексом с мужчинами
Все буде• 19 августа 2025
Есть знакомый бабник. У меня с ним был секс без обязательств. К 42ум годам не был женат и не было детей. За это время только пол года жил с девушкой. И таки в 42 он подженился, стал жить с одной молодухой, которой 33 и они уже 2,5 года живут, но за это время он несколько раз мне писал что не против на секс заехать. Я думаю он и другим своим бывшим выписывал. Так что думаю и с автором даже если и будут жить, то будет изменять.
Тундиринда• 25 августа 2025
Ответ дляРуда ліса
Конечно, достойных и интересных встреч было достаточно. Иногда, когда на душе тоскливо, эти воспоминания греют душу. Хорошо, что всё это в моей жизни было!
Руда ліса• 25 августа 2025
Ответ дляТундиринда
Я больше в плане секса.
Ацетилсалициловая кислота• 31 августа 2025
Ну если у Вас такая карма влюбиться и мучиться, тогда берите не глядя.только потом не удивляйтесь и не жалуйтесь что он ’внезапно’ продолжает потрахивать других в поисках той самой. На случай если она окажется тойсамистей, чем Вы. Знаю одного такого. Максимум на что можна надеяться, то это когда у него уже не будет стоять, то возможно будет жить с одной, которая будет за ним ухаживать до смерти