ПлакалаВАвто• 18 августа в 22:23

Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?

Dumky• 18 августа в 23:03
Ответ дляМаска-0b9f
Ага.Саме з Угорщини самий великий обсяг імпорту.Туди ж і нафтопровід Дружба качав нафту
Ви енергетик?
Маска-0b9f• 18 августа в 23:04
Ответ дляDumky
Ви енергетик?
Гуглом можуть користуватися не лише енергетики
lilul990• 18 августа в 23:04
Трампу треба тиснути на путіна щоб той дозволив увести союзні війська

Але путін на це не піде бо це автоматична втрата впливу на Україну
ПадаюВреверансах• 18 августа в 23:05
О, вже путіна будить собрались

Йой, дідо спить
Сча зпросоння таке намеле, що ми не пережуєм
lammama• 18 августа в 23:05
Ответ дляlilul990
Бо Ізраїль це американська база на близькому сході. І в сша дуже сильне єврейське лоббі
Точно.Связно с евреями.А в Украине была Коліївщина,где погибло много евреев и они украинцам єто не простили до сих пор!Месть продолжается.
lilul990• 18 августа в 23:06
Зеленський нехай може погодитись, тільки за присутності реальних важелів упливу

Щоб при відході нашим солдатам не стріляли в спину

І відхід не закінчився масованим наступом росіян
Укол Разума• 18 августа в 23:06
Ответ дляDumky
Я нічого пропонувати не можу.
Я бачу реальні речі. Поки не буде росія відчувати протидію- нічого не буде.
Це усе вже було🤦🏽‍♀️ це ж ясно просто . Блін. Кричати хочеться. Спочатку Крим, потім АТО, зараз повномасштабна, кожного разу все більше гине людей. Кожного разу ми з ними домовляємося і що?
Тільки тоді маніяку було 60, а зараз 70. Він хоче пришвидшити темп. Невже це не очевидно?
Його треба зупинити- щоб не вмирати.
Удалено администрацией...
lammama• 18 августа в 23:07
Ответ дляlilul990

Вы кацапов не знаете?Илловайский котел все помнят.
lilul990• 18 августа в 23:08
Ответ дляlammama
Якшо по периметру стоятимуть союзні війська чи просто передати Україні пів тисячі томагавок.

Ну то буде зовсім інша розмова
lammama• 18 августа в 23:09
Ответ дляlilul990

Ну то буде зовсім інша розмова
Будемо на це сподіватись.
lammama• 18 августа в 23:10
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Да,да.Пока дроны и ракеты не летят,все воспряли духом.
Укол Разума• 18 августа в 23:10
Удалено администрацией...
Укол Разума• 18 августа в 23:11
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
lilul990• 18 августа в 23:11
Ответ дляlammama
Будемо на це сподіватись.
Я надіюсь трамп не збирається просто обіцянкам пуйла вірити

А запропонує шось вагоме. Шоб росія не хотіла випробовувати умови мирного договору
Noella_• 18 августа в 23:12
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Меня уже за подобное напоминание этот юзер забанил. То есть конструктивный диалог не нужен. Надо сидеть и кричать, что надо воевать. Воевать надо всем, только не тем , кто об этом кричит.
Укол Разума• 18 августа в 23:13
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
Mary4444• 18 августа в 23:13
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Хуйло будет максимально оттягивать встречу в 3, при этом бомбить города, придумывая что нужно заранее все договориться, так как США санкции не вводит, это будет тянутся 2-3 месяца минимум
Ваше місто зараз бомблять? Конкретно останні 2 тижні? Чи аби лягати
lilul990• 18 августа в 23:13
Питання ж не в тому що ми не можемо чи не хочемо віддати Донбас бо у нас якісь фантомні болі

Донбаська агломерація дуже потужний плацдарм для повторного нападу. Її інфраструктура ідеальна щоб вести війну на виснаження
Укол Разума• 18 августа в 23:14
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
lilul990• 18 августа в 23:17
Тут мені писали про те що на донбасі уже немає тих хто за Україну

Це все неважливо бо мова про потенціал Донбасу з його залізницею і промисловими потужностями і роль цього всього у нападі на Україну

А не в тому, що там немає лояльних до нас людей
lilul990• 18 августа в 23:18
Тому треба домовлятися про те шо Україна буде озброєна до зубів, я не знаю.

Інакше не бачу смысла відступати з донбасу
Подрысь• 18 августа в 23:21
Ответ дляКаркуша Клара
Если в двух словах...
Президент Финляндии Стубб, выступая на встрече с Трампом, провел аналогии между нынешней войной в Украине и 1944 годом в Финляндии.
Стубб объяснил, почему он участвует в переговорах, сославшись на исторический опыт взаимодействия Финляндии с Россией, который имелся в ХХ веке.
«Мы нашли решение в 1944 году, и я думаю, мы сможем найти решение и в 2025 году», – сказал он.
Напомним, в 1944 году закончилась последняя советско-финская война, итогом которой стала «финляндизация» – процесс, при котором Финляндия сохраняла суверенитет, но отказывалась от любых шагов во внутренней и внешней политике, направленных против СССР.
Также, по условиям мирного договора, Финляндия передала СССР часть своей территории.
вы видели как живут на тех территориях? а могли б жить люди и процветать..
lilul990• 18 августа в 23:22
До речі путін як їхав у машині трампа то там повз них вистроїлись американські винищувачі і їхні найлєпші вертольоти

А в небі над ними пролітала та невидима куйня яка бомбила іран
Подрысь• 18 августа в 23:22
Ответ дляХвильоватиша
Так завершается война , или никто тг не читает ? Все ж супер
нет, там Байден словоблудил: ’Я, 6 воен, я, я, байден дурак’ и все по кругу
Маска-0b9f• 18 августа в 23:23
Ответ дляПодрысь
Что то Украина за всё время независимости так и не зацвела.
Подрысь• 18 августа в 23:24
Ответ дляО_Юми
От так і закінчити, погодившись на запропоновані умови.
отдать незахваченные территории? у вас видимо дом там не стоит
Маска-0b9f• 18 августа в 23:25
Ответ дляПодрысь
Байден про себя сказал ’Байден дурак?’
lilul990• 18 августа в 23:26
Якщо прийдеться признати щось за росією то тільки за наявності потужної зброї на території України і літаків які нестимуть цю зброю

Надіюсь другий раз вони не нападуть
lilul990• 18 августа в 23:27
Але зважаючи на те що в українців настрої міняються від Ющенка до януковича

Я не знаю чи захоче трамп давати нам в руки стратегічну зброю сша.
О_Юми• 18 августа в 23:28
Ответ дляПодрысь
Ну заберуть самі, попередньо повністю зруйнувавши все. Тоді буде краще? Україні треба дати людям можливість завчасно виїхати з тих територій, при чому забезпечити їх житлом і матеріальною підтримкою