Штора с кисточкой• Изменено 19 августа 2025

Вчителі просять підвищення зарплатні! SOS! Друга тема!

На жаль наша петиція нічого не дала, ніхто и нічого підвищувати не збирається! Навіть лікарям пообіцяли, а нам вже роками платять одну й туж саму заробітню плату! Скоро починається новий навчальний рік, а ми при цьому віддаючи усі сили на складне навчання заробляємо такі копійки на які вже неможливо навіть два тижні прожити! Не усі з нас мають ті спеціальності на яких можно заробляти репетиторством, держава нас не поважає. Як жити в таких умовах - незрозуміло.
Незламна Україна• 19 августа 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Ви спробуйте себе в ролі вчителя, а тоді патякайте 🤷🏼‍♀️
То есть по Вашему это самая трудная работа? Серьезно?
Svitlo_• 19 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я вас прошу. При союзі в принципі вузів було менше в рази, незалежно від професії чи спеціальності. І для викладання достатньо було педучилища
Пед.училище випускало лиш вчителів початкових класів.
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляНезламна Україна
Скажіть вашу професію
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Так і беруть. І тоді перед уроком на перерві відкрив підручник і глянув. Готуватись до уроку вчитель не повинен. Ну йому ж за підготовку до уроку не платять
То не вчитель. Прибиральниця теж Може глянути и не мити туалети
Нічна ненажера• 19 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Як вам не соромно таке писати..
Яка у вас зп ?
З вересня ж буде доплата 2000, а мені на роботі, наприклад, ні …
І працюю я 9 годин, а ви скільки ?
Пацелуйнитуда• 19 августа 2025
Ответ дляМусик Пусик
Нерви прибиральниця теж псує?
Паперова робота?
Вища освіта й навчання?
Зав бібліотекою, працюю 40 годин на тиждень, матеріальна відповідальність, організаційна робота, реклама, плани і звіти, пошук меценатів, організація і проведення масових заходів, ведення сторінок на ФБ і на сайті і т.д. Зарплатня з максимальною вислугою років 9 тис грн. У бібліотекаря з вищою освітою 6-7 тис грн. У вчителя вже зараз зарплатня мінімум в 1,5 рази вище. Але чомусь про культуру не згадують. Чим ми гірші за вчителів?
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Ні , не гірші
Культура, медицина і освіта у скрутному становищі
З університету,де я працювала люди тікають
Висить по 7 вакансій щомісяця
месяцкие• 19 августа 2025
Вы всю мою сознательную жизнь получали больше чем врачи, поэтому вот это даже лікарям , это очередной плевок в сторону медиков. Нормальные зп у учителей, со всеми надбавками как раз как у врача.
Нічна ненажера• 19 августа 2025
Ответ дляБез Баяна
Я не против. Ведь тогда я буду выбирать того,кто не подходит. А не терпеть того, кто остался в школе потому,что больше никуда не берут
Так, в чому справа, чому ви досі мучитеся у державній школі ? Вже купа є приватних - і онлайн і очних шкіл !
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
А вчитель молодших класів не зовсім вчитель чи викладати не міг?
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Тільки при союзі конкурс був 10 чоловік на місце в пед.вузах.
Кіно було. Пропаганда. Реклама. Мій свекр літо пахав на целіні. Що він зміг собі купити - плащ.
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Бібліотекарка то не вища каста, як вчитель, ви шо. Про вихователів навіть мови немає, раби недостойні. Тікі вчителі перетружені з 18 годинним робочим тижнем
Svitlo_• 19 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Ні. Прибиральниця має 40 оплачених годин, а вчитель 18 академічних. Чи вчителю під час одного уроку готуватись до іншого?
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляМусик Пусик
З репетиторства не заробиш стільки, щоб платити податки
То ви смішна.. тут пишуть про 500 грн год
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
В мене 350-400-450
З кожним по-різному
І це не висока ціна
А враховуючи часті відміни, переноси, хвороби, канікули, то спланувати загальний заробіток складно часто
Тому податки це без мене
Я не найманий працівник і не відкрила свою школу
Svitlo_• 19 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Просто цікаво, де брались в школах всі інші вчителі, якщо більшість закінчувало пед.училища?
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Ще раз. Так готуватись?
За вас вже держава все підготувала, навіть конспекти до кожного підручника випустила, з рішенням всіх завдань в підручнику.
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляМусик Пусик
Хай самі вчаться
Не буде державних шкіл - перейдуть всі за вищі зарплати в приватні
Батьки від цього не виграють
Так що не можете платити приватну школу, то вчіться в державній і не тявкайте
Бо тоді половина неуків буде, адже не всі потягнуть платну обов´язкову освіту
Тявкайте?
Svitlo_• 19 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ще раз. Так готуватись?
Ще раз. Цей конспект треба прочитати, а за це не уплачено. Так що бай-бай
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Я вже питала. Ви вчитель?
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Вона й сама не знає
В мене мама й тітка викладачі французької й англійської мов
Закінчили іняз
Як і я, але в мене перша німецька
Саме університет і вища освіта давала змогу працювати в школі я університеті я коледжі
І навіть зараз випускник бакалаврату вище школи не стрибне
Необхідна магістратура
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Нічо собі. То ви навіть предмет, який викладаєте не хочете знати. Це вже майже найвищий левел наглості. Вище тільки тільки проведення онлайн уроку раз в пару тижнів.
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ще раз. Так готуватись?
Не держава, а методисти
Держава в нас взагалі нічого не робить
До того ж, вчитель має право запроваджувати додаткові методи навчання
Інформаційні технології та їхнє володіння
Цікаві платформі для навчання
А не тупо йти по одному підручнику
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Тявкайте?
https://goroh.pp.ua/Тлумачення/тявкати
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляМусик Пусик
Не держава, а методисти
Держава в нас взагалі нічого не робить
Цікаві платформі для навчання
А не тупо йти по одному підручнику
Там он от вище написали, що перетрудяться, якщо готове почитають. Мови про планування самостійно уроків навіть не йде. Щодо додаткових методів, не смішіть людей.
Цікаві платформи для навчання? Да? Точно? Тільки перед цим руки батькам викрутивши, щоб купили дошку, ноут, принтер…. Список безкінечно можна продовжувати.
ЧорноброваЯ• 19 августа 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Ніхто з нас не гірший, ми тут по одну сторону барикад((
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Хай школа купує
Всі претензії до надання освітніх послуг, адміністрації
А не кінцевого виконавця
Вже хоч тут не перегинайте
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляМусик Пусик
Не держава, а методисти
Держава в нас взагалі нічого не робить
Цікаві платформі для навчання
А не тупо йти по одному підручнику
О, забула запитати, то таку кількість конспектів планів уроків методисти з власного карману надрукували? Чи все ж таки державним коштом?
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
До чого це тут в нашій темі?
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
А вчитель готується стільки до подібних уроків?? Ну серіо... Тому в йдуть у вчителі. Бо соціал, відпустка довга і кількість годин. І можна бути дружиною і матір´ю наприклад. А не вводитися без ніг після зміни прибиральниці.