ПлакалаВАвто• 18 августа в 22:23

Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?

Ліньки гуглить• 18 августа в 22:45
Ответ дляДон Пэдро
Зеленский же не может самолично отдать эти области
Нужен будет референдум, это ж не все так просто
какой референдум?)) закусывайте)
Доктор Хаос• 18 августа в 22:46
Манько! Ти де?! Чого мовчиш?)
Полтавська галушка• 18 августа в 22:46
Ответ дляФайно Замало
о, нарешті ’а ви в окопі?’
а то я думала, ну коли ж вже почнеться обязатєльная програма
Так ви таки в окопі?
Чарівна патика• 18 августа в 22:46
А почему Америка помогает Израилю,а нам не хочет помочь?Я росии и путину не верю.
Каркуша Клара• 18 августа в 22:46
Если в двух словах...
Президент Финляндии Стубб, выступая на встрече с Трампом, провел аналогии между нынешней войной в Украине и 1944 годом в Финляндии.
Стубб объяснил, почему он участвует в переговорах, сославшись на исторический опыт взаимодействия Финляндии с Россией, который имелся в ХХ веке.
«Мы нашли решение в 1944 году, и я думаю, мы сможем найти решение и в 2025 году», – сказал он.
Напомним, в 1944 году закончилась последняя советско-финская война, итогом которой стала «финляндизация» – процесс, при котором Финляндия сохраняла суверенитет, но отказывалась от любых шагов во внутренней и внешней политике, направленных против СССР.
Также, по условиям мирного договора, Финляндия передала СССР часть своей территории.
Хвильоватиша• 18 августа в 22:47
Так завершается война , или никто тг не читает ? Все ж супер
Файно Замало• 18 августа в 22:47
Ответ дляПолтавська галушка
Так ви таки в окопі?
за сценарієм срачних рашистських тем - я в німеччині на пособіях
Метелик• 18 августа в 22:47
Дуже сподіваюсь, що домовляться. Війну треба закінчувати. Якщо в людини розвивається гангрена стопи, то можна ампутувати лише стопу і зберегти життя, можна відтягувати момент і відтяти вже до коліна або й до дупи. Ну а можна взагалі впертись і гордо померти
Kidstaff Bot• 18 августа в 22:47
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Bransoletka• 18 августа в 22:48
Ответ дляХвильоватиша
Треба дочекатися тристоронньої зустрічі
Bransoletka• 18 августа в 22:49
Ответ дляМетелик
Порадницям краще смерть, і бажано чужа
Dumky• 18 августа в 22:49
Ответ дляМетелик
Як закінчувати? Як можна закінчити, якщо ми не починали.
Dumky• 18 августа в 22:51
З позитивного
Україна повністю зруйнувала нафтопровід «Дружба»: тепер перекачування нафти з РФ до ЄС призупинено на невизначений термін, — Роберт Бровді «Мадяр».
О_Юми• 18 августа в 22:51
Ответ дляDumky
От так і закінчити, погодившись на запропоновані умови.
Манула• 18 августа в 22:52
Ответ дляDumky
З позитивного
З мережі - ’Мадяр ввів санкції проти мадяр’
Dumky• 18 августа в 22:53
Ответ дляО_Юми
І через скільки «українці розстріляють мальчіка в трусіках», а хуйло змушений буде принудити до миру нові території?
Маска-0b9f• 18 августа в 22:53
Ответ дляФайно Замало
Анітрохи не здивуюсь,якщо ви там.Чим далі від України, тим більше знавців Конституції
О_Юми• 18 августа в 22:54
Ответ дляDumky
Ви пропонуєте померти сьогодні, щоб можливо! не померти колись потім?
Маска-0b9f• 18 августа в 22:57
Ответ дляDumky
З позитивного
Не підкажете,звідки Україна імпортує електроенергію?
Dumky• 18 августа в 22:58
Ответ дляО_Юми
Я нічого пропонувати не можу.
Я бачу реальні речі. Поки не буде росія відчувати протидію- нічого не буде.
Це усе вже було🤦🏽‍♀️ це ж ясно просто . Блін. Кричати хочеться. Спочатку Крим, потім АТО, зараз повномасштабна, кожного разу все більше гине людей. Кожного разу ми з ними домовляємося і що?
Тільки тоді маніяку було 60, а зараз 70. Він хоче пришвидшити темп. Невже це не очевидно?
Його треба зупинити- щоб не вмирати.
Dumky• 18 августа в 22:59
Ответ дляМаска-0b9f
Ви енергетик?
lammama• 18 августа в 22:59
Ответ дляDumky
Я нічого пропонувати не можу.
Його треба зупинити- щоб не вмирати.
Так зупиніть його!
Noella_• 18 августа в 23:00
Ответ дляDumky
Я нічого пропонувати не можу.
Його треба зупинити- щоб не вмирати.
Ви бачите свої фантазії - розмірковування і чомусь намагаєтесь їх видати за істину в останній інстанції.
lilul990• 18 августа в 23:00
Донбаські укріплення можна віддати тільки за умови якщо це все буде проходити за наявності іноземних союзних військ на тих ділянках фронту
lilul990• 18 августа в 23:01
Ответ дляЧарівна патика
Бо Ізраїль це американська база на близькому сході. І в сша дуже сильне єврейське лоббі
Noella_• 18 августа в 23:01
Ответ дляDumky
Я нічого пропонувати не можу.
Його треба зупинити- щоб не вмирати.
Ну так підіть і спробуйте його зупинити, замість того, щоб тут щось вигадувати і створювати теми, як страшно коли бомблять Луцьк.
Чи хто то повинен зробити? Примусово басифіковані? Скільки можна знущатися над людьми вже?
Маска-0b9f• 18 августа в 23:02
Ответ дляDumky
Ви енергетик?
Ага.Саме з Угорщини самий великий обсяг імпорту.Туди ж і нафтопровід Дружба качав нафту
О_Юми• 18 августа в 23:02
Ответ дляDumky
Я нічого пропонувати не можу.
Його треба зупинити- щоб не вмирати.
Очевидно, що всім пофіг, що буде з нами. А самотужки нам їх не зупинити, нема ким і нема чим. Тож якби прикро не було, треба дивитись правді в очі - продовження буде лише погіршувати наше становище
Dumky• 18 августа в 23:02
Ответ дляlammama
Так зупиніть його!
Так намагаються. Різними способами.
На даний час робиться не можливе просто.
Але ми безсилі, якщо не буде союзників.
alex-3f3c• 18 августа в 23:03
Ответ дляЛюблю Украину
Ясно одне :
Що б не вирішив Зеленський, а йому цього не простять.
Неиа правильного рішення.
Тому вінбуде відтягувать як може фінал
Запорожскую, Херсонскую, Мариуполь, Бучу простили Зеленскому, а кусок Донецкой не забудем не простим?