ПлакалаВАвто• 18 августа 2025

Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?

Dumky• 18 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ага.Саме з Угорщини самий великий обсяг імпорту.Туди ж і нафтопровід Дружба качав нафту
Ви енергетик?
Маска-0b9f• 18 августа 2025
Ответ дляDumky
Ви енергетик?
Гуглом можуть користуватися не лише енергетики
lilul990• 18 августа 2025
Трампу треба тиснути на путіна щоб той дозволив увести союзні війська

Але путін на це не піде бо це автоматична втрата впливу на Україну
ПадаюВреверансах• 18 августа 2025
О, вже путіна будить собрались

Йой, дідо спить
Сча зпросоння таке намеле, що ми не пережуєм
lammama• 18 августа 2025
Ответ дляlilul990
Бо Ізраїль це американська база на близькому сході. І в сша дуже сильне єврейське лоббі
Точно.Связно с евреями.А в Украине была Коліївщина,где погибло много евреев и они украинцам єто не простили до сих пор!Месть продолжается.
lilul990• 18 августа 2025
Зеленський нехай може погодитись, тільки за присутності реальних важелів упливу

Щоб при відході нашим солдатам не стріляли в спину

І відхід не закінчився масованим наступом росіян
Укол Разума• 18 августа 2025
Ответ дляDumky
Я нічого пропонувати не можу.
Я бачу реальні речі. Поки не буде росія відчувати протидію- нічого не буде.
Це усе вже було🤦🏽‍♀️ це ж ясно просто . Блін. Кричати хочеться. Спочатку Крим, потім АТО, зараз повномасштабна, кожного разу все більше гине людей. Кожного разу ми з ними домовляємося і що?
Тільки тоді маніяку було 60, а зараз 70. Він хоче пришвидшити темп. Невже це не очевидно?
Його треба зупинити- щоб не вмирати.
Удалено администрацией...
lammama• 18 августа 2025
Ответ дляlilul990

Вы кацапов не знаете?Илловайский котел все помнят.
lilul990• 18 августа 2025
Ответ дляlammama
Якшо по периметру стоятимуть союзні війська чи просто передати Україні пів тисячі томагавок.

Ну то буде зовсім інша розмова
lammama• 18 августа 2025
Ответ дляlilul990

Ну то буде зовсім інша розмова
Будемо на це сподіватись.
lammama• 18 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Да,да.Пока дроны и ракеты не летят,все воспряли духом.
Укол Разума• 18 августа 2025
Удалено администрацией...
Укол Разума• 18 августа 2025
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
lilul990• 18 августа 2025
Ответ дляlammama
Будемо на це сподіватись.
Я надіюсь трамп не збирається просто обіцянкам пуйла вірити

А запропонує шось вагоме. Шоб росія не хотіла випробовувати умови мирного договору
Noella_• 18 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Меня уже за подобное напоминание этот юзер забанил. То есть конструктивный диалог не нужен. Надо сидеть и кричать, что надо воевать. Воевать надо всем, только не тем , кто об этом кричит.
Укол Разума• 18 августа 2025
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
Mary4444• 18 августа 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Хуйло будет максимально оттягивать встречу в 3, при этом бомбить города, придумывая что нужно заранее все договориться, так как США санкции не вводит, это будет тянутся 2-3 месяца минимум
Ваше місто зараз бомблять? Конкретно останні 2 тижні? Чи аби лягати
lilul990• 18 августа 2025
Питання ж не в тому що ми не можемо чи не хочемо віддати Донбас бо у нас якісь фантомні болі

Донбаська агломерація дуже потужний плацдарм для повторного нападу. Її інфраструктура ідеальна щоб вести війну на виснаження
Укол Разума• 18 августа 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
lilul990• 18 августа 2025
Тут мені писали про те що на донбасі уже немає тих хто за Україну

Це все неважливо бо мова про потенціал Донбасу з його залізницею і промисловими потужностями і роль цього всього у нападі на Україну

А не в тому, що там немає лояльних до нас людей
lilul990• 18 августа 2025
Тому треба домовлятися про те шо Україна буде озброєна до зубів, я не знаю.

Інакше не бачу смысла відступати з донбасу
Подрысь• 18 августа 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Если в двух словах...
Президент Финляндии Стубб, выступая на встрече с Трампом, провел аналогии между нынешней войной в Украине и 1944 годом в Финляндии.
Стубб объяснил, почему он участвует в переговорах, сославшись на исторический опыт взаимодействия Финляндии с Россией, который имелся в ХХ веке.
«Мы нашли решение в 1944 году, и я думаю, мы сможем найти решение и в 2025 году», – сказал он.
Напомним, в 1944 году закончилась последняя советско-финская война, итогом которой стала «финляндизация» – процесс, при котором Финляндия сохраняла суверенитет, но отказывалась от любых шагов во внутренней и внешней политике, направленных против СССР.
Также, по условиям мирного договора, Финляндия передала СССР часть своей территории.
вы видели как живут на тех территориях? а могли б жить люди и процветать..
lilul990• 18 августа 2025
До речі путін як їхав у машині трампа то там повз них вистроїлись американські винищувачі і їхні найлєпші вертольоти

А в небі над ними пролітала та невидима куйня яка бомбила іран
Подрысь• 18 августа 2025
Ответ дляХвильоватиша
Так завершается война , или никто тг не читает ? Все ж супер
нет, там Байден словоблудил: ’Я, 6 воен, я, я, байден дурак’ и все по кругу
Маска-0b9f• 18 августа 2025
Ответ дляПодрысь
Что то Украина за всё время независимости так и не зацвела.
Подрысь• 18 августа 2025
Ответ дляО_Юми
От так і закінчити, погодившись на запропоновані умови.
отдать незахваченные территории? у вас видимо дом там не стоит
Маска-0b9f• 18 августа 2025
Ответ дляПодрысь
Байден про себя сказал ’Байден дурак?’
lilul990• 18 августа 2025
Якщо прийдеться признати щось за росією то тільки за наявності потужної зброї на території України і літаків які нестимуть цю зброю

Надіюсь другий раз вони не нападуть
lilul990• 18 августа 2025
Але зважаючи на те що в українців настрої міняються від Ющенка до януковича

Я не знаю чи захоче трамп давати нам в руки стратегічну зброю сша.
О_Юми• 18 августа 2025
Ответ дляПодрысь
Ну заберуть самі, попередньо повністю зруйнувавши все. Тоді буде краще? Україні треба дати людям можливість завчасно виїхати з тих територій, при чому забезпечити їх житлом і матеріальною підтримкою